پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

فرانسه ۵ ایسلند ۲ / کوه یخ آب شد !!

عکس یورو-X یورو X uefa X یورو 2016 فرانسه X برنامه دیدارهای یورو 2016 فرانسه X تماشاگران یورو X تصاویر یورو 2016 X تیمهای صعودکننده به یک چهارم یورو X دیدارهای مرحله حذفی یورو 2016 X نیمه نهایی یورو 2016 X 14 ستاره X 14setare.com X جام ملتهای اروپا X تیم ملی فوتبال فرانسه X ایسلند X Euro 2016 France X Eurocopa 2016 Francia X France X Island

تیم ملی فرانسه در دیداری یک طرفه و پرگل موفق شد با نتیجه ۵-۲ ایسلند را شکست داده و حریف آلمان در دیدار نیمه نهایی یورو ۲۰۱۶ شود. ایسلند در مرحله قبلی و در میان تعجب همگان انگلیس را برده بود.

به گزارش “۱۴ ستاره“، شاگردان دیدیه دشان در این دیدار کاملا برتر از حریف نشان دادند و با زدن چهار گل در همان نیمه اول کار را تمام کردند. در نیمه دوم ایسلند دو بار به گل رسید اما فرانسه هم یک بار دیگر گلزنی کرد تا بازی در نهایت با پیروزی ۵-۲ فرانسه به پایان برسد.

خلاصه بازی فرانسه ایسلند در یک چهارم یورو ۲۰۱۶

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. تا اینکه در دقیقه ۱۲، فرانسه روی همکاری عالی بلیز ماتوئیدی و الیویه ژیرو به گل رسید. پاس دیدنی ماتوئیدی پشت مدافعان ایسلند به ژیرو رسید و او هم با یک شوت دیدنی، توپ را از بین پاهای دروازه بان حریف وارد دروازه کرد.

بعد از این گل باز هم این فرانسوی ها بودند که بازی را در دست داشتند و در دقیقه ۲۰ به گل دوم رسیدند. روی ضربه کرنر، ارسال تماشایی آنتوان گریزمان با ضربه سر قدرتمندانه پل پوگبا، حساب کار را ۲-۰ کرد.

زدن گل دوم هم باعث نشد روند بازی تغییر چندانی بکند و باز هم خروس ها بودند که کاملأ بر بازی تسلط شدند و در نهایت پیش از پایان نیمه، دو بار دیگر به گل رسیدند.

ابتدا روی یک ضربه کرنر دیگر، توپ در یک رفت و برگشت، پشت محوطه جریمه به دیمیتری پایت رسید و او هم با شوتی تماشایی، توپ را به گوشه دروازه ایسلند فرستاد.

تنها یک دقیقه بعد، این گریزمان بود که بعد از دو پاس گل، این بار در نقش گلزن ظاهر شد. پاس عمقی الیویه ژیرو، گریزمان را با هالدورسیون تک به تک کرد و او هم با یک ضربه چیپ، کار را تمام کرد. به این ترتیب، نیمه اول با پیروزی ۴-۰ فرانسه به پایان رسید.

نیمه دوم را ایسلندی ها با دو تعویض آغاز کردند و این روند بازی را تا اندازه ای به سود آنها تغییر داد و باعث شد تا آنها در دقیقه ۵۵ به گل برسند. روی ارسال خوب گیلفی سیگوردسون به دهانه دروازه فرانسه، سیگتورسون با یک ضربه نوک پا، هوگو لوریس را مغلوب کرد.

اما فرانسوی ها خیلی سریع به این گل واکنش نشان دادند و در دقیقه ۵۸ توانستند اختلاف را بار دیگر به ۴ گل افزایش بدهند. ضربه آزاد دیمیتری پایت به محوطه جریمه ایسلند، با ضربه سر ژیرو به گل پنجم فرانسه تبدیل شد.

دقایق بعد ایسلند می توانست بار دیگر اختلاف را کاهش بدهد اما واکنش خوب لوریس رو ضربه فینبوگاسون، دروازه خروس ها را نجات داد.

در ادامه از ضرباهنگ بازی کاسته شد و موقعیت های چندانی روی دروازه ها ایجاد نشد تا اینکه در دقیقه ۸۴، بیرکر بیارناسون گل دوم ایسلند را به ثمر رساند. روی ارسال اسکولاسون از سمت چپ، بیارناسون دروازه لوریس را باز کرد.

در دقایق پایانی اتفاق خاصی رخ نداد و فرانسه با نتیجه ۵-۲ پیروز شد و حریف آلمان در دیدار نیمه نهایی شد. بازی فرانسه ایسلند در حالی به با برتری خروس ها به پایان رسید که آنها باید در دیداری سخت در مقابل آلمان قدرتمند حاضر شوند.

وداع پرشور ایسلندی ها با یورو + عکس

علی رغم شکست سنگین ایسلند در دیدار مقابل فرانسه، هواداران این تیم در پایان بازی به شدت بازیکنان شان را تشویق کردند.

ایسلندی ها که تا اینجا هم با نمایش های خوب شان و حذف کردن انگلیس، پدیده اصلی رقابت ها بودند، هواداران شان را حسابی خوشحال کردند. آنها هم در پایان بازی برای ستاره های تیمشان سنگ تمام گذاشتند و با تشویقی پرشور، نشان دادند که این شکست، تاثیری روی حمایت شان از تیم مبارزه شان نداشت.

برترین بازیکن بازی فرانسه ایسلند + عکس

عکس های بازی فرانسه ایسلند در یورو ۲۰۱۶

Griezmann leads France 1-2-3 in Golden Boot race

Birkir Bjarnason (Iceland)

Jón Daði Böðvarsson (Iceland) & Paul Pogba (France)

607136797_MH_7184_878D12E58BF5643025FE2C25EF1A7364_3524

Dimitri Payet (France)

Kolbeinn Sigþórsson (Iceland)

607136797_CR_1078_18FBFB55AF5C5488534742E9CA373A7E_3524

607136797_MH_9534_7CD98318539C984D8D5D516AB0AA5679_3524

منبع : یورو

—————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “فرانسه ۵ ایسلند ۲ / کوه یخ آب شد !!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط