پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

سیاه جامگان ۰ سایپا ۲؛ اولین برد فرکی

هفته ۳ لیگ برتر ۱۶ - سیاه جامگان۰ سایپا۲ - نتیجه عجیب در ثامن! - سیاه جامگان 0 سایپا 2- لیگ برتر فوتبال ایران- 14 ستاره- شانزدهمین دوره لیگ برتر- لیگ شانزدهم- 14setare.com- عکسهای بازی سیاه جامگان سایپا- سایپا تهران- سیاه جامگان مشهد- نتایج کامل هفته سوم لیگ برتر- برنامه بازی های لیگ برتر در فصل شانزدهم- برنامه هفته سوم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم

شاگردان فرکی در تیم سایپا در بازی سوم خود توانستند با گل های مهدی ترابی و حامد شیری از سد سیاه جامگان بگذرند و به اولین پیروزی خود دست پیدا کنند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، شاگردان فرکی در تیم سایپا در بازی سوم خود توانستند با گل های مهدی ترابی و حامد شیری از سد سیاه جامگان بگذرند و به اولین پیروزی خود دست پیدا کنند.

سیاه جامگان ۰ سایپا ۲؛ اولین برد فرکی در مشهد / نتیجه عجیب در ثامن

سایپا در سومین بازی خود موفق به کسب اولین پیروزی شد، این در حالیست که مشهدی ها نیز در این بازی اولین شکست خود را متحمل شدند. شاگردان فرکی با به ثمر رساندن یک گل در هر نیمه، بازی را با دو گل به سود خود به پایان رساندند تا کسب اولین سه امتیاز خود را در خانه حریف و در شهر مشهد جشن بگیرند.

هفته سوم لیگ شانزدهم، ساعت ۱۹ ورزشگاه ثامن مشهد

داور : علی صفایی؛ کمک ها : حسن ظهیری، ایوب غلامزاده

اخطارهای بازی سیاه جامگان سایپا :

ایوب کلانتری (۲+۴۵) – محسن آقایی (۵۵) از سیاه جامگان

غلامرضا رضایی (۲۳) – سیامک کوروشی (۴۵) – حامد شیری (۶۹) – الساندرو (۷۱) از سایپا

ترکیب سیاه جامگان در برابر سایپا :

آندره نازاریو، محسن آقایی، میثم حسینی، عباس کاظمیان ( ۵۸ اصغر جعفری)، رضا شربتی، مصطفی احمدی، ایوب کلانتری، حمیدرضا علی عسگری، حسین بادامکی (۷۶ سعید مرادی)، روح الله سیف اللهی(۴۶ رضا درویشی) و عباس عسگری

سرمربی : فرهاد کاظمی

ترکیب سایپا در برابر سیاه جامگان :

الساندرو، جونیور لوپز، سیامک کوروشی، سعید لطفی، حامد شیری، امید خالدی، روزبه شاه علیدوست، علی قلی زاده، مهدی ترابی (۸۹ علی زینالی)، مسعود حسن زاده (۴+۹۰ بهمن سالاری) و غلامرضا رضایی (۸۲ ابراهیم صادقی)

سرمربی : حسین فرکی

شرح گل های بازی سیاه جامگان سایپا :

سیاه جامگان ۰ – سایپا ۱ (دقیقه ۴۱، مهدی ترابی) : مهدی ترابی در یک صحنه عجیب اولین گل بازی را برای سایپا به ثمر رساند. در دقیقه ۴۱ مسعود حسن زاده در محوطه جریمه سیاه جامگان صاحب توپ شد که ضربه او با آندره لوییز مقابل پای عباس کاظمیان افتاد که تعلل این بازیکن در دفع توپ این فرصت را به ترابی داد تا با یک ضربه تکمیلی در کمال تعجب بازی را به سود سایپا کند.

سیاه جامگان ۰ – سایپا ۲ (دقیقه ۵۶، حامد شیری) : روی حرکت موثر احمد حسن زاده و خطای مدافع سیاه جامگان، سایپا صاحب یک ضربه پنالتی شد و حامد شیری این توپ را بر خلاف حرکت دروازه بان به گل دوم این تیم تبدیل کرد.

شرح بازی سیاه جامگان سایپا :

سایپا در بازی سوم خود موفق به پیروزی شد، آنها در هر نیمه این بازی موفق به ثمر رساندن یک گل شدند و در نهایت دو بر صفر خود را به عنوان تیم برتر این بازی معرفی کردند.

بازی با حملات مشهدی ها آغاز شد این تیم در ده دقیقه ابتدایی یکی دو خطر را روی دروازه حریف به وجود آورد اما پس از فروکش کردن حملات این تیم، شاگردان حسین فرکی پیش آمدند و این تیم را از کنار دروازه خود دور کردند.

در لحظات میانی نیمه نیز هیچکدام از دو تیم موفق به ایجاد صحنه ای حساس و یا موقعیتی ویژه نشدند تا دقایق پایانی نیمه اول سر برسد و روی یک حرکت تیمی سایپایی ها موفق به فتح دروازه حریف شوند، گلی که در این نیمه به ثمر رسید حاصل حرکت موثر مسعود حسن زاده بود که با پیگیری ترابی باعث پیروزی تیم مهمان در این نیمه شد.

پس از گل اول، مجددأ سیاه جامگان میل به دروازه حریف کردند اما دو حمله این تیم که یک ضربه به تیر دروازه به همراه داشت برای میزبان کارگر نیفتاد تا شاگردان کاظمی بازی در نیمه اول را به تیم مهمان واگذار کنند.

اما در نیمه دوم و علی رغم تصور بر حملات پیاپی سیاه جامگان، این تیم نتوانست حملات موثری را روی دروازه حریف ایجاد کند و اتفاقا این سایپایی ها بودند که بازی روان تری را به اجرا گذاشتند و با حملات خود دروازه حریف را تهدید کردند و خیلی زود مزد بازی خوب خود را گرفتند، یک ضربه پنالتی و در نهایت گل دوم حاصل حملات ابتدای نیمه دوم سایپا بود.

پس از این گل مشهدی ها نتوانستند عملکرد مناسبی داشته باشند و البته در بعضی از دقایق بازی چیزی نمانده بود تا برای سومین بار دروازه خود را باز شده ببینند. آنها در این نیمه یکی دو بار دروازه نارنجی پوشان را نیز تهدید کردند اما نتوانستند عملکرد مناسبی داشته باشند و به یک باخت خانگی تن در دادند و برای اولین بار در لیگ شانزدهم طعم تلخ شکست را چشیدند.

هفته ۳ لیگ برتر ۱۶ - سیاه جامگان۰ سایپا۲ - نتیجه عجیب در ثامن! - سیاه جامگان 0 سایپا 2- لیگ برتر فوتبال ایران- 14 ستاره- شانزدهمین دوره لیگ برتر- لیگ شانزدهم- 14setare.com- عکسهای بازی سیاه جامگان سایپا- سایپا تهران- سیاه جامگان مشهد- نتایج کامل هفته سوم لیگ برتر- برنامه بازی های لیگ برتر در فصل شانزدهم- برنامه هفته سوم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم

منبع : ورزش سه

————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “سیاه جامگان ۰ سایپا ۲؛ اولین برد فرکی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط