پربازدید های اخبار ورزشیسایر ورزش ها

نتایج نهایی هاکی المپیک در بخش مردان و زنان

تیم بانوان هاکی بریتانیا قهرمان هاکی روی چمن المپیک ریو۲۰۱۶- تیم آرژانتین قهرمان هاکی چمن المپیک ۲۰۱۶- عکس هالکی زنان المپیک - عکس های ورزشکاران زن در المپیک - زنان المپیک - زنان سانسور شده در ریو 2016- عکس دختر ورزشکار خارجی- عکس زن ورزشکار - 14 ستاره- المپیک ریو- المپیک ریو 2016- المپیک برزیل- 14setare.com- آرژانتین قهرمان هاکی مردان المپیک 2016- بریتانیا قهرمان هاکی زنان المپیک 2016- رده بندی مدالی هاکی در المپیک- رده بندی نهایی هاکی المپیک 2016- قهرمان هاکی مردان المپیک 2016 ریو- قهرمان هاکی زنان المپیک 2016 ریو- نتایج نهایی هاکی زنان المپیک2016- نتایج نهایی هاکی مردان المپیک2016

در آخرین روز المپیک ریودوژانیرو، مسابقات فینال و رده ‌بندی هاکی زنان و مردان برگزار شد و آرژانتین به مقام قهرمانی هندبال مردان و بریتانیا به مقام قهرمانی هندبال زنان المپیک ۲۰۱۶ رسیدند.

به گزارش “چهارده ستاره“، در دو فینال مسابقات هاکی المپیک ۲۰۱۶ ریو تیمهای هاکی مردان آرژانتین و هاکی زنان بریتانیا با غلبه بر حریفان ضمن قهرمانی در بخش مردان و زنان هاکی المپیک ریو۲۰۱۶، برنده مدال طلای هاکی المپیک ۲۰۱۶ شدند.

نتایج نهایی هاکی المپیک در بخش مردان و زنان

در فینال مسابقات هاکی المپیک ۲۰۱۶ ریو تیمهای هاکی مردان آرژانتین و هاکی زنان بریتانیا با غلبه بر حریفان ضمن قهرمانی در بخش مردان و زنان هاکی المپیک ریو۲۰۱۶، برنده مدال طلای هاکی المپیک ۲۰۱۶ شدند.

تیم مردان آرژانتین قهرمان هاکی المپیک ۲۰۱۶ شد.

در آخرین روز المپیک ریودوژانیرو، مسابقات فینال و رده‌بندی هاکی مردان برگزار شد و آرژانتین به مقام قهرمانی رسید.

در شانزدهمین روز از رقابتهای المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو دیدار فینال و رده‌ بندی هاکی مردان المپیک برگزار شد.

دو تیم ملی آرژانتین و بلژیک که توانسته بودند به فینال رقابت‌ های هاکی مردان راه یابند به مصاف یکدیگر رفتند و آرژانتین توانست با نتیجه ۴ بر ۲ پیروز میدان شود و مدال طلای این دوره از رقابت‌ های المپیک را بر گردن آویزد. تیم بلژیک نیز به مدال نقره رسید.

همچنین در دیدار رده‌ بندی، دو تیم آلمان و هلند مقابل یکدیگر قرار گرفتند و در نهایت تیم آلمان توانست بعد از تساوی یک یک در ضربات پنالتی پیروز شود و به عنوان سومی رقابتهای هاکی المپیک ۲۰۱۶ دست یابد.

به این ترتیب آرژانتین، بلژیک و آلمان تیمهای اول تا سوم هاکی المپیک ریو ۲۰۱۶ شدند و به ترتیب مدال طلا، نقره و برنز رشته تیمی هاکی المپیک را به دست آوردند.

Gold : Argentina

Silver : Belgium

Bronze : Germany

Netherlands

تصاویر هاکی مردان ریو ۲۰۱۶

 

تیم زنان بریتانیا قهرمان هاکی ۲۰۱۶ المپیک شد.

تیم زنان بریتانیا با پیروزی بر زنان هلند، قهرمان بازیهای هاکی المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو برزیل شد.

در دیدار پایانی این رقابت ها که در شهر ریو برگزار شد، تیم هاکی زنان بریتانیا بعد از تساوی ۳-۳ و در ضربات پنالتی از سد هلند گذشت و بر سکوی قهرمانی ایستاد.

از المپیک سئول تاکنون هر بار تیم هاکی مردان یا زنان بریتانیا در یک دیدار عقب افتاده بازی را واگذار کرده بود؛ اما شاگردان دنی کری به دنبال شکستن این طلسم بودند. بریتانیا این مدال طلا را بیش از هرکس مدیون درخشش مدی هینچ، دروازه‌ بان ۲۷ ساله خود هستند. هینچ موفق شد ۴ بار پیاپی ضربه پنالتی بازیکنان هلند را دفع کند.

بریتانیا پیش از این دو مدال برنز المپیک لندن و المپیک بارسلونا را در کارنامه داشت.

تیم هاکی زنان آلمان نیز در دیدار رده بندی با نتیجه ۲ بر ۱ مقابل زنان نیوزیلند به برتری رسید و صاحب مدال برنز شد. ژرمن‌ ها پیش از این در المپیک ۲۰۰۴ آتن مدال طلا و در المپیک ۱۹۹۲ بارسلونا و المپیک ۱۹۸۴ لس آنجلس به مدال نقره رسیده بودند.

به این ترتیب بریتانیا، هلند و آلمان تیمهای اول تا سوم هاکی المپیک ریو ۲۰۱۶ شدند و به ترتیب مدال طلا، نقره و برنز رشته تیمی هاکی المپیک را به دست آوردند. 

Gold : Great Britain

Silver : Netherlands

Bronze : Germany

New Zealand

تصاویر هاکی زنان ریو ۲۰۱۶

منبع : چهارده ستاره

—————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “نتایج نهایی هاکی المپیک در بخش مردان و زنان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط