پربازدید های ورزشی

لیست اسامی مدال آوران ایران در المپیک ریو

مدال آوران کاروان ایران در المپیک- - مدال برنز قاسم رضایی در ریو2016- رده بندی مدالی المپیک ریو- جایگاه کاروان ایران در رده بندی المپیک- جدول رده بندی- رتبه نهایی ایران در رده بندی مدالی المپیک ریو 2016- 14setare.com- جمع مدال های ایران در المپیک ریو 2016 و رده نهایی ایران- المپیک ریو 2016- المپیک ریو- المپیک برزیل- حد و جایگاه و توان واقعی مدال آوری ایران در المپیک- مدال آوران ایران در المپیک 2016- مدال برنز حسن رحیمی در ریو2016- مدال برنز سعید عبدولی در ریو2016- سعید عبدولی- کیمیا علیزاده- تاریخ سازی کیمیا علیزاده- کمیل قاسمی- کمیل قاسمی برنده مدال نقره المپیک ریو 2016- حسن یزدانی- مدال طلای حسن یزدانی در ریو2016- سهراب مرادی- کیانوش رستمی- 14 ستاره- قهرمان المپیک 2016 ریو- سه کشور برتر المپیک 2016- جدول نهایی توزیع مدال در المپیک ریو

کاروان اعزامی ایران به المپیک ریو۲۰۱۶ نیز در نهایت توانست با کسب سه مدال طلا، یک نقره و ۴ برنز به مقام ۲۵ المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو برزیل دست یابد. در ادامه لیست اسامی مدال آوران ایران در المپیک ریو ۲۰۱۶ را مرور می کنیم.

لیست اسامی مدال آوران ایران در المپیک ریو ۲۰۱۶ + عکس مدال آوران

کاروان اعزامی ایران به المپیک ریو۲۰۱۶ نیز در نهایت توانست با کسب سه مدال طلا، یک نقره و ۴ برنز به مقام ۲۵ المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو برزیل دست یابد. حسن یزدانی در کشتی آزاد، کیانوش رستمی و سهاب مرادی در وزنه برداری مدال طلا، کمیل قاسمی در کشتی آزاد مدال نقره، قاسم رضایی و سعید عبدولی در کشتی فرنگی، حسن رحیمی در کشتی آزاد و کیمیا علیزاده در تکواندو نیز ۴ برنز ایران در المپیک۲۰۱۶ بودند تا در مجموع کاروان ایران به رتبه بیست و پنجم المپیک ۲۰۱۶ رضایت دهد.

گفتنی است آمریکا با ۱۲۱ مدال در صدر جدول مدال های المپیک ریو جای گرفت، بریتانیا و چین به ترتیب رده ی دوم و سوم جدول را به خود اختصاص دادند.

ایران با ۸ مدال در رده ی ۲۵ جدول مدال های المپیک قرار گرفت.

رتبه بندی مدالی کشورها در المپیک ۲۰۱۶ ریو

جدول نهایی رتبه‌بندی مدال‌های المپیک

جدول نهایی رتبه‌بندی مدال‌های المپیک - مقم یازدهم تا بیستم المپیک-

جدول نهایی رتبه‌بندی مدال‌های المپیک - مقام بیستم تا بیست و پنجمی ایران در المپیک ریو-

————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “لیست اسامی مدال آوران ایران در المپیک ریو”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط