پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

لهستان ۱ ایرلند شمالی ۰ / جدال خواب آور

X تیم ملی فوتبال لهستان X تیم ملی فوتبال ایرلند شمالی X لهستان 1 ایرلند شمالی 0 X ایرلند شمالی لهستان X جام ملتهای اروپا X یورو X یورو 2016 فرانسه X Euro 2016 France X Eurocopa 2016 Francia X برنامه گروه سه یورو 2016

لهستان موفق شد در شروع کار خود در یورو ۲۰۱۶ با یک گل ایرلند شمالی را از پیش رو بردارد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، لهستان و ایرلند شمالی در تقابلی جذاب از گروه C رقابت های یورو ۲۰۱۶ به مصاف یکدیگر رفتند.

لهستان و ایرلند شمالی در تقابلی جذاب از گروه C رقابت های یورو ۲۰۱۶ به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان لهستان موفق شد با یک گل ایرلند شمالی را از پیش رو بردارد.

عکس/ هواداران متفاوت ایرلندی

گزارش خلاصه بازی لهستان و ایرلند شمالی

لهستان و ایرلند شمالی در تقابلی جذاب از گروه C رقابت های یورو ۲۰۱۶ به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان لهستان موفق شد با یک گل ایرلند شمالی را از پیش رو بردارد.

بازی متعادل آغاز شد و از سرعت کمی برخوردار بود. با این حال بازیکنان لهستان انگیزه بیشتری از خود نشان میدادند.

سفید پوشان لهستان با رهبری لواندوفسکی و بلاژیکوفسکی تیم برتر میدان بودند اما در پایه ریزی خطرات جدی روی دروازه ایرلند ناکام نشان میدادند. در دقیقه ۱۱ میلیک میتوانست با ضربه خود دروازه ایرلند را تهدید کند اما در آخرین لحظه جانی ایوانز توانست مانع از فروپاشی دروازه تیمش شود.

در دقیقه ۲۸ بار دیگر میلیک در متن حرکتی خطرناک قرار گرفت و با ضربه خودش درون محوطه جریمه دروازه ایرلند را تهدید کرد اما دروازه بان سبز پوشان در آخرین لحظه با مهار زیبای خود اجازه فروپاشی دروازه تیمش را نداد.

بازیکنان ایرلند که تحت تاثیر بازی خوب لهستانی ها قرار گرفته بودند، نتوانستند خطر چندانی روی دروازه حریف خود ایجاد کنند.

در دقیقه ۳۹ کاپوستکا میتوانست با ضربه خود دروازه ایرلند را باز کند اما باز هم این دروازه بان ایرلند بود که توانست توپ را راهی کرنر کند.

در نهایت نیمه اول با نتیجه بدون گل خاتمه یافت.

نیمه دوم بازی نیز با برتیر لهستان آغاز شد و آنها خیلی زود توانستند دروازه حریف خود را باز کنند. در دقیقه ۵۱ روی حرکت زیبای بلاژیکوفسکی و پاس او، باز هم نوبت به میلیک رسید تا این بار با ضربه ای دقیق تر درون محوطه جریمه حساب کار را ۱-۰ به سود لهستان کند.

پس از گل لهستان سرانجام ایرلندی ها کمی جلو کشیدند و سعی داشتند تا گل خورده را جبران کنند. با این حال بازکنان لهستان در خط دفاع نیز بسیار آماده نشان میدادند و اجازه خودنمایی به ایرلندی ها را ندادند.

جملات جسته و گریخته سبزپوشان برای فرار از شکست همچنان ادامه داشت اما لهستانی ها به خوبی توانستند بازی را تحت کنترل داشته باشند.

در نهایت علی رغم تلاش دو تیم در دقایق پایانی بازی گلی در برنداشت تا لهستان با همان تک گل به یک پیروزی ارزشمند در شروع رقابت های یورو ۲۰۱۶ دست پیدا کند.

منبع : ورزش سه

——————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “لهستان ۱ ایرلند شمالی ۰ / جدال خواب آور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط