پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

سوشا مکانی در آستانه انتقال به لیگ نروژ

عکسهای سوشا مکانی و - عکس-تصویر-سوشا مکانی X سوشا مکانی در نروژ X نروژ X میوندالن نروژ X لیگ دسته دوم نروژ X 14 ستاره X 14setare.com X مدت محرومیت سوشا مکانی

دروازه ‌بان دو فصل اخیر پرسپولیس با محرومیت ۶ ماهه در لیگ ایران قصد دارد به یک تیم نروژی محلق شود.

به گزارش “۱۴ ستاره“، سوشا مکانی پس از فصل پر فراز و نشیب و پر حاشیه‌ ای که به پایان برد به دلیل رفتارهایش ۶ ماه از حضور در لیگ برتر ایران محروم شد تا یک تیم سطح پایین اروپایی را برای دور نماندن از شرایط آمادگی خود انتخاب کند.

باشگاه میوندالن نروژ به گفته مدیر خود مدت‌ها قبل مکانی را می‌ خواسته که حالا شرایطی مهیا شده تا دروازه‌ بان ایرانی به این کشور سفر کند و حتی در تمرینات آن حضور یابد.

سوشا سعی دارد بتواند در تمرینات نظر مربی میوندالن را به خود جلب کرده و دوران محرومیتش در لیگ ایران را در تیم دسته دومی لیگ نروژ سپری کند.

سوشا مکانی که با محرومیت کمیته اخلاق نمی تواند در لیگ ایران به میدان برود این تیم نروژی را برای ادامه فعالیت انتخاب کرده است.

سوشا درحال حاضر به نروژ رفته و در تمرینات این تیم حاضر شده است. او در صورت جلب رضایت کادرفنی تیم MIF جانشین ایوار آندرس گلر سابق این باشگاه خواهد شد. این دروزاه بان ایرانی از مدتها قبل زیر نظر این باشگاه قرار داشته است. کنت کارلسن مدیر این تیم می گوید :

ما مکانی را زیر نظر داشته ایم و او او گلر فوق العاده ایست.

به گفته وی این تیم یک گلر بیشتر ندارد و در انتظار حضور یک گلر خوب در جمع نفرات است که سوشا مکانی برای نشان دادن قابلیتهایش در تمرینات میوندالن شرکت کرده است. وی گفته است اگر مکانی آنها در تمرین تحت تاثیر قرار بدهد بلافاصله با وی قرارداد امضا می کنند .

مکانی با سابقه بازی در تیم ملی و تیم امید شانس زیادی برای حضور در باشگاه جدید و دوری از فضای ایران دارد.

منبع : ورزش سه

———————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “سوشا مکانی در آستانه انتقال به لیگ نروژ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط