پربازدید های اخبار مذهبی

ماجرای ساده اسلام آوردن مانکن آمریکایی

دختر زیبای آمریکایی - ماجرای ساده اسلام آوردن یک مانکن آمریکایی - حجاب و عفاف- اسلام- فرهنگ اسلامی- 14 ستاره- اسلام آوردن یک زن آمریکایی- عکس جیمی مانکن زن آمریکایی- ماجرای ساده اسلام آوردن یک مانکن آمریکایی- 14setare.com- دختر آمریکایی

جیمی مانکن آمریکایی است که به اسلام روی آورده است. او پیش از تشرف به عنوان مدل و مانکن مشغول به کار بود و به گفته خودش، برای حفظ ظاهر و اندامش مجبور به مصرف مواد مخدر شده بود.

به گزارش “۱۴ ستاره“، جیمی مانکن آمریکایی است که به اسلام روی آورده است.

جیمی مانکن آمریکایی است که به اسلام روی آورده است. او پیش از تشرف به عنوان مدل و مانکن مشغول به کار بود و به گفته خودش، برای حفظ ظاهر و اندامش مجبور به مصرف مواد مخدر شده و در نتیجه به مدت پنج سال به آن اعتیاد شدید داشته است.

در مصاحبه کوتاه زیر ماجرای ساده اسلام آوردن مانکن آمریکایی را می خوانیم.

ماجرای ساده اسلام آوردن مانکن آمریکایی

جیمی دلیل اصلی مسلمان شدنش را احترام اسلام به زنان عنوان کرد و گفت :

“من در یک خانواده مسیحی به دنیا آمدم؛ ولی هیچ وقت جوابی برای سؤالاتم درباره خداوند پیدا نکردم و تا سن ۳۱ سالگی نتوانستم خدا را احساس کنم.

هر چه بیشتر درباره اسلام تحقیق می کردم، بیشتر به آن علاقه مند میشدم و دلیل اصلی این علاقه، احترامی بود که اسلام برای زنان قائل میشد”.

جیمی ادامه داد :

“قبل از اینکه مسلمان شوم، رویای هالیوود را در سر داشتم؛ اما وقتی شهادتین را گفتم تمام این رویاها برایم رنگ باخت. اما حالا اصلاً نمی خواهم که هیچ کدام از کارهای بدم را انجام دهم. از اینکه مسلمانم در قلبم احساس آرامش میکنم. قبل از اینکه مسلمان شوم هیچ هدفی در زندگی ‌ام نداشتم. زنده بودن و ادامه زندگی برایم هیچ معنا و مفهومی نداشت. اما اسلام به من حس آرامش و امنیت داد و به زندگی ‌ام رنگ و بوی تازه ای بخشید”.

منبع : فارس پلاس

———————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “ماجرای ساده اسلام آوردن مانکن آمریکایی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط