پربازدید های اخبار بین الملل

محسن رضایی: عربستان به زودی منزوی تر میشود

%d8%b1%d8%a7%d8%a8%d8%b7%d9%87-%d9%85%d9%84%da%a9-%d8%b3%d9%84%d9%85%d8%a7%d9%86-%d9%88-%d8%ad%d8%a7%da%a9%d9%85%d8%a7%d9%86-%d8%b3%d8%b9%d9%88%d8%af%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d8%a7%d8%b9%d8%b4-%d9%88 - X - انزوای سعودی ها در یمن و در سوریه و در لبنان و در عراق و در مصر - دکتر محسن رضایی- 14 ستاره- عربستان سعودی- اتحاد ترکیه و عربستان و قطر علیه سوریه- جنایات عربستان سعودی- 14setare.com- آل سعود- جنایات آل سعود- کمک آل سعود به اسرائیل

آقای محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه عربستان به زودی منزوی‌تر خواهد شد، خاطرنشان کرده است: اسباب اِنزواى آل سعود در منطقه پشت سر هم تحقق پیدا میکند.

به گزارش چهارده ستاره، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در صفحه اینستاگرام خود به برشماری شکست‌های پی در پی عربستان در منطقه پرداخت.

وی در این مطلب با تأکید بر اینکه عربستان به زودی منزوی‌تر خواهد شد، خاطرنشان کرده است: اسباب اِنزواى آل سعود در منطقه پشت سر هم تحقق پیدا میکند.

رضایی با تصریح بر اینکه اکنون حاکمیت عربستان بدترین شرایط خود را مى‌گذراند، ادامه داده است :

شکست این پادشاهى در یمن، شکست عوامل و شاگردانِ وهابیت یعنی داعش در عراق و همچنین شکست جبهه النصره و دیگر تروریست‌ها در سوریه که با میلیاردها دلار سعودی تقویت شده بودند، اوضاع آنها را به کلی به هم ریخته، آنها را بر سرِ چند راهی دشوار قرار داده است.

دکتر محسن رضایی در مطلب خود در اینستاگرام با ابراز امیدواری نسبت به نجات مردم عربستان از چنگال آل‌سعود عنوان کرده است :

مسئولان کشور ما فریب تغییر موضع موردى عربستان را نخورند.

آقای محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ذکر این نکته که آنها در ضعف چهره نرم به خود می‌گیرند و البته ممکن است برای نجات خویش دست به خودکشی هم بزنند و در خلیج فارس ماجراجویی کنند، تأکید کرده است: برای هر دو حالت آماده باشیم.

منبع : مشرق

————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “محسن رضایی: عربستان به زودی منزوی تر میشود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.