پربازدید های اخبار فرهنگیاخبار مذهبی

ارائه طرح ویژه عتبات توسط سازمان حج و زیارت

X طرح ویژه عتبات X کربلا X نجف X سامرا X کاظمین X حرم اهل بیت در عراق X عراق X حرم امام حسین (ع) X حرم امام علی (ع) X حرم امام موسی کاظم (ع) X حرم امام هادی (ع) X حرم امام جواد (ع) X حرم امام حسن عسکری (ع) X حرم حضرت ابالفضل العباس (ع) X 14setare.com X 14 ستاره

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به طرح ویژه عتبات گفت: این طرح به دنبال ارتقای خدمات کیفی تر، آموزش مدیران کاروان ها و هتل ها است.

به گزارش “۱۴ ستاره“، محسن نظافتی در پاسخ به این پرسش که طرح ویژه عتبات شامل چه مواردی میشود، اظهار داشت: طرح ویژه عتبات برنامه ای دراز مدت برای ارتقای فعالیت در حوزه اعزام زائران به عتبات عالیات است.

وی افزود: این طرح، طرحی نوینی در بحث عتبات است که به دنبال جذب زائر بیشتر، ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده و تربیت نیروی انسانی ماهر در بخش هتل ها و مدیران کاوران است.

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: طرح ویژه عتبات امکان ارزیابی و نظارت آنلاین بر خدمات و رفع مشکلات در کوتاه ترین زمان را میسر میسازد.

نظافتی در پاسخ به این پرسش که آیا این طرح وارد مرحله اجرا شده است، مطرح کرد: بخش های از این طرح عملیاتی شده است اما مواردی همچون آموزش هتلداران، مدیران کاروان ها و روحانیون در مدت زمان طولانی تری میسر میشود و باید دوره های آموزشی لازم ویژه آنها برگزار شود.

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت افزود: در قالب این طرح مدیران هتل ها و کاروان ها، روحانیون و مداحان ارزیابی میشوند و اگر امتیازات لازم را کسب نکنند باید دوره آموزشی طی کنند یا از دور خارج میشوند.

نظافتی اذعان کرد: همچنین در تلاش برای جذب مشارکت بیشتر سرمایه گذران برای ایجاد هتل های بهتر و آشپزخانه های مدرن تر در عراق هستیم.

منبع : میزان

—————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “ارائه طرح ویژه عتبات توسط سازمان حج و زیارت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط