پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

فرانسه ۲ آلبانی ۰ / رستگاری در ثانیه های آخر

X فرانسه آلبانی X فرانسه 2 آلبانی 0 X یورو X تصاویر یورو 2016 X برنامه بازیهای گروه یک یورو 2016 X یورو 2016 فرانسه X 14setare.com X 14 ستاره X تیم ملی فوتبال فرانسه X Euro 2016 France X Eurocopa 2016 Francia X UEFA Europe X France's Euro 2016 football tournament results X جام ملتهای اروپا

مردان دشان در تیم ملی فرانسه برابر آلبانی به پیروزی با ارزش دو بر صفر دست پیدا کردند تا خیالشان برای صعود و درخشش در مراحل حذفی راحت باشد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، دو تیم ملی فوتبال فرانسه و آلبانی به مصاف یکدیگر رفتند و این فرانسه بود که با پیروزی برابر تیم شایسته آلبانی ۶ امتیازی شد و با گل دقیقه ۹۰ گریژمان و ۹۴ پایت به ۳ امتیاز این بازی نفس‌ گیر دست پیدا کرد.

رستگاری خروس‌ها در آخرین نفس/ بلیت مرحله یک‌هشتم‌نهایی در جیب میزبان

گزارش خلاصه بازی فرانسه و آلبانی

دو تیم ملی فوتبال فرانسه و آلبانی به مصاف یکدیگر رفتند و این فرانسه بود که با پیروزی برابر آلبانی ۶ امتیازی شد و با گل دقیقه ۹۰ گریژمان و ۹۴ پایت به ۳ امتیاز این بازی نفس‌ گیر دست پیدا کرد.

در این دیدار کوکلی ۵۵ و آبراشی ۸۱ از آلبانی کارت زرد دریافت کردند.

دو تیم ملی فوتبال فرانسه و آلبانی از گروه A در استادیوم ولودروم شهر مارسی به قضاوت داور اسکاتلندی، ویلیام کالم در هوایی ابری با ۲۰ درجه سانتیگراد حرارت و ۸۰ درصد رطوبت کلید خورد.

دو تیم پس از مراسم اولیه بازی و پخش سرود ملی، برابر یکدیگر آرایش گرفتند.

رستگاری خروس‌ها در آخرین نفس/ بلیت مرحله یک‌هشتم‌نهایی در جیب میزبان

فرانسه مشخصأ برای ثبت یک پیروزی دیگر وارد میدان شده بود و از چهره ستارگان آلبانیا چیزی جز احساسات و هیجان به چشم نمی خورد.

آلبانی بر خلاف بازی قبلی خود برابر سوئیس، هرگز چهره تهاجمی نداشت، با یک مهاجم و ۵ هافبک کاملا حال و هوای تدافعی به خود گرفته بود و این مسئله برای فرانسه موضوع خوشایندی نبود.

به نظر میرسید خروس ها بازی راحتی در پیش داشته باشد اما مقابل آلبانی با انگیزه دچار مشکل شده بود و هر چه میزد بر در بسته می خورد.

شاید یکی از تاکتیک‌ های پنهان آلبانی مهار همه جانبه پایت، ستاره فرصت طلب و گلزن فرانسه بود اما این موضوع به تنهایی برای گل نخوردن کفایت نمیکرد.

دو تیم تا پایان نیمه نخست به تساوی بدون گل رضایت دادند و برای شروع نیمه مربیان به رختکن رفتند.

با آغاز نیمه دوم، پوگبا به جای مارسیال وارد میدان شد تا هم به اندازه یک نیمه نیمکت‌نشینی، تنبیه شده باشد و هم طراوت را به خط حمله فرانسه باز گرداند.

فرانسه بود و ضرباتی که در چارچوب نبودند و آلبانی از این فرصت سوزی‌ های فرانسه راضی به نظر می‌ رسید و دل به گذر زمان بسته بود.

در حالی که فرانسوی ها حمله میکردند و آلبانی دفاع، این توپ گرد فوتبال بود که در دقیقه ۵۰ به تیر دروازه فرانسه کوبیده شد و لوریس جوان را دچار استرس کرد، آلبانی به خلق یک فاجعه برای میزبان آبی نزدیک شد اما بی‌نتیجه بازگشت و به دفاع چند لایه خودش روی آورد.

فرصت‌ ها برای خروس ها یکی پس از دیگری از دست میرفت و هواداران کشور میزبان هرگز از این تساوی بی رمق راضی نبودند، فرانسه یکپارچه حمله بود و البته دفاع آلبانی چندان به ضد فوتبال شباهت نداشت و میشد برای دفاع منطقی و ضد حملات گاه و بیگاه آنها نیز توجیه پیدا کرد.

ضربه سر ژیرو در دقیقه ۶۶ استادیوم ولودروم را به هم ریخت اما سودی جز افزایش هیجان و تهییج هواداران نداشت و تابلوی نتایج همان تساوی بدون گل بود که بود.

دشان، تصمیم به ورود گریژمان گرفت و به این منظور کومان پرتلاش و خستگی ناپذیر را بیرون کشید. ژیرو بار دیگر هواداران فرانسوی را تا مرز فریاد شادی پیش برد و دوباره سکوت را در ولودروم تزریق کرد. ضربه سر او توپ را به تیر دروازه آلبانی دوخت تا لااقل دو تیم در برخورد توپ به تیر دروازه نیز مساوی شده باشند.

تساوی بدون گل دو تیم، حساسیت بازیهای دور سوم این گروه را صد چندان میکرد و دو تیم چهار امتیازی را برای فتح صدر جدول گروه اول، به جان هم می‌ انداخت. اما گریژامن این اجازه را نداد و سناریو را عوض کرد، ستاره اتلتیکومادرید در دقیقه آخر بازی گل پیروزی فرانسوی ها را ثبت کرد و تیمش را ۶ امتیازی روانه دور حذفی کرد.

گل دوم تیم ملی فوتبال فرانسه را نیز دیمیتری پایت در دقیقه ۹۴ به ثبت رساند تا آلبانی خسته و ناامید محو شود. به این ترتیب فرانسه دو بر صفر به پیروزی رسید.

به این ترتیب، فرانسه در دومین دیدارش هم توانست در ثانیه های پایانی پیروزی را از آن خود کند.

این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود فرانسوی ها خاتمه یافت.

پس از پایان بازی با نظر کمیته فنی مسابقات و رای هواداران پایت زننده گل دقایق پایانی خروس‌ها به عنوان برترین بازیکن میدان انتخاب شد.

برترین بازیکن دیدار فرانسه و آلبانی +عکس

منبع : مشرق نیوز

—————————————————————-

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “فرانسه ۲ آلبانی ۰ / رستگاری در ثانیه های آخر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط