پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

مجارستان ۲ اتریش ۰ / ادامه توفیق با پیژامه شانس

X تیم ملی فوتبال مجارستان X تیم ملی فوتبال اتریش X اتریش مجارستان X گابور کراولی هم بازی علی دایی در هرتابرلین X دروازه بان مجارستان X 14setare.com X 14 ستاره X یورو X تصاویر یورو 2016 X یورو 2016 فرانسه X Euro 2016 France X برنامه گروه شش یورو 2016

تیم ملی فوتبال مجارستان در شرایطی که کمتر از اتریش ۱۰ نفره حمله کرد ۲ بر صفر برنده شد و به ۳ امتیاز ارزشمند رسید.

به گزارش “۱۴ ستاره“، در آخرین شب از نخستین دور مرحله گروهی، تیمهای ملی فوتبال اتریش و مجارستان از گروه F در ورزشگاه نوو شهر بوردو به میدان رفتند.

در این مسابقه که از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه آغاز شد،‌ دو تیم در نیمه نخست با تساوی بدون گل به رختکن رفتند. در ۴۵ دقیقه نخست البته اتریشی‌‌ ها با در اختیار داشتن بازیکنان شاخصی همچون داوید آلابا و آرنواتیچ صاحب ۳ موقعیت شدند که هیچ یک به گل تبدیل نشد و تساوی بدون گل نقش بست.

در نیمه دوم در کنار حملات اتریشی‌ ها،‌ مجارستان تغییر رویه داد و در دقایق ۶۲ و ۸۷ توسط اسزالای و اشتیبر به گل رسیدند.

اتریشی‌ها مقابل مجارستان زانو زدند

گزارش خلاصه بازی اتریش و مجارستان :

دقیقه یک: هنوز لحظاتی از بازی سپری نشده بود که آلابا، ‌ستاره بایرن مونیخی با شوتی محکم از فاصله ۲۵ متری تیر دروازه گابور کرالی را به لرزه درآورد.

دقیقه ۱۰: اتریشی‌ ها در این هنگام صاحب یک موقعیت خوب دیگر شدند که باز هم توسط آلابا خلق شد. وی در محوطه جریمه پاس خوبی از آرنواتیچ دریافت کرد و از فاصله ۲ متری سعی کرد دروازه مجارها را باز کند که موفق نبود.

اتریشی‌ها مقابل مجارستان زانو زدند

دقیقه ۱۶:‌ اسزالای از تیم مجارستان تلاش کرد در پی یک حمله دسته ‌جمعی از داخل محوطه جریمه اقدام به بازکردن دروازه اتریش کند که موفق نشد.

دقیقه ۲۵: ‌آرنواتیچ در این هنگام اقدام به زدن یک ضربه ایستگاهی کرد که با فاصله بسیار کمی از کنار دروازه عبور کرد.

دقیقه ۳۵: تیم فوتبال اتریش صاحب یک موقعیت خوب دیگر شد. با پاس دراگویچ،‌یانکو با ضربه سر دروازه حریف را نشانه گرفت که کرالی مانع ورود توپ شد.

دقیقه ۶۲: بعد از آنکه در نیمه اول اتریشی ‌ها به طور نسبی چهره برتری داشتند،‌ در نیمه دوم مجارها بیشتر صاحب توپ شدند و در این هنگام اسزالای از اشتباهی که در قلب دفاع اتریش رخ داد،‌ نهایت استفاده را کرد و گل برتری تیمش را زد.

دقیقه ۶۶: در این هنگام دراگویچ،‌ بازیکن تیم اتریش،‌ به علت دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد. اتریشی‌ ها که سعی داشتند تا گل خورده را جبران کنند،‌ با این اتفاق ۱۰ نفره شده و کار برایشان بیش از پیش سخت ‌‌تر شد.

دقیقه ۸۷: در این هنگام روی یک ضد حمله سریع اشتیبر موفق شد توپ را از بالای سر دروازه بان اتریش عبور داده و گل دوم تیمش را به نام خود ثبت کند.

قضاوت این دیدار در برعهده کلمن تورپین از فرانسه بود.

اتریشی‌ها مقابل مجارستان زانو زدند

جدال تیمهای اتریش و مجارستان با برتری دو بر صفر مجارها به پایان رسید. در پایان این بازی کلین هایسلر به عنوان برترین بازیکن میدان انتخاب شد.

پیروزی تاریخی مجارستان مقابل اتریش، بار دیگر نشان داد اعتقاد گابور کرالی، دروازه بان باتجربه این تیم، به خوش یمن بودن پیژامه دروازه بانی اش بی دلیل نیست.

بسیاری کرالی را با پیژامه خاصی که از دو دهه قبل در زمان بازی ها به تن میکند، به یاد می آورند. او در مصاحبه ای گفته بود :

“از ۲۰ سال قبل، زمانی که در مجارستان بازی می کردم، شروع به پوشیدن این پیژامه کردم و برایم خوش شانس آورد. در هرتابرلین هم پوشیدم و خوش شانسی آوردم؛ همینطور در چمپیونزلیگ. می خواهم در زمان بازی اعتماد به نفس داشته باشم. می خواهم خوب بازی کنم و این کار را تنها با پوشیدن این شلوار میتوانم انجام بدهم.”

او پیش از شروع دیدار شب گذشته وقتی برای گرم کردن به زمین رفت، یک شلوار مشکی پوشیده بود اما برای بازی، بار دیگر به شراغ پیژامه خاکستری اش رفت و با پیروزی برابر اتریش، بار دیگر خوش یمن بودن آن برای کرالی ثابت شد.

پیروزی مجارها با پیژامه شانس +عکس

منبع : مشرق نیوز

———————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “مجارستان ۲ اتریش ۰ / ادامه توفیق با پیژامه شانس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط