پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

مجارستان ۱ ایسلند ۱/ تساوی امیدوارکننده

X برنامه گروه شش یورو 2016 X ایسلند X تیم ملی فوتبال مجارستان X دروازه بان مجارستان X گابور کراولی هم بازی علی دایی در هرتابرلین X 14setare.com X 14 ستاره X یورو X تصاویر یورو 2016 X یورو 2016 فرانسه X جام ملتهای اروپا-مجارستان۱ ایسلند۱-عکس-تصویر

دیدار تیمهای ایسلند و مجارستان از گروه F رقابت های یورو ۲۰۱۶ با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

به گزارش “۱۴ ستاره“، در این دیدار ابتدا ایسلندی ها با یک ضربه پنالتی پیش افتادند در دقایق پایانی مجارستان با یک گل به خودی توانست کار را به تساوی کشد و یک امتیاز از این دیدار به دست بیاورد.

گزارش خلاصه بازی ایسلند با مجارستان

بازی با برتری مجارستان آغاز شد و در دقایق ابتدایی این تیم کاملأ بر بازی مسلط بود اما خط دفاع منجسم ایسلند مانع از رسیدن آنها به گل شد.

در ادامه بازی متعادل تر شد تا اینکه در دقیقه ۳۹، روی اشتباه مدافعان و دروازه بان مجارستان، ایسلند صاحب یک ضربه پنالتی شد. روی یک ضربه کرنر بود که اشتباه گابور کرالی در مهار توپ باعث شد راگنار سیگوردسون در محوطه جریمه صاحب توپ شود اما خطای مدافعان مجارستان را داور پنالتی اعلام کرد. ژیلفی سیگوردسون پشت ضربه قرار گرفت و حساب کار را ۱-۰ کرد.

در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و این نیمه با همان یک گل به پایان رسید. نیمه دوم با حملات مجارستان آغاز شد و بازیکنان این تیم که نمی خواستند در این دیدار شکست بخورند، حملات زیادی روی دروازه حریف ترتیب دادند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد.

اما در حالی که به نظر می رسید ایسلند می تواند از این دیدار حساس به سه امتیاز برسد، سرانجام در دقیقه ۸۷ قفل دروازه این تیم باز شد. حرکت خوب نیکولیکس در محوطه جریمه و ارسال او به دهانه دروازه، با ضربه ساوارسون به گل تساوی مجارها تبدیل شد.

در دقایق پایانی، ایسلندی ها تلاش زیادی کردند تا بار دیگر به گل برتری برسند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. با این نتیجه مجارستان ۴ امتیازی شد و امیدهایش برای صعود به مرحله بعد بسیار افزایش پیدا کرد.

برترین بازیکن دیدار ایسلند و مجارستان + عکس

در پایان این مسابقه، بازیکن تیم ملی ایسلند به عنوان برترین بازیکن دیدار ایسلند و مجارستان انتخاب شد.

پس از پایان بازی به نظر کمیته فنی مسابقات و هواداران سیگتورسون به عنوان برترین بازیکن میدان انتخاب شد.

برترین بازیکن دیدار ایسلند و مجارستان +عکس

منبع : ورزش سه

————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “مجارستان ۱ ایسلند ۱/ تساوی امیدوارکننده”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط