پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

فرانسه ۰ سوییس ۰ / تساوی خواب آور

فرانسه۰ سوییس۰-سوئیس-X 14 ستاره X 14setare.com X برنامه بازیهای گروه یک یورو 2016 X تصاویر یورو 2016 X تیم ملی فوتبال سوییس X تیم ملی فوتبال فرانسه X فرانسه سوییس X یورو X یورو 2016 فرانسه

دیدار تیمهای ملی فرانسه و سوییس با تساوی ۰-۰ به پایان رسید و خروس ها به عنوان تیم اول راهی مرحله بعد شدند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، امشب در سومین بازی مراحل گروهی جام ملتهای اروپا فرانسه و سوئیس برابر هم به میدان رفتند و در نهایت به تساوی بدون گل رضایت دادند تا هر دو راهی مرحله بعد شوند.

گزارش خلاصه بازی فرانسه و سوییس

نخستین موقعیت جدی این بازی دقیقه سه رقم خورد، جایی که اولین کرنر برای فرانسوی‌ ها به دست آمد و گریزمان توپ را جلوی دروازه سوئیس آورد اما ژورو این توپ را دور کرد.

دقیقه شش سوئیسی ‌ها توسط شقیری و لیششتاینر فرصتی را به وجود آوردند اما کوشینلی مانع رسیدن آنها به هدف شد. دقیقه ۹ شار کرنری را برای سوئیسی ‌ها روی تیر دوی دروازه فرانسه ارسال کرد، درست زمانی که ژورو می‌ رفت تا کار را تمام کند پوگبا با کمی شانس موفق شد توپ را از روی خط برگرداند. این بازیکن دقیقه ۱۲ از فاصله هیجده متری توپی را به سمت دروازه سوئیس شوت کرد، زومر که در این صحنه نامطمئن نشان داد تنها توانست توپ را منحرف کرده و یک کرنر تقدیم خروس‌ ها کند.

این دروازه‌بان موقعیت حاصل از این کرنر را هم دفع کرده و دوباره توپ را به کرنر فرستاد، اما این بار واکنش بهتری از خود نشان داد.

توقف شاگردان دشان مقابل سوئیس/ فرانسه و سوئیس صعود کردند

پوگبا دقیقه ۱۸ بدون آنکه کسی مانعش شود رو به جلو یورش برد و از ۲۵ متری به سمت دروازه سوییس شلیک کرد اما در شرایطی که زومر شانسی برای نجات دروازه‌اش نداشت، توپ به تیر برخورد کرد. دو دقیقه بعد سوئیسی‌ ها در مقام جبران این حمله خطرناک برامده و مهمدی چسبیده به محوطه جریمه فرانسه به سمت دروازه‌ شان شوت کرد، اما توپش ب اختلافی بسیار اندک از بالای دروازه به بیرون رفت.

هر چه از زمان بازی بیشتر سپری می‌شد دو تیم از لاک محافظه ‌کاری که در دقایق ابتدایی مشاهده میشد بیشتر بیرون می ‌آمدند و در تلاش برای امتحان کردن شانس ‌های گلزنی خود بودند و در این میان فرانسوی ‌ها بهتر عمل می‌ کردند.

دقیقه ۳۹ برخورد فیزیکی پوگبا و گرانیت ژاکا پاره شدن پیراهن این بازیکن سوئیسی را به دنبال شد که بازی به همین دلیل برای لحظاتی متوقف شده تا ژاکا پیراهنش را عوض کند. دقیقه ۴۳ نوبت به امبولو رسید تا این اتفاق برایش رخ دهد.

توقف شاگردان دشان مقابل سوئیس/ فرانسه و سوئیس صعود کردند

این نیمه از بازی در ادامه حادثه دیگری نداشت و دو تیم بدون زدن گل به رختکن رفتند.

با شروع نیمه دوم اولین موقعیت برای سوئیسی ‌ها به وجود آمد، امبولو یک تنه به سمت دروازه فرانسه پیشروی کرد و می ‌رفت تا فرصت خطرناکی را در اختیار مهمدی قرار دهد، اما کوشینلی از راه رسید و نقشه های آنها را نقش بر آب کرد. دقیقه ۵۱ رودریگز کرنری را روی تیر یک دروازه فرانسه ارسال کرد اما پیش از آنکه خطری ایجاد شود کابای با سر توپ را دور کرد.

دقیقه ۵۸ فرانسوی‌ ها هم به اولین موقعیت خود در این نیمه دست پیدا کردند، پوگبا با پاسی سریع گریژمان را صاحب توپ کرد تا او با همکاری ژینیاک از دوازده متری به سمت دروازه سوئیس شوت کند اما این بار هم زومر دروازه سوئیس را نجات داد. بازی در این دقایق یاداور نیمه نخست شده بود اما ضربات نهایی بازیکنان دو تیم دقت لازم را نداشت و راهی به درون چارچوب دروازه‌ها پیدا نمیکرد.

دو مربی در دقایق واپسین این نیمه دست به چند تعویض در ترکیب خود زدند. در دقیقه ۸۵ یکبار دیگر پیراهن ژاکا پاره شد. این اتفاق به اضافه سانتر خطرناک ژمایلی در دقیقه ۹۰ که در محوطه جریمه فرانسه فرود آمد اما به هم ‌تیمی‌ هایش نرسید آخرین حوادث این نیمه بودند. سرانجام و در پایان نود دقیقه توپی از خط دروازه‌ ها عبور نکرد تا دو تیم امتیازها را تقسیم کنند.

عکس/ آمار بازی فرانسه و سوییس

تیم‌ملی فرانسه مقابل سوئیس به نتیجه تساوی رضایت داد تا سوییس به عنوان تیم دوم به مرحله بعد صعود کند.

عکس/ آمار بازی فرانسه 0-0 سوئیس

عکس/ بهترین بازیکن دیدار فرانسه و سوییس

سومر دروزاه بان دورتموند و تیم ملی سوییس بهترین بازیکن دیدار با فرانسه شد.

عکس/ بهترین بازیکن دیدار فرانسه مقابل سوئیس

منبع : ورزش سه

———————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “فرانسه ۰ سوییس ۰ / تساوی خواب آور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط