پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

سوییس ۱ رومانی ۱ / تساوی در دیداری حساس

سوییس رومانی-مساوی-X سوییس رومانی X برنامه بازیهای گروه یک یورو 2016 X یورو X تصاویر یورو 2016 X یورو 2016 فرانسه X جام ملتهای اروپا X 14setare.com X 14 ستاره X Euro 2016 France X تیم ملی فوتبال سوییس

رومانی و سوییس در ادامه رقابت های یورو ۲۰۱۶ به تساوی ۱-۱ رضایت دادند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، دو تیم رومانی و سوئیس در دیداری سرنوشت ساز از سری رقابت های یورو ۲۰۱۶ در پاریس به مصاف یکدیگر رفتند.

خلاصه گزارش بازی رومانی و سوییس

دو تیم رومانی و سوئیس در دیداری سرنوشت ساز از سری رقابت های یورو ۲۰۱۶ در پاریس به مصاف یکدیگر رفتند.

بازی بسیار سریع و تهاجمی از سوی هر دو تیم آغاز شد و هر دو تیم نشان دادند که از انگیزه زیادی برای کسب هر ۳ امتیاز این دیدار برخوردار هستند.

در دقیقه ۶ اولین خطر جدی بازی روی دروازه ها ایجاد شد. سفیروویچ در ادامه خراب کردن موقعیت های ۱۰۰ درصد گل، این بار نیز در مصافی تقریبأ تک به تک ضربه اش را با اختلافی کم از کنار دروازه رومانی به بیرون فرستاد.

در ادامه رومن ها برای دومین بازی پیاپی صاحب ضربه پنالتی شدند. در دقیقه ۱۸ روی خطای بی مورد لیش اشتاینر، بار دیگر استانکو موفق شد با ضربه تمام کننده خود از روی نقطه پنالتی رومانی را با یک گل پیش بیندازد.

پس از این گل بازیکنان سوییس جلو کشیدند اما زرد پوشان رومانی باز هم روی ضد حملات خطرناک نشان میدادند.

روی یکی از همین ضد حملات در دقیقه ۲۸ ساپونارو از درون محوطه جریمه با ضربه ای دقیق میرفت دروازه سوئیس را باز کند اما ضربه او با بدشانسی به تیر عمودی دروازه برخورد کرد.

درادامه نیمه اول هر دو تیم موقعیت های جسته گریخته ای ایجاد کردند اما در نهایت تلاششان با همان یک گل به سود رومانی پایان یافت.

بازی در نیمه دوم نیز همچون نیمه اول بسیار سریع و تماشایی آغاز شد. بازیکنان سوییس برای جبران گل خورده سر و پا حمله بودند و رومانیایی ها نیز سعی در کنترل بازی داشتند.

با این حال در دقیقه ۵۷ طلسم دروازه رومانی شکسته شد. مهمدی روی ضربه کرنر و یک رفت و برگشت، با ضربه تماشایی و خیره کننده خود موفق شد گل تساوی سوئیس را وارد دروازه رومانی کند تا حساب کار ۱-۱ مساوی شود.

رضایت سوئیس و رومانی از تساوی یک بر یک

در ادامه بازیکنان سوییس باز هم نمایش بهتری داشتند. شاگردان پتکوویچ قصد داشتند با دومین پیروزی پیاپی خیال خود را از بابت صعود راحت کنند.

در دقیقه ۷۶ ژمایلی در موقعیتی ایده آل برای زدن گل برتری قرار گرفت اما ضربه والی او با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

رضایت سوئیس و رومانی از تساوی یک بر یک

بازی در ادامه متعادل تر دنبال شذ و دو تیم سعی داشتند تا در مرحله اول دروازه خود را بسته نگه دارند. در نهایت تلاش دو تیم در ۱۵ دقیقه پایانی سرانجامی نداشت تا رومانی و سوئیس با تساوی ۱-۱ رضایت دهند.

منبع : ورزش سه

——————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “سوییس ۱ رومانی ۱ / تساوی در دیداری حساس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط