پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

شانس های قهرمانی یورو ۲۰۱۶ از دید رونالدو

کریس رونالدو با لیاس تیم ملی پرتغال-X کریستیانو رونالدو X تیم ملی پرتغال X یورو 2016 فرانسه X یورو X شانس قهرمانی یورو X گروه پرتغال در یورو 2016 X 14setare.com X 14 ستاره X تیم ملی فوتبال پرتغال

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال‌ مادرید در مورد تیمهایی شانس فتح یورو ۲۰۱۶ را دارند، اظهار نظر کرد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، کریستیانو رونالدو مدعیان قهرمانی یورو ۲۰۱۶ را نام برد که در کمال تعجب تیم ملی ایتالیای تحت هدایت آنتونیو کونته هم جزوشان است، ایتالیایی که نه تنها ستاره هجومی بزرگی در ترکیبش حضور ندارد بلکه دو مهره کلیدی‌ اش در خط میانی، مارکو وراتی و کلودیو مارکیزیو را هم به دلیل مصدومیت از دست داده است.

رونالدو در گفت‌ و‌گو با تایمز اظهار داشت :

به نظر من فرانسه به عنوان میزبان رقابتها، تیمی قوی دارد که میتواند تا مراحل پایانی برود. بعدش هم آلمان قهرمان جهان را داریم. این تیم همیشه مدعی بوده است و این بار هم قوی ‌تر به رقابت ‌ها می ‌آید. در دو یوروی گذشته آلمانی ‌ها خوب بازی کرده‌ اند و سال ۲۰۰۸ به فینال و سال ۲۰۱۲ به نیمه نهایی رسیدند.

رونالدو ادامه داد :

چطور میتوانیم ایتالیا را از یاد ببریم؟ و البته اسپانیا. این تیم قهرمان دو دوره اخیر بوده است.

پرتغال در گروه تیمهایی مانند ایسلند، مجارستان و اتریش قرار گرفته و یکی از آسان ‌ترین مسیرها را برای رسیدن به مراحل حذفی دارد اما رونالدو با این موضوع موافق نیست.

او تأکید کرد :

همیشه اظهارنظرهایی صورت میگیرد. شما باید بازی کنید و ۹۰ دقیقه بجنگید تا پیروز شوید. اتریش و مجارستان تیمهای قدرتمندی هستند و میتوانند خیلی ‌ها را غافلگیر کنند. ایسلند هم از همان گروهی به یورو آمده است که هلند حذف شد. این تیم بعد از جمهوری چک دوم شد در حالی که هلند در این گروه چهارم شد. آیا درباره شایستگی ایسلند لازم است چیزهای بیشتری بگوییم ؟

منبع : تسنیم

———————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “شانس های قهرمانی یورو ۲۰۱۶ از دید رونالدو”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط