پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

سیاه جامگان ۱ فولاد ۱؛ نتیجه به درد نخور

هفته۴ لیگ ۱۶- سیاه جامگان۱ فولاد خوزستان۱- تساوی به درد نخور دو تیم!! - سیاه جامگان مشهد- برنامه بازی های سیاه جامگان مشهد در لیگ برتر شانزدهم- 14setare.com- لیگ برتر فوتبال ایران- لیگ شانزدهم- برنامه کامل لیگ برتر شانزدهم- برنامه بازی های لیگ برتر در فصل شانزدهم- 14 ستاره- نتایج کامل هفته چهارم لیگ برتر- برنامه هفته چهارم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- فولاد خوزستان- شانزدهمین دوره لیگ برتر- عکسهای بازی سیاه جامگان فولاد

سیاه جامگان مشهد که تا دو دقیقه به پایان بازی با گل ملکیان پیش بود با پنالتیِ ایوب والی بازی خود را با فولاد خوزستان مساوی تمام کرد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، در ادامه بازیهای هفته چهارم لیگ شانزدهم فوتبال ایران، سیاه جامگان مشهد و فولاد خوزستان به تساوی یک یک رسیدند.

سیاه جامگان ۱ فولاد ۱؛ نتیجه به درد نخور! پنالتی نجات ‌بخش

سیاه جامگان همانند سه بازی اخیر در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد به میدان رفت و در آخرین بازی هفته چهارم لیگ برتر میزبان فولاد خوزستانِ یک امتیازی بود که موفق شد در دقیقه ۱۵ توسط پیام ملکیان به گل برسد اما نتوانست برتری خود را تا پایان ادامه دهد و در دقیقه ۹۰ با پنالتیِ ایوب والی گل تساوی را دریافت کرد و به پنجمین امتیاز فصل و جایگاه نهم جدول رسید؛ فولاد هم با ۲ امتیاز هم ‌امتیاز با استقلال تهران در قعر جدول ماند.

هفته چهارم لیگ برتر ؛ ساعت: ۱۸:۵۰ ؛ تاریخ: ۱۳۹۵/۵/۲۲ استادیوم ثامن الائمه مشهد / تماشاگر: یک هزار نفر

داور: محمد ملکی؛ کمک ‌ها: حسین رحیمی‌پور، محمدرضا مدیرروستا و رضا مهدوی / ناظر: علی خسروی

اخطارهای بازی سیاه جامگان فولاد :

عبدالله کرمی (۵۴) از فولاد

پیام ملکیان (۷۴) از سیاه جامگان

ترکیب سیاه جامگان در برابر فولاد در هفته چهارم :

محمد ناصری، رضا نورمحمدی، میثم حسینی، سعید مرادی (۶۷ روح ‌الله سیف ‌اللهی)، رضا شربتی، مصطفی احمدی، ایوب کلانتری، پیام ملکیان، رضا درویشی(۶۴ حسین بادامکی)، حمیدرضا علی ‌عسگر و مرتضی رنجبر (۸۲ عباس عسگری)

سرمربی : فرهاد کاظمی

ترکیب فولاد خوزستان در برابر سیاه جامگان :

مهرداد طهماسبی، ایوب والی، عبدالله کرمی، یوسف وکیا، مهرداد جماعتی، حمید بوحمدان، ماتیاس چاگو، میلاد بدرقه (۳۳ میلاد پاک‌ پرور)، عبدالله ناصری، محمود مطلق‌زاده (۷۶ هادی حبیبی ‌نژاد) و بهرام رشیدفرخی

سرمربی : نعیم سعداوی

شرح بازی سیاه جامگان فولاد در هفته چهارم لیگ برتر ایران در فصل ۹۶-۹۵ :

دو تیم نمایش درگیرانه و فیزیکی در شروع مسابقه داشتند اما به مرور زمان فولاد صاحب توپ و میدان شد و توانست دو موقعیت جدی در اوایل بازی خلق کند که ناصری مقابل آنها ایستادگی کرد؛ پس از آن سیاه جامگان خودش را پیدا کرد و توانست دقیقه ۱۵روی ارسال مردادی و ضربه سر ملکیان به گل برسد؛

پس از آن فولاد فقط یک نفوذ از جناحین داشت اما سیاه جامگان از ضعف سمت راست و چپ دفاع فولاد استفاده کرد و با ارسال از جناحین قصد داشت به گل دوم برسد که طهماسبی با خروج‌های خود این اجازه را نداد؛

نعیم سعداوی که می ‌دید تیمش نمایش ضعیفی دارد، در دقیقه ۳۳ نخستین تغییر خود را با بیرون کشیدن بدرقه و آوردن پاک‌پرور انجام داد که همین کار جهت بازی را به سود فولاد تغییر داد اما با این حال آنها در زدن ضربات آخر و ایجاد حملات خطرناک موفق نبودند تا شاگردان کاظمی با پیروزی یک بر صفر راهی ختکن شوند.

با شروع نیمه دوم سیاه جامگان برای دقایق کوتاهی به نمایش خوب خود ادامه داد اما فولاد برتری میدان را از آنها گرفت و قصد داشت روی شوت از راه دور دروازه سیاه محمد ناصری را باز کند که تاکتیک آنها بی‌ ثمر بود؛

در ادامه فولاد با تعویض‌های خود میل بیشتری به هجوم داشت و در میان دو موقعیت سیاه جامگان که دفع شد، حملات پُر شماری انجام داد که عملکرد خط هافبک و دفاع تیم مشهدی آنها را در گل زدن ناکام گذاشت. در پنج دقیقه پایانی که فشار حملات فولاد تشدید پیدا کرده بود این تیم روی یک رفت و برگشت توپ به سمت چپ محوطه جریمه صاحب یک پنالتیِ مشکوک شد که ایوب والی آنرا تبدیل به گل کرد تا بازی با این ضربه دقیقه ۹۰ با تساوی یک بر یک خاتمه یابد.

اتفاق ویژه بازی سیاه جامگان فولاد :

فولاد برخلاف دو بازی خانگی که شکست خورده بود امروز همانند بازی هفته دوم مقابل پرسپولیس به تساوی یک بر یک مقابل سیاه جامگان رسید.

گلزنی ایوب والی کاپیتان فولاد که یک سال و نیم به دلیل محرومیت حاضر به همراهی تیمش نبود و در این مسابقه از ابتدا به میدان رفت از دیگر نکات قابل توجه است.

بهترین بازیکن بازی سیاه جامگان فولاد خوزستان :

سعید مرادی با دادن یک پاس گل و نفوذهای خطرناکی که از جناح راست زمین انجام میداد بارها موجب به دردسر افتادن مدافعان فولاد شد و در مجموع نمایش قابل قبولی از خود ارائه کرد؛ مهرداد طهماسبی دروازه ‌بان فولاد هم دیگر چهره این میدان بود که با خروج ‌های موفق خود بارها ناجی دروازه تیمش شد تا بالاخره بتوانند گل تساوی را در دقیقه ۹۰ بزنند.

شرح گل های بازی سیاه جامگان فولاد :

سیاه جامگان ۱ فولاد ۰ (دقیقه ۱۵ پیام ملکیان برای سیاه جامگان) : ارسال پای چپ سعید مرادی از سمت راست زمین را ملکیان هافبک سیاه جامگان تبدیل به گل کرد.

سیاه جامگان ۱ فولاد ۱ (دقیقه ۹۰ ایوب والی برای فولاد خوزستان) : ارسال جماعتی به دست علی ‌عسگری برخورد داشت و داور در شرایط مشکوکی اعلام پنالتی کرد که این فرصت را والی برخلاف جهت ناصری، به سمت راست دروازه زد تا بازی مساوی شود.

هفته۴ لیگ ۱۶- سیاه جامگان۱ فولاد خوزستان۱- تساوی به درد نخور دو تیم!! - سیاه جامگان مشهد- برنامه بازی های سیاه جامگان مشهد در لیگ برتر شانزدهم- 14setare.com- لیگ برتر فوتبال ایران- لیگ شانزدهم- برنامه کامل لیگ برتر شانزدهم- برنامه بازی های لیگ برتر در فصل شانزدهم- 14 ستاره- نتایج کامل هفته چهارم لیگ برتر- برنامه هفته چهارم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- فولاد خوزستان- شانزدهمین دوره لیگ برتر- عکسهای بازی سیاه جامگان فولاد

منبع : ورزش سه

————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “سیاه جامگان ۱ فولاد ۱؛ نتیجه به درد نخور”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط