پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

سوییس ۱ آلبانی ۰ / سوییس برنده نبرد برادران

سوییس 1 آلبانی 0 X یورو X یورو 2016 فرانسه X برنامه بازیهای گروه یک یورو 2016 X 14setare.com X 14 ستاره X جام ملتهای اروپا X تیم ملی فوتبال سوییس X تیم ملی فوتبال آلبانی X Euro 2016 France X Eurocopa 2016 Francia X Europa del torneo de fútbol de las Naciones-سوییس آلبانی - سوییس ۱ آلبانی۰

دیدار تیمهای آلبانی و سوئیس دقایقی پیش با نتیجه ۱-۰ به سود سوئیس خاتمه یافت تا شاگردان پتروویچ، یورو را با برد آغاز کنند. آلبانی هم با وجود ده نفره شدن و شکست، نمایشی شجاعانه داشت.

به گزارش “۱۴ ستاره“، دومین دیدار گروه A یورو ۲۰۱۶ را از ساعت ۱۷٫۳۰ تیم های آلبانی و سوئیس برگزار کردند. شب گذشته فرانسه در اولین بازی این گروه موفق به شکست ۲-۱ رومانی شده بود.

گزارش خلاصه بازی آلبانی ۰ سوییس ۱

دومین دیدار گروه A یورو ۲۰۱۶ را از ساعت ۱۷٫۳۰ تیم های آلبانی و سوئیس برگزار کردند. شب گذشته فرانسه در اولین بازی این گروه موفق به شکست ۲-۱ رومانی شده بود.

آلبانی که اولین بازی تاریخ خود در یورو را تجربه میکرد، بازی را چندان خوب شروع نکرد و این سوئیس بود که با تجربه بیشتر بازیکنان مطرح ترش کنترل توپ و میدان را در دست گرفت و خیلی زود هم به گل دست یافت.

دقیقه ۵ روی یک کرنر بود که “شار”، موفق شد با ضربه سری دقیق و سود بردن از اشتباه مسلم دروازه بان آلبانی روی خروج، گل اول بازی را به ثمر برساند.

کمی بعد، صفروویچ میتوانست حساب کار را ۲-۰ کند اما این بار دروازه بان آلبانی موفق ظاهر شد و اجازه گل شدن توپ را ندارد.

از دقیقه ۲۰ آلبانی با پشت سر گذاشتن فشارهای اولیه بازی جلو کشید و چند بار تا آستانه گلزنی نیز پیش رفت به خصوص دقیقه ۳۰ که سادیکو در مصاف تک به تک با سومر، نتوانست دروازه بان سوئیس را مغلوب کند.

در حالی که آلبانی تیم برتر میدان بود، سوئیس در یک ضد حمله روند بازی را تغییر داد. سانا، کاپیتان آلبانی در جدال با بازیکن سوییس، با هندی عامدانه روی خط محوطه جریمه دو کارته و اخراج شد تا سوئیس برتری نفری پیدا کند.

ضربه کاشته نیز با خوش شانسی آلبانیایی ها به تیر برخورد کرد. در ادامه، سوئیس یکی دو فرصت خوب دیگر نیز به دست آورد اما نتوانست از آنها استفاده کند تا بازی با همان یک گل در نیمه اول به سود سوئیس به اتمام برسد.

نیمه دوم آلبانی با وجود ده نفره بودن بازی را شجاعانه آغاز کرد و هرگز به لاک دفاعی فرو نرفت و همین مسئله باعث شد تا بارها شاهد خلق موقعیت روی دروازه ها به خصوص روی دروازه آلبانی باشیم. صفروویچ خود به تنهایی دو بار در موقعیت تک به تک نتوانست بریشا را مغلوب کند.

همین دروازه بان یک بار دیگر در دقیقه ۷۸ ناجی آلبانی شد تا این تیم باخت تنها با یک گل را مدیون دروازه بانش باشد.

در سوی دیگر میدان، سادیکو که در نیمه اول بهترین بخت آلبانی را از دست داده بود، دو موقعیت خوب دیگر را نیز در نیمه دوم از دست داد و تعویض شد و جالب اینکه گاشی که جای او را گرفت، خود دقیقه ۸۷ در موقعیت تک به تک نتوانست زومر را مغلوب کند تا حساب کار همچنان ۱-۰ به سود سوئیس بماند؛ نتیجه ای که تا پایان کار نیز حفظ شد و سوئیس سه امتیاز ارزشمند این مسابقه را کسب کرد.

منبع : ورزش سه

———————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “سوییس ۱ آلبانی ۰ / سوییس برنده نبرد برادران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط