پربازدید های گوناگون های خبری

اعدام قاتل دختر بچه ۵ ساله در ملا عام

طناب دار قاتلین و قاچاقچیان مواد مخدر- X اخبار حوادث X اعدام قاتل X 14 ستاره X 14setare.com X قاتل دختر بچه X استان کرمانشاه

عامل قتل هولناک حنانه کوچولو صبح امروز در ملأ عام به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، رسیدگی به این پرونده از ۲۶ خرداد امسال و در پی ناپدید شدن حنانه ۵ ساله در شهرک ولعیصر شهرستان سنقر و کلیایی در دستور کار تیم جنایی این شخص قرار گرفت.

حنانه هنگامی که در حال بازی در مقابل خانه شان بود به طرز مرموزی ناپدید شد. یک روز بعد جسد او در حالی که خفه شده بود در زیر یک پل در ورودی کمربندی این شهر پیدا شد.

با دستور دادستان سنقر و کلیایی تیمی از کارآگاهان تحقیقات برای شناسایی قاتل را آغاز کرده و به مرد جوانی که در همسایگی خانه مقتول زندگی میکرد، مشکوک شدند. تنها مظنون این جنایت از سوی ماموران دستگیر و در بازجویی ها به قتل حنانه اعتراف کرد.

مرد جنایتکار اظهار کرد: با نیت شیطانی دختر بچه را به خانه ام کشانده و زمانی که متوجه شدم خانواده اش در جستجوی او هستند، برای اینکه دستگیر نشوم حنانه را خفه کرده و جسدش را با دست و پای بسته در بیرون از شهر رها کردم.

متهم در ادامه به آزار و اذیت چند دختر بچه دیگر نیز اعتراف کرد که دختران خردسال پس از مشاهده متهم در اداره آگاهی او را شناسایی کردند.

با توجه به حساسیت پرونده با دستور رئیس کل دادگستری کرمانشاه به این پرونده به صورت فوق العاده رسیدگی و برای قاتل حکم قصاص صادر شد. حکم اعدام قاتل از سوی قضات دیوان عالی کشور تایید و صبح امروز در منطقه انبار نفت سنقر با حضور مردم اولیای دم مسئولان قضایی و انتظامی اجرا شد.

پس از اجرای حکم قصاص (حکم اعدام قاتل) اهالی با سر دادن شعارهایی از قوه قضائیه به خاطر محاکمه و اجرای حکم قاتل در کمترین زمان تشکر کردند.

منبع : خبرگزاری دانشجو

————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “اعدام قاتل دختر بچه ۵ ساله در ملا عام”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط