پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

سورپرایز ویژه منصوریان برای استقلالی ها

X میک مک درموت X استقلال تهران X احتمالات نقل و انتقالات استقلال تهران X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X نقل و انتقالات استقلال-علیرضا+منصوریان-X علیرضا منصوریان X استقلال تهران X استقلال X لیگ پانزدهم X لیگ برتر فوتبال ایران X لیگ شانزدهم X لیگ برتر ایران X مربی استقلال X انتخاب قطعی منصوریان X 14 ستاره X 14setare.com X نقل و انتقالات استقلال X احتمالات نقل و انتقالات استقلال تهران X سایت هواداران استقلال تهران

دستیار پیشین کارلوس کی روش در تیم ملی و مربی تیم النصر امارات که یکی از بهترین بدنسازان دنیاست. مردی که در سالهای حضورش در تیم ملی، محبوبیتی ویژه داشت.

به گزارش “۱۴ ستاره“، علیرضا منصوریان مربی جوان استقلال پس از دو فصل تجربه کار مربیگری در نفت تهران، برای حضور در تیم جدیدش که سال ها یکی از محبوب ترین هایش روی سکوها بوده، برنامه ای ویژه دارد. او که در این چندسال مربی جوانگرایی لقب گرفته که کارلوس کی روش او را یکی از مهمترین میراث خود برای آینده فوتبال ایران نامیده، در دو سال گذشته تلاش زیادی کرده و توانسته یک مربی علمی لقب بگیرد. برنامه او برای استقلال اما کمی متفاوت از برنامه ای است که در نفت اجرا میکرد. استفاده از یک دستیار خارجی ویژه، بخشی مهم از برنامه او برای هیات مدیره استقلال بوده است. او میک مک درموت سرشناس را که یکی از خوشنام ترین ها در سال های اخیر فوتبال ایران است، به هیات مدیره استقلال معرفی کرده.

دستیار پیشین کارلوس کی روش در تیم ملی و مربی تیم النصر امارات که یکی از بهترین بدنسازان دنیاست. مردی که در سالهای حضورش در تیم ملی، محبوبیتی ویژه داشت. او به درستی از سوی منصوریان برای تکمیل تیمش انتخاب شده است. منصوریان که با داشتن محمد خرمگاه و علی چینی و گذراندن عالی ترین دوره های مربیگری، اقلأ در سطح فوتبال ایران، یکی از بهترین کادرهای فنی را در اختیار دارد و با داشتن جوانانی چون صالح مصطفوی و مهدی خانبان، بهترین تیم آنالیز را در لیگ ایران بر عهده دارد که تجربه همکاری با مربیان بزرگی چون والتر زنگا و اسون گوران اریکسون را هم دارند، دست روی میک گذاشته است.

میک که بهترین فرد در آماده سازی تیم است اگر در کنار توان بالای بازی خوانی و کوچینگ گروه منصوریان قرار بگیرد، بی شک کادرفنی جدید استقلال را در رده بهترین های فوتبال ایران قرار میدهد. آن وقت می ماند ترمیم استقلال که هم در خط دفاع و هم میانه زمین و خط حمله نیاز به بهترین های ایران دارد.

«« آخرین اخبار استقلال و نقل و انتقالات باشگاه را از اینجا بخوانید »»

منبع : جام نیوز

————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “سورپرایز ویژه منصوریان برای استقلالی ها”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط