پربازدید های کامپیوتر و اینترنت

طراحی اپلیکیشن های موبایلی جدید گوگل

Google-Play-Store-logoX شرکت گوگل X گوگل X 14 ستاره X 14setare.com X اپلیکیشن های موبایلی X طراحی متریال X پلی استور X Google Play Store X گوگل پلی استور

سبک طراحی متریال از زمانی که توسط گوگل معرفی شده، علاوه بر اینکه در اپلیکیشن‌ های این کمپانی مورد استفاده قرار گرفته، بسیاری از توسعه‌ دهندگان دیگر را نیز به استفاده از این سبک در طراحی اپلیکیشن‌ هایشان سوق داده است. بر اساس جدیدترین آمارها هم اکنون بیش از یک میلیون اپلیکیشن با طراحی متریال در فروشگاه پلی ‌استور وجود دارد.

به گزارش “۱۴ستاره“، هر روز شاهد آن هستیم که رفته رفته اپلیکیشن ‌های بیشتری با سبک طراحی متریال منتشر میشوند. این سبک طراحی همزمان با معرفی اندروید ۵ آبنبات چوبی معرفی شد.

اصول طراحی متریال از زمان معرفی تا کنون توسط بسیاری از تولیدکنندگان اپلیکیشن‌ ها به کار گرفته شده و اخیرأ نیز برخی از ساعت‌ های هوشمند با ظاهری که از راهنمای طراحی متریال برای اندروید ور ۲.۰ بهره می ‌برد عرضه شده‌ اند.

در کنفرانس Google I/O 2016، گوگل اعلام کرد که هم اکنون بیش از یک میلیون اپلیکیشن با طراحی متریال در پلی استور منتشر شده‌ است.

همچنین رفته رفته اپلیکیشن‌ های بیشتری با سبک طراحی جدید گوگل همراه میشوند که باعث میشود افراد یک تجربه کاربری یکسان و مناسب را در کار با دستگاه هوشمند خود داشته باشند.

منبع: زومیت

———————————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “طراحی اپلیکیشن های موبایلی جدید گوگل”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.