پربازدید های گوناگون های خبری

شهید چگینی چهره نحس منافقین را نشان داد

معلم شهید قدرت الله چگینی شهید راه حق۲ - 14 ستاره- - شهیدان قزوین -14setare.com- داعشی های دهه 60 شمسی- شهدای ایران- شهید- شهید ترور- شهید شاخص فرهنگی- شهید قدرت الله چگینی- شهیدان انقلاب اسلامی- معلم- منافقین تروریست- منافقین یا گروه تروریستی مجاهدین خلق

حجت‌الاسلام علی معبودی نماینده ولی فقیه در سپاه استان قزوین با تاکید بر اینکه شهید چگینی عاشق و تابع ولایت بود، مطرح کرد: در کنار محبت و مودت باید عمل به امر ولایت نیز وجود داشته باشد.

به گزارش “چهارده ستاره“، حجت‌الاسلام علی معبودی، نماینده ولی فقیه در سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین در یادواره معلم شهید قدرت‌ الله چگینی که پنج‌ شنبه شب با حضور فریدون همتی استاندار قزوین و جمعی از مدیران استانی در گلزار شهدای قزوین برگزار شد، اظهار کرد: ما قادر به توصیف مقام شهید و شهادت نخواهیم بود.

وی افزود: برای توصیف مقام شهید باید به قرآن مراجعه کنیم که می‌فرماید “هیچ وقت فکر نکنید که شهید مُرده است بلکه شهید با شهادت، خود و جامعه را زنده میکند”.

معبودی خاطرنشان کرد: عظمت جایگاه شهید و شهادت به قدری است که تمام اولیای الهی آرزو کردند که با مرگ طبیعی از دنیا نروند و در راه خدا به شهادت برسند.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان قزوین با بیان اینکه شهید چگینی در سال ۶۰ به دست منافقان به شهادت رسید، گفت :

این معلم شهید به انحراف منافقان پی برده بود و چهره نحس آنها را به جامعه نشان میداد و وقتی ایشان برای تدریس قرآن از خانه بیرون می‌ آمد به دست منافقان کوردل به شهادت رسید.

این مسئول با اشاره به اینکه شهدا ابتدا خود را شناختند و سپس به خداشناسی رسیدند، تصریح کرد :

شهدا می‌ توانستند زندگی آسوده‌ ای داشته باشند اما با شناخت راه خدا، درد جامعه را احساس کرده و شروع به روشنگری می‌ کردند.

وی با تأکید به اینکه شهید چگینی عاشق و تابع ولایت بود، مطرح کرد :

برخی افراد فقط محب ولایت هستند اما برخی در کنار محبت، تابع ولایت نیز هستند. در واقع در کنار محبت و مودت باید عمل به امر ولایت نیز وجود داشته باشد.

معبودی اضافه کرد: انتخاب شهید چگینی به عنوان شهید شاخص فرهنگی کشور را به تمام فرهنگیان تبریک عرض می‌ کنیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان قزوین یادآور شد :

شهید چگینی در وصیت‌ نامه خود مطرح میکند که باید حافظ انقلاب باشیم و آنرا گسترش دهیم و در ادامه تأکید میکند که هرکس در مقابل انقلاب بایستد من با او مبارزه میکنم که باید این کلام شهید را به گوش جوانان برسانیم.

وی اضافه کرد: شهید چگینی اهل قلم و بیان بودند که در صحنه عمل این قلم و بیان را با خون خود به نمایش گذاشتند.

معبودی خاطرنشان کرد : ان‌ شاءالله همه ما قدردان شهدا باشیم همان‌ هایی که جان خود را برای حفظ عزت و اقتدار انقلاب اسلامی هزینه کردند.

نماینده ولی فقیه در سپاه استان قزوین در پایان با اشاره به شهادت امام جواد (ع) گفت :

این امام بزرگوار باب‌ الحوائج هستند و امیدواریم مشکلات کشور ما با عنایت ایشان و اهل بیت (ع) و همت مسئولان حل شود.

معلم شهید قدر الله چگینی شهید راه حق۲ -

منبع : ایسنا

——————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “شهید چگینی چهره نحس منافقین را نشان داد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط