پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

لوکا استقلالی ها را نخواست / فسخ قرارداد جباری

X آخرین اخبار استقلال X احتمالات نقل و انتقالات استقلال تهران X استقلال تهران X مجتبی جباری X سایت هواداران استقلال تهران X 14setare.com X 14 ستاره X الاهلی قطر X لوکا بوناچیچ X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران-مجتبی جباری با پیراهن آبی و بازوبند کاپیتانی-

در حالی که مجتبی جباری هافبک ایرانی تیم الاهلی یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد داشت، در توافقی دو طرفه این قرارداد فسخ شد تا جباری همانند پژمان منتظری راه خروج از الاهلی را در پیش بگیرد.

به گزارش “۱۴ ستاره” و به نقل از مهر، مجتبی جباری و پژمان منتظری دو بازیکن ایرانی تیم الاهلی قطر بودند که سال آینده دیگر در این تیم حضور نخواهند داشت.

لوکا استقلالی ‌ها را نخواست!

قرارداد مجتبی جباری با الاهلی فسخ شد !!

مجتبی جباری و پژمان منتظری دو بازیکن ایرانی تیم الاهلی قطر بودند که سال آینده دیگر در این تیم حضور نخواهند داشت.

بعد از آنکه در هفته ‌های گذشته اخبار زیادی از قطع همکاری این دو بازیکن در رسانه ‌ها منتشر شده بود، روزنامه «الوطن» قطر امروز در گزارشی درباره وضعیت تیم الاهلی نوشت که «لوکا بوناچیچ» سرمربی این تیم پنجم جولای برای شروع تمرینات الاهلی به دوحه خواهد رفت.

این روزنامه درباره بازیکنان خارجی الاهلی هم نوشت :

باشگاه الاهی با هیچ کدام از بازیکنان خارجی به جز «موبیلی» که چهار سال قرارداد دارد، ادامه همکاری نخواهد داد. مجتبی جباری هم در توافق دو طرفه با باشگاه قراردادش را فسخ کرد؛ بخصوص اینکه این بازیکن یک فصل دیگر با الاهلی قرارداد داشت ولی مصدومیت ‌های زیاد او اثراتش را در تیم گذاشت. همچنین باشگاه همکاری ‌اش با پژمان منتظری را هم قطع میکند، بازیکنی که قراردادش با الاهلی تمام شده است.

گفته میشود این دو بازیکن مورد توجه منصوریان و باشگاه استقلال تهران قرار گرفته اند.

منبع : ورزش سه

————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “لوکا استقلالی ها را نخواست / فسخ قرارداد جباری”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط