پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

سپاهان ۳ استقلال خوزستان ۱؛ تولد مدعی

هفته ۳ لیگ ۱۶ - سپاهان۳ استقلال خوزستان۱ -نمایش درخشان ویسی مقابل تیم سابقش! - سپاهان 3 استقلال خوزستان 1- لیگ برتر فوتبال ایران- لیگ شانزدهم- 14 ستاره- برنامه هفته سوم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- نتایج کامل هفته سوم لیگ برتر-شانزدهمین دوره لیگ برتر- سپاهان اصفهان- استقلال خوزستان- 14setare.com- عکسهای بازی سپاهان اس خوزستان- عبدالله ویسی

تیم فوتبال سپاهان اصفهان با پیروزی برابر استقلال خوزستان ضمن صعود به رده های بالایی جدول، برای رقبا خط و نشان کشید.

به گزارش “۱۴ ستاره“، تیم فوتبال سپاهان اصفهان با پیروزی برابر استقلال خوزستان ضمن صعود به رده های بالایی جدول، برای رقبا خط و نشان کشید.

سپاهان ۳ استقلال خوزستان ۱؛ تولد مدعی در فولادشهر / نبرد قهرمانان در حد لالیگا

بعد از بازی خوبی که سپاهان در بازی قبلی در برابر نفت تهران از خود ارائه داد در این بازی تماشاگران استقبال نسبتاً خوبی را به عمل آورده بودند و نیمی از سکوها پر بود و زرد پوشان به پاس این استقبال با گلهای کریمی (۳۱)، رسول نویدکیا (۴۱) و ریکانی (۸۰) در مقابل تک گل زهیوی (۸۴ پنالتی) به پیروزی رسیدند و شش امتیازی شدند.

هفته سوم لیگ شانزدهم، ساعت ۲۰:۳۰ ورزشگاه فولادشهر اصفهان، تماشاگر : ۷۰۰۰ هزار نفر

شاهین حاج بابایی – محمدرضا امینی – امیر مبشر – حسین ترابیان – ناظر: جواد تقی‌ پور

اخطار بازی سپاهان استقلال خوزستان :

دقیقه ۶۰ میثم دورقی – استقلال خوزستان

ترکیب سپاهان برابر استقلال خوزستان :

لی اولیویرا، آرمین سهرابیان، موسی کولیبالی، شجاع خلیل زاده، علی هلیچی، میلاد سرلک، رسول نویدکیا، جلال الدین علی محمدی (۵۷ طالب ریکانی)، مهرداد محمدی (۷۵ حسین پاپی)، پدرو هنریکه و فرید بهزادی کریمی (۵۰ محرم نویدکیا).

سرمربی: عبدا… ویسی

ترکیب استقلال خوزستان برابر سپاهان :

رافائل روبالو – عقیل کعبی – عزت الله پورقاز- محمد طیبی- جلال عبدی (۶۵ حسین بهرامی) – فرشاد سالاروند (۷۰ علی اصغر عاشوری) – میثم دورقی – دیوید ساکونی (۵۹ فرشاد جانفزا) – حسن بیت سعید- مهدی مومنی و رحیم زهیوی.

شرح بازی سپاهان استقلال خوزستان :

بازی با احتیاط هر دو تیم آغاز شد و کم کم سپاهان صاحب توپ و میدان شد و استقلال خوزستان دل به ضد حملات داشت.

دفاع استقلال خوزستان در ادامه بازی مانع از ایجاد حملات خطرناک میشد، اما در دقیقه ۳۱ فرید کریمی بهزادی روی حرکت بدون توپ پدرو هنریکه صاحب توپ شد و به زیبایی دروازه استقلال خوزستان را باز کرد.

در ادامه بازی سریعتر دنبال میشد و باز هم این سپاهانی ها بودند که روی شوت دیدنی رسول نوید کیا در دقیقه ۴۱ به گل رسیدند.

در ادامه استقلال خوزستان جلو آمد و در چند صحنه نزدیک به گلزنی بود. دو تیم با همین نتیجه به رختکن رفتند.

در نیمه دوم بازی بسیار زیبا و دیدنی دنبال میشد و تیم استقلال خوزستان برای جبران نتیجه پا به میدان گذاشته بود و تیم سپاهان هم در ضدحملات خطرناک ظاهر میشد.

در ادامه در یکی از ضدحملات سپاهان توپ به طالب ریکانی رسید و این بازیکن با یک حرکت تماشایی و با ضربه پای چپ توپ را به کنج دروازه روبالو فرستاد.

دقایقی بعد تیم استقلال خوزستان روی حرکت مهدی مومنی صاحب پنالتی شد و رحیم زهیوی توپ را به تور دروازه رساند تا سومین گل خود را در این فصل به ثمر برساند.

این بازی زیبا تا آخرین لحظات تماشایی دنبال می شد و در نهایت سپاهان موفق شد اولین پیروزی خود را در فولاد شهر جشن بگیرد.

بهترین بازیکن بازی سپاهان استقلال خوزستان :

رسول نویدکیا هافبک جنگنده تیم سپاهان در این بازی هم در درگیری‌ ها حضور مستقیم داشت و هم در بازیسازی تیم مشارکت مستقیم داشت. در صحنه گل دوم کاپیتان تیم سپاهان موفق شد روی یک ضربه دیدنی دروازه تیم استقلال خوزستان را باز کند تا نتیجه برای استقلال خوزستان دست نیافتنی شود و سپاهان با خیالی آسوده بازی را دنبال کند.

ویسی در این بازی با توجه به آماده شدن پدرو هنریکه، محمود قائدرحمتی را از ترکیب بیرون گذاشته بود و رسول نویدکیا یک خط عقب ‌تر در کنار میلاد سرلک قرار گرفته بود و البته در این خط هم وظایف خود را به نحو احسن انجام داد.

در این دیدار فرید کریمی بهزادی بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت و پدرو هنریکه مهاجم برزیلی سپاهان هم نشان داد که در آینده بیشتر از او خواهیم شنید.

اتفاق ویژه بازی سپاهان استقلال خوزستان :

عبدا.. ویسی مربی فصل گذشته تیم استقلال خوزستان در سومین بازی لیگ شانزدهم باید به مصاف شاگردان سابق و سیروس پورموسوی می رفت که دو هفته ابتدایی را رویایی آغاز کرده بودند.

با توجه به تغییرات گسترده ای که ویسی در تیم سپاهان ایجاد کرده بود، خیلی زود توانست این تیم را به هماهنگی برساند. برد مقتدرانه ۳ بر ۱ مقابل تیم استقلال خوزستان که فصل را هم خوب شروع کرده بود می تواند اتفاق ویژه این بازی لقب بگیرد.

شرح گلهای بازی سپاهان استقلال خوزستان :

(سپاهان ۱ اس خوزستان ۰) : حرکت بدون توپ هنریکه و حرکت عرضی فرید بهزادی کریمی شرایط را برای گلزنی این بازیکن فراهم آورد و فرید بهزادی کریمی هم با حرکت زیبا و ضربه زیبا با پای چپ توپ را به سمت راست روبالو فرستاد و گل اول سپاهان به ثبت رسید.

(سپاهان ۲ اس خوزستان ۰) : رسول نویدکیا روی شوت زیبا و دیدنی از پشت محوطه جریمه و از فاصله‌ای دور به زیبایی دروازه استقلال خوزستان را باز کرد.

(سپاهان ۳ استقلال خوزستان ۰) : در یک ضدحمله توپ به بازیکنان سپاهان و طالب ریکانی رسید و این بازیکن در یک حرکت تکنیکی زیبا و سرتوپی که زد توپ را روی پای چپ خود آورد و به زیبایی و با شوتی محکم توپ را به کنج دروازه فرستاد تا گل سوم سپاهان رقم بخورد.

(سپاهان ۳ استقلال خوزستان ۱) : پاس رحیم زهیوی در محوطه جریمه به مهدی مومنی رسید و مهدی حاج بابایی با تشخیص خطا روی این بازیکن نقطه پنالتی را نشان داد که رحیم زهیوی پشت توپ ایستاد و توپ را وارد درو.ازه کرد تا سومین گل خود در مسابقات و اولین گل استقلال خوزستان در این بازی رقم بخورد.

هفته ۳ لیگ ۱۶ - سپاهان۳ استقلال خوزستان۱ -نمایش درخشان ویسی مقابل تیم سابقش! - سپاهان 3 استقلال خوزستان 1- لیگ برتر فوتبال ایران- لیگ شانزدهم- 14 ستاره- برنامه هفته سوم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- نتایج کامل هفته سوم لیگ برتر-شانزدهمین دوره لیگ برتر- سپاهان اصفهان- استقلال خوزستان- 14setare.com- عکسهای بازی سپاهان اس خوزستان- عبدالله ویسی

منبع : ورزش سه

——————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “سپاهان ۳ استقلال خوزستان ۱؛ تولد مدعی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط