پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

سه گزینه برای تنها سهمیه لیگ برتری استقلال

X استقلال تهران X احتمالات نقل و انتقالات استقلال تهران X سایت هواداران استقلال تهران X 14setare.com X 14 ستاره X نقل و انتقالات استقلال X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X نقل و انتقالات ایران

با پنج خریدی که استقلال تاکنون انجام داده مسئولان این باشگاه تنها یک سهمیه لیگ برتری دیگر دارند که میتوانند در بازار تابستانی پر کنند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، با پنج خریدی که استقلال تاکنون انجام داده مسئولان این باشگاه تنها یک سهمیه لیگ برتری دیگر دارند که میتوانند در بازار تابستانی پر کنند.

استقلال تاکنون وریا غفوری، محمدحسین کنعانی زادگان، فرشید باقری، علی قربانی و بختیار رحمانی را به عنوان سهمیه لیگ برتری به خدمت گرفته اند و طبق اساسنامه سازمان لیگ تنها یک سهمیه دیگر میتوانند پر کنند که برای این کار منصوریان سه گزینه مدنظر دارد.

کاوه رضایی، مسعود حسن زاده و قاسم حدادی فر سه گزینه مد نظر سرمربی استقلال برای پرکردن آخرین سهمیه لیگ برتری قلمداد میشود که از این جمع شانس کاپیتان دوم ذوبی ها بیش از سایرین است. بازیکنی که منصوریان اعتقاد دارد در صورت آبی پوش شدن میتواند کمربند میانی تیم را محکم کند و شانس موفقیت تیم در فصل دشوار پیش رو را دو چندان کند.

شانس حدادی فر از این حیث بیشتر از سایر گزینه هاست که منصوریان برای خط حمله علاوه بر کاوه رضایی و مسعود حسن زاده که سهمیه لیگ برتری قلمداد شده و هزینه بالایی هم روی دست باشگاه می گذارند یک گزینه به نام آرش افشین دارد که با شرایط اخیر در صورت موفقیت در تست های پزشکی با رقمی پایین تر و شرایطی بهتر میتواند استقلالی شود.

منبع : ورزش سه

————————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “سه گزینه برای تنها سهمیه لیگ برتری استقلال”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط