پربازدید های اخبار بین الملل

قطر مسئول عملیات شکست محاصره حلب

جدیدترین نقشه حلب در ۱۲ مرداد ۹۵ - تحولات سوریه و حلب - - رجب طیب اردوغانX ترکیه- قطر- اتحاد ترکیه و عربستان و قطر علیه سوریه- عربستان و قطر و ترکیه و آمریکا حامی داعش-جبهه النصره- جدایی جبهه النصره از القاعده- جبهه فتح الشامX 14 ستاره- جیش الفتح- جیش الحر- ارتش آزاد سوریه- 14setare.com- آخرین اخبار حلبX ارتش سوریه در حلب- اتوبان کاستیلو حلب- الجيش السوري في حلبX اللیرمون حلب سوریه- اهمیت سیطره ارتش سوریه بر جاده الکاستیلو حلبX جاده کاستلو حلب- نقشه حلب سوریه در سال 2016- آخرین نقشه حلب سوریه- محاصره حلب توسط ارتش سوریه- هجوم جيش الفتح على ريف حلب الجنوبية- در حلب سوریه چه خبر است ؟- Allepo Syria

در جلسه ‌ای که مسئولان ترکیه در پی محاصره شدن چند هزار فرد مسلح در شهر حلب، در آنکارا برگزار کرده‌ اند، مقرر شده که قطر مسئول به سرانجام رساندن عملیات شکست محاصره شده است.

به گزارش “۱۴ ستاره“، در جلسه ‌ای که مسئولان ترکیه در پی محاصره شدن چند هزار فرد مسلح در شهر حلب، در آنکارا برگزار کرده‌ اند، مقرر شده که قطر مسئول به سرانجام رساندن عملیات شکست محاصره شده است.

امروز روزنامه الوطن سوریه گزارش کرد که «منابع معارضان می‌گویند که عملیات موسوم به “حماسه بزرگ حلب” که هدفش شکستن محاصره چند هزار فرد مسلح در محلات شرقی حلب است، بعد از نشستی آغاز شده که در ترکیه (آنکارا) برگزار شده و همه گروه های مسلح در شمال سوریه و «جبهه فتح الشام» (جفش) یا همان جبهه النصره شاخه القاعده در سوریه در آن حضور داشته‌ اند.

یکی از منابع نزدیک به یکی از گروهک های حاضر در نشست آنکارا به روزنامه الوطن سوریه گفت که در این نشست آنکارا اعلام کرد که محاصره حلب باید شکسته شود.

این منابع یادآوری کردند که نشست مذکور همزمان با سفر وزیر خارجه قطر به آنکارا و دیدار با رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه برگزار شده؛ حال آنکه این، اولین دیدار با مسئولین خارجی پس از کودتا در ترکیه بود.

طبق این گزارش، قطر مسئول شکستن محاصره چند هزار تروریست (۱۰ تا ۱۵ هزار نفر) در حلب شده است و اکنون این عملیات در روز سوم است و هنوز نتیجه درخوری برای تروریست ها محقق نکرده است.

گفتنی است از سه روز قبل ائتلاف تمام گروه های تروریستی موسوم به جیش الفتح به همراه جبهه فتح الشام جهت شکست محاصره محلات شرقی با تمام توان و امکانات نظامی با بیش از ۳۰۰۰ نیروی کاملا مسلح به محلات شمال غربی، غرب و جنوب غربی حلب یورش برده اند که علیرغم موفقیت محدود در آغاز حملات، رفته رفته با مقاومت سلحشورانه ارتش سوریه و نیروهای مقاومت حزب الله و نیروهای عراقی، مستشاران ایرانی، لشگر زینبیون و فاطمیون و با تحمل خسارات و کشته های فراوان مجبور به عقب نشینی شده اند.

-شهرک بنی زید حلب -جبهه حندرات حلب سوریه -در حلب سوریه چه خبر است ؟ -آخرین اخبار حلب -اتوبان کاستیلو حلب -الجیش السوری فی حلب -اللیرمون حلب سوریه -اهمیت سیطره ارتش سوریه بر جاده الکاستیلو حلب -- جاده کاستلو حلب -حلب سوریه - نقشه حلب سوریه - جدیدترین نقشه حلب - آخرین نقشه حلب سوریه - نقشه حلب سوریه در سال 2013 - نقشه حلب سوریه در سال 2016 - محاصره حلب توسط ارتش سوریه - 14 ستاره -سوریه -آخرین اخبار سوریه -محور مقاومت در برابر داعش و اسرائیل -نیروهای فلسطینی جبهه مقاومت در سوریه-آخرین نقشه حلب بعد از آزاد سازی مناطق تحت سیطره تروریست ها از جمله خالدیه کاستلو و بنی زید

منبع : فارس

———————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “قطر مسئول عملیات شکست محاصره حلب”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.