پربازدید های اخبار ورزشیکشتی و وزنه برداری

صعود کشتی آزاد به فینال جام جهانی لس آنجلس

کشتی ایران امریکا-X جام جهانی کشتی آزاد X تیم ملی کشتی آزاد ایران X تیم ملی کشتی ایران X تیم ملی کشتی روسیه X کشتی آزاد قهرمانی جهان X کشتی ایران آمریکا X Announcement of the 2016 World Cup in freestyle wrestling X Freestyle Wrestling World Cup 2016 Los Angeles X Freestyle Wrestling World Cup 2016 X 14setare.com X 14 ستاره X دانلود ایران آمریکا X دانلود خلاصه ایران آمریکا X دانلود کشتی ایران

تیم ملی کشتی آزاد ایران با وجود تساوی ۴-۴ در نبردهای روبه‌ رو مقابل آمریکا، با توجه به برد با امتیاز عالی یزدانی به فینال جام جهانی صعود کرد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، در نیمه نهایی جام جهانی کشتی آزاد جهان که امشب در سالن فوروم لُس آنجلس آمریکا برگزار شد، تیم ملی ایران موفق شد تیم میزبان را شکست دهد تا در فینال به مصاف تیم ملی روسیه برود.

صعود تیم ملی کشتی آزاد ایران به فینال جام جهانی لس آنجلس + ویدیو

در نیمه نهایی جام جهانی کشتی آزاد جهان که امشب در سالن فوروم لُس آنجلس آمریکا برگزار شد، تیم ملی ایران موفق شد تیم میزبان را شکست دهد تا در فینال به مصاف تیم ملی روسیه برود.

ملی پوشان ایران که با دو پیروزی مقابل تیمهای ملی آذربایجان و هند در آخرین دیدار مرحله گروهی برابر آمریکا قرار گرفته بودند موفق شدند با چهار پیروزی حسن رحیمی، مسعود اسماعیل پور، حسن یزدانی و پرویز هادی و با احتساب امتیاز عالی این تیم را در حضور تماشاگرانش شکست دهند و به فینال جام جهانی راه پیدا کنند.

شاگردان رسول خادم در دو مسابقه کشتی اول برابر آمریکا، به ترتیب با پیروزی ‌های ۷ بر ۲ حسن رحیمی در وزن ۵۹ کلیوگرم برابر دانیل دنیس و مسعود اسماعیل‌ پور با نتیجه ۸ بر ۲ مقابل تونی راموس در وزن ۶۱ کیلوگرم حریفشان را شکست دادند و ۲ بر صفر در امتیاز تیمی پیش افتادند؛ اما پس از آن سید احمد محمدی در وزن ۶۵ کیلوگرم و مصطفی حسین ‌خانی در وزن ۷۰ کیلوگرم به ترتیب مقابل فرانیک مولینارو (۴ بر ۳) و جیمز گرین (۵ بر ۲) بازنده شدند تا در چهار کشتی ابتدایی امتیازات مساوی باشد.

اما برد درخشان که در پایان نبرد کشتی ‌گیران منجر به صعود ایران شد را حسن یزدانی در وزن ۷۴ کیلوگرم مقابل الکس درینگر رقم زد که توانست با نتیجه ۱۰ بر صفر و کسب امتیاز عالی برای ایران سومین پیروزی را به ارمغان بیاورد.

پس از آن، همانطور که پیشبینی میشد ایران دو کشتی سخت داشت که در آنها علیرضا کریمی در وزن ۸۶ کیلوگرم برابر جی ‌دن کاکس (۶ بر ۲) و عباس طحان در وزن ۹۷ کیلوگرم مقابل کایل اسنایدر (۸ بر یک) شکست خوردند و موجب پیش افتادن ۴ بر ۳ آمریکا در امتیاز تیمی شدند.

در آخرین دیدار که در وزن ۱۲۵ کیلوگرم انجام شد، پرویز هادی مقابل جک وارنر قهرمان المپیک ۲۰۱۲ قرار گرفت و انتظار میرفت کار سختی داشته باشد اما او با غیرت و قدرت بالایی که از خود نشان داد این کشتی نامدار جهان را با نتیجه ۳ بر یک مغلوب کرد و چهارمین پیروزی ایران را رقم زد.

با پیروزی هادی در دیدار آخر، ایران و آمریکا در امتیاز تیمی ۴ برابر شدند اما باتوجه به پیروزی ۱۰ بر صفر یزدانی که امتیاز عالی محسوب میشود تیم ملی کشورمان جواز حضور در فینال جام جهانی کشتی آزاد را به دست آورد.

تیم ملی ایران با شکست آمریکا و صدرنشینی در گروه دوم، به فینال جام جهانی کشتی آزاد رسید تا حریف تیم ملی روسیه که در گروه اول جایگاه نخست را با ۳ پیروزی به دست آورده بود، شود.

مسابقه فینال جام جهانی کشتی آزاد آمریکا از ساعت ۵:۳۰ بامداد امروز دوشنبه بین تیمهای ملی ایران و روسیه برگزار میشود.

« دانلود فیلم کامل رقابت ایران و آمریکا در نیمه نهایی جام جهانی کشتی آزاد لس آنجلس »

منبع : ورزش سه

———————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “صعود کشتی آزاد به فینال جام جهانی لس آنجلس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط