پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

آندرانیک تیموریان به ماشین سازی پیوست.

آندو تیموریان - X 14 ستاره X 14setare.com X آندرانیک تیموریان X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X لیست خرید ماشین سازی X ماشین سازی تبریز X نقل و انتقالات ایران X سابقه بازی آندو تیموریان

کاپیتان تیم‌ ملی با عقد قراردادی یکساله راهی تبریز شد تا با رسول خطیبی همکاری کند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، آندرانیک تیموریان که زمزمه حضورش در پیکان شنیده میشد بعد از توافق با مسئولان ماشین‌سازی راهی تبریز شد. او که یکی از چهره ‌های جذاب نقل و انتقالات محسوب میشد، در نهایت با توافق با مسئولان تراکتورسازی و همچنین رسول خطیبی راهی این تیم شد تا سومین سال حضورش در تبریز را تجربه کند.

او پیش از این یکبار با رسول خطیبی و یک بار نیز با فراز کمالوند به همراه تراکتورسازی در لیگ به فعالیت پرداخته بود و این سومین تجربه ‌اش در تبریز و این‌بار با ماشین ‌سازی خواهد بود. کاپیتان تیم ‌ملی که در فصل گذشته با جدایی از ام ‌صلال به فوتبال ایران بازگشته بود، بعد از نیم فصل حضور در سایپا در پایان لیگ پانزدهم و در میان گزینه ‌هایی که داشت در نهایت تصمیم گرفت با ماشین ‌سازی به فوتبال خود ادامه دهد.

این در حالی است که تبریزی ‌ها در دو فصل گذشته به همراه تیموریان خاطرات خوبی در ذهن دارند و باید دید کاپیتان ۳۳ ساله تیم کی‌روش در جمع ماشین‌ سازی که جزو تیمهای پرستاره لیگ شانزدهم محسوب میشود چه عملکردی از خود به جای خواهد گذاشت.

مروری بر کارنامه آندرانیک تیموریان :

آندرانیک تیموریان (نام کامل: آندرانیک تیموتیان سامرانی) برادر کوچک ‌تر سرژیک و کاپیتان امروز تیم ملی که به زودی به عنوان عضو ششم خانواده صدتایی ‌های تیم ملی اعلام میشود برای دوازدهمین بار در فوتبال حرفه ‌ای خود تیم عوض کرد.

۱- امیدهای استقلال : تا ۱۳۸۱

۲- عقاب تهران : تا ۸۳

۳- ابومسلم : تا ۸۵

۴- بولتون انگلستان : تا ۸۷

۵- فولام انگلستان : تا ۸۹

۶- بارنزلی انگلستان : در سال ۸۸

* آندو در سال ۸۸ به طور قرضی به بارنزلی رفته و تا پایان قرار دادش با فولام به طور قرضی در بارنزلی حضور داشت.

۷- تراکتورسازی تبریز : تا سال ۹۰

۸- استقلال تهران: او در فصل ۹۰ برای استقلال بازی کرد که دومین حضورش در این تیم بود البته او در رده امیدها برای استقلال بازی کرده بود.

۹- الخریطات قطر : تا سال ۹۲

۱۰- استقلال : نیم فصل اول سال ۹۳ (سومین حضور در استقلال و دومین حضور در این تیم در رده بزرگسالان)

۱۱- تراکتورسازی تبریز : نیم فصل دوم ۹۳ (دومین حضور در تراکتورسازی)

۱۲- ام صلال قطر : نیم فصل اول ۹۴

۱۳- سایپا : نیم فصل دوم ۹۴

۱۴- ماشین سازی تبریز

در رده بزرگسالان او ۱۲ بار تغییر تیم داده است و با احتساب ۲ دوره حضور در استقلال و ۲ دوره حضور در تراکتورسازی باید گفت او در ماشین سازی یازدهمین تیم دوران حرفه‌ ای فوتبالش را تجربه خواهد کرد.

آندرانیک تیموریان با حضور در ماشین سازی و تبریز در یکقدمی امیر قلعه نویی قرار گرفت.

آندرانیک تیموریان که در زمان حضورش در استقلال با امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی این تیم دچار مشکلاتی شد و در ادامه مجبور به جدایی از جمع آبی پوشان شد اکنون با عقد قرارداد با ماشین سازی تبریز در یکقدمی و همسایگی امیر قلعه نویی قرار گرفت.

آندرانیک که پیش از این با توجه به اختلافاتش با امیر قلعه نویی حاشیه های زیادی را رقم زده بود و به تبریز رفته تا در تراکتورسازی به فوتبالش ادامه دهد اکنون در حالی که این مربی هدایت تراکتورسازی را بر عهده گرفته در تبریز با ماشین سازی توافق کرد تا دشمنان سابق اکنون همسایه هم شوند.

آندو تیموریان

منبع : ورزش سه

———————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “آندرانیک تیموریان به ماشین سازی پیوست.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط