پربازدید های اخبار ورزشیسایر ورزش ها

تاریخ سازی مجتبی عابدینی در شمشیربازی المپیک

ریو۲۰۱۶- مسابقه مجتبی عابدینی شمشیر باز ایرانی با هومر شمشیرباز آمریکایی ساعت ۲-۲۰ بامداد پنجشنبه به وقت تهران برگزار می شود- X مجتبی عابدینی شمشیر باز ایرانی- المپیک ریو 2016- المپیک برزیل- شمشیربازی المپیک

مسابقه مجتبی عابدینی با هومر شمشیرباز آمریکایی ساعت ۲:۲۰ بامداد پنجشنبه به وقت تهران برگزار شد. مجتبی عابدینی که توانسته بود با غلبه بر شمشیربازانی از اوکراین و کره جنوبی (مدافع قهرمانی دوره قبل المپیک) و فرانسه به نیمه نهایی ریو ۲۰۱۶ برسد مقابل حریف آمریکایی قرارگرفت.

به گزارش “۱۴ ستاره“، مسابقه عابدینی با هومر شمشیرباز آمریکایی ساعت ۲:۲۰ بامداد پنجشنبه به وقت تهران برگزار شد. مجتبی عابدینی که توانسته بود با غلبه بر شمشیربازانی از اوکراین و کره جنوبی (مدافع قهرمانی دوره قبل المپیک) و فرانسه به نیمه نهایی ریو ۲۰۱۶ برسد مقابل حریف آمریکایی شکست خورد.

مجتبی عابدینی در عین شایستگی مقابل هومر، شمشیرباز آمریکایی با نتیجه نزدیک شکست خورد و برای مدال برنز با حریف کره‌ ای مبارزه خواهد کرد. گفتنی است مسابقات شمشیربازی در یک رالی ۱۵ امتیازی برگزار میشود و هر شرکت کننده ای که زودتر به امتیاز ۱۵ برسد فاتح مسابقه خواهد بود.

مجتبی عابدینی در ابتدا حریف اوکراینی را ۱۵-۹ شکست داد. سپس حریف قدر کره ای را ۱۵-۱۲ برد و در ادامه رقیب فرانسوی را در یک بازی حساس ۱۵-۱۳ با شکست بدرقه کرد اما در مرحله نیمه نهایی و در عین شایستگی ۱۵-۱۴ و فقط به خاطر یک ضربه کمتر شکست خورد و به دیدار رده بندی رفت. او دقایقی قبل در مرحله رده بندی با حریف کره ای مسابقه داد و نتوانست رقیب دوم کره ای را شکست دهد.

چهارم المپیک و قهرمان برای ایرانی‌ ها

نماینده شمشیربازی کشورمان در آخرین مبارزه در اسلحه سابر نتوانست حریف کره‌ ای را شکست دهد تا با کسب مقام چهارم، المپیک ریو۲۰۱۶ را به پایان برساند.

—————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “تاریخ سازی مجتبی عابدینی در شمشیربازی المپیک”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط