پربازدید های محور مقاومت

قریب الوقوع بودن عملیات نهایی آزادی شرق حلب

%d8%b3%d9%88%d8%b1%db%8c%d9%87%d8%9b-%d9%86%d9%82%d8%b4%d9%87-%d8%a8%d8%b1%d9%88%d8%b2-%d8%b1%d8%b3%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%b4%d8%af%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%d8%aa%d8%ad%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%aa-%d9%85%db%8c - X آخرین اخبار حلب. آخرین تحولات میدانی حلب. آخرین نقشه حلب سوریه. ارتش سوریه در حلب. الجيش السوري في حلب. آخرین خبر از شکست محاصره شهر حلب توسط جیش الفتح. جدیدترین نقشه حلب. در حلب سوریه چه خبر است ؟. شکست محاصره حلب توسط تروریستها. محاصره حلب توسط ارتش سوریه. نقشه استان حلب. میزان تسلط گروه های تکفیری در حلب. مناطق درگیری در جبهه های مختلف حلب. شمال سوریه. ریف شمالی حلب. 14setare.com. 14 ستاره. حلب سوریه. سوریه. آخرین اخبار سوریه. ارتش سوریه. جبهه مقاومت در برابر داعش و اسرائیل. الباب سوریه. منبج سوریه. شهرک اعزاز سوریه. شهر جرابلس سوریه. ریف حلب الشمالی. ریف حلب الجنوبی. ریف حلب الغربیه. ریف حلب الشرقیه. جبهه فتح الشام- جبهه النصره- حلب

یک منبع میدانی در اتاق عملیات حلب با بعید دانستن فراهم شدن فرصت جدید برای تروریستهای تکفیری با توجه به اولتیماتوم ارتش سوریه به آنها از قریب‌الوقوع بودن نبردهای تعیین‌کننده در جبهه حلب خبر داد.

به گزارش “چهارده ستاره“، در سوریه، این منبع میدانی تصریح کرد تروریست‌ها تمام شروط آتش‌بس و عقب‌نشینی از محله‌ های تحت اشغال خود برای دور ماندن غیرنظامیان از پیامدهای جنگ و ویرانی را نپذیرفتند.

این منبع که با خبرنگار تسنیم گفتگو میکرد، افزود تروریست‌های حاضر در محله‌های شرقی حلب، دروغگو هستند، و با وجود قول‌های دولت سوریه به آنها برای ساماندهی و رسیدگی به وضعیتشان یا اعزام کسانی که خواهان رفتن به استان ادلب هستند، کارشکنی می‌کنند و غیرنظامیان را به عنوان سپرانسانی به گروگان گرفته‌اند و بر جلوگیری از رفتن آنها به گذرگاه‌های تعیین شده از سوی ارتش سوریه اصرار دارند.

این منبع تاکید کرد پس از پایان مهلت ۲۴ ساعته اخیری که ارتش سوریه برای گروه‌های تروریستی در محله‌های شرقی حلب تعیین کرده بود و این مهلت شب گذشته پایان یافت، عملیات نظامی ارتش به زودی آغاز خواهد شد به طوری که هواپیماهای شناسایی برای آماده کردن مقدمات آغاز این عملیات گسترده و تعیین‌کننده به سمت محله‌های شرقی، به پرواز در آسمان شهر و حومه آن می‌پردازند.

اعزام هزار کماندوی سوری به لاذقیه+عکس

به گفته این منبع، گذرگاه‌های تعیین شده از سوی دولت سوریه در آستانه محله‌ های شرقی همچنان باز است تا افراد مسلح و غیرنظامیانی که تمایل به خروج دارند، از آن خارج شوند، زیرا دولت سوریه به دنبال مهار خونریزی و جلوگیری از ویرانی و تخریبی است که نبردهای محله‌ های حلب به بار می‌آورد،‌ این فرصت پیش از عملیات گسترده‌ای فراهم شده که ارتش با هدف گسترش حلقه امنیتی تمام حلب و پاکسازی کامل آن از لوث تروریست‌ها انجام خواهد داد.

خبرنگار تسنیم گزارش می‌دهد خبرهای موثق از ورود استحکامات گسترده به حلب برای ارتش و نیروهای مقاومت طی روزهای گذشته با هدف تامین امنیت محورهای غربی و جنوبی حلب و قطع راه کمک‌رسانی به گروه‌های تروریستی حکایت میکند،‌ گروه‌ هایی که برای شکستن حلقه محاصره همقطارانشان در محله‌های شرقی،‌ خود را به آب و آتش می‌زنند.

انتظار می‌رود نیروهای ارتش و همپیمانان طی ساعات آینده عملیات نظامی گسترده خود را آغاز کنند.

خبر دیگر اینکه باند تروریستی موسوم به جیش الفتح به همه اعضای خود خواسته است با توجه به عملیات گسترده قریب‌الوقوع ارتش سوریه و همپیمانانش در حلب جانب احتیاط را رعایت کنند،‌ سرکردگان این باند از مزدوران خود خواسته‌اند دست به حملات پیشدستانه بزنند.

X سوریه X آخرین اخبار سوریه X ارتش سوریه X ارتش سوریه در حلب X الرقه سوریه X الطبقه سوریه X الباب سوریه X حلب سوریه X داعش در سوریه X نقشه سوریه X طرح فدرالی کردن سوریه X کردستان سوریه X نیروی هوایی سوریه X منبج سوریه X آخرین اخبار داعش X داعش X آزادسازی رقه از دست داعش X رقه سوریه X پیشروی ارتش سوریه X مناطق تحت کنترل نظام سوریه X حکومت سوریه X بشار اسد X مخالفان نظام سوریه X معارضین میانه رو سوریه X نیروهای دموکراتیک کرد سوریه X Syrian army attacks ISIS X ISIS X Raqqa rescue operation by the Syrian army from ISIS

آخرین نقشه سوریه و مناطق تحت کنترل داعش، گروه های تروریستی و ارتش سوریه

منبع: تسنیم

———————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “قریب الوقوع بودن عملیات نهایی آزادی شرق حلب”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.