پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

قرارداد رسمی دروازه بان لالیگایی با ماشین سازی

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز و مانویل فرناندز دروازه بان اسپانیایی ماشین سازی- X مانوئل فرناندز دروازه بان خارجی ماشین سازی تبریز X لیست بازیکنان ماشین سازی در لیگ شانزدهم X ماشین سازی تبریز X لیست خرید ماشین سازی X بازیکنان جدید ماشین سازی برای لیگ برتر X مانوئل فرناندز دروازه بان لالیگایی ماشین سازی X 14setare.com X 14 ستاره

مانوئل فرناندز دروازه بان اسپانیایی مورد نظر ماشین سازی امروز رسمأ قراردادش را با این باشگاه ثبت کرد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، مانوئل فرناندز که سابقه بازی در لالیگای اسپانیا دارد دقایقی پیش قرارداد خود را با ماشین سازی امضا کرد.
فرناندز یکی از سرشناس ترین دروازه بان های خارجی تاریخ لیگ ایران است و ماشین سازی امیدوار است این فصل با حضور او بتواند روزهای خوبی در لیگ شانزدهم پشت سر بگذارد.

شروع کار مانوئل فرناندز دروازه بان لالیگایی ماشین سازی با این تیم

مانوئل فرناندز دروازه بان لالیگایی ماشین سازی نخستین تمرین خود را نیز با این تیم انجام داد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، مانوئل فرناندز مونیز پس از ۱۲ سال حضور در لالیگا و لیگ‌ های پایین‌ تر اسپانیا به ایران آمده تا به قول خودش با چالشی جدید مواجه شود.

او که از استقبال مردم تبریز و طرفداران ماشین سازی خرسند بوده است امروز نخستین تمرینش را با این تیم انجام داد تا رسول خطیبی با خیالی راحت‌ تر به فصل جدید لیگ برتر فکر کند و پازل تیمش کامل‌ تر از قبل شود و علاوه بر آن امید بیشتری به هواداران دو آتیشه ماشین سازی بدهد.

گفتنی است ماشین سازی تبریز که به تازگی و برای اولین بار به لیگ برتر فوتبال ایران صعود کرده و بعد از ۱۹ سال در سطح اول فوتبال ایران حاضر شده، در فصل شانزدهم لیگ برتر با سرمربیگری رسول خطیبی و بازیکنانی همچون آندرانیک تیموریان کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران، پیام صادقیان و سامان نریمان جهان آماده چالشی جذاب خواهد شد.

منبع : ورزش سه

————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “قرارداد رسمی دروازه بان لالیگایی با ماشین سازی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط