پربازدید های سینما، تلویزیون

به زودی فیلم حضرت موسی (ع) ساخته میشود.

%d8%b3%d8%b1%db%8c%d8%a7%d9%84-%d8%ad%d8%b6%d8%b1%d8%aa-%d9%85%d9%88%d8%b3%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa%d9%87-%d8%ae%d9%88%d8%a7%d9%87%d8%af-%d8%b4%d8%af - X - سریال حضرت موسی فرج الله سلحشور در چه مرحله ای است. سریال زندگینامه حضرت موسی چه شد؟ - فیلم سینمایی حضرت موسی جمال شورجه - ساخت سریال موسی (ع) - حضرت موسی (ع)- 14 ستاره- ماجرای زندگی حضرت موسی- فیلم زندگینامه حضرت موسی (ع)- 14setare.com- جمال شورجه- فرج الله سلحشور

کارگردان سینما گفت مرحوم سلحشور ‌‌۶ سال تلاش کردند تا متن فیلمنامه قرآنی موسی‎بن عمران (ع) که مورد توصیه مقام معظم رهبری بود را تهیه کنند.

به گزارش چهارده ستاره، جمال شورجه کارگردان سینما امشب در آئین اختتامیه نخستین جشنواره فیلم کوتاه عشق و ایثار که در راستای اجلاسیه ۴ هزار شهید استان گلستان برگزار شد، اظهار داشت: حضور این چنین بازیگران عرصه سینما را تنها در جشنواره فجر دیده‎ام و این جای خرسندی دارد که این‌گونه در این مسیر گردهم آمدند.

وی تصریح کرد: از حمایت‌کنندگان این جشنواره خوب و شریف و حمایت مسئولان لشکری و کشوری که با چنین حجم عظیمی در این مراسم حضور داشتند و همچنین مردم هنردوست گرگان استان گلستان که به این مراسم آمدند و این محفل بسیجی را نورانی کردند قدردانی می‎کنیم.

دبیر جشنواره ملی فیلم کوتاه عشق و ایثار ادامه داد: امیدواریم این جشنواره با همان حساسیتی که بیان شده در ادامه کار دنبال شود.

شورجه اظهار داشت: شهدا، ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس تاریخ‎ساز و جریان‎ساز هستند و باید در قالب هنر و سینما رشادت‎های آنان به تصویر در بیاید.

وی یادآور شد: امیدواریم بتوانیم این را ادامه دهیم و بتوانیم حرکت‎ها و سلحشورهای ۸ سال دفاع مقدس را به تصویر بکشانیم و آنها را مانند زینب کبری (س) ماندگار کنیم.

دبیر جشنواره فیلم کوتاه عشق و ایثار با بیان اینکه از تیرماه سال‌جاری فراخوان این جشنواره آغاز شد، یادآور شد: با وجود اینکه این جشنواره را گسترده نکردیم، ۳۰۰ عصر به این جشنواره ارسال شد.

شورجه با بیان اینکه فیلم‎های مستند، داستانی و نماهنگ را برای این جشنواره در نظر گرفتیم، افزود: با توجه به اینکه نخستین باری است که این جشنواره برگزار می‎شود، قدم نخست را کوچک برداشتیم تا تاثیرگذار باشد و تجربه‎ای در این خصوص داشته باشیم.

وی ادامه داد: ۹۵ مستند، ۱۵۰ فیلم داستانی و ۵۰ نماهنگ در این جشنواره پذیرش شد که ساخت هر کدام از آنها زمان زیادی به خود اختصاص داده است.

دبیر جشنواره فیلم کوتاه عشق و ایثار اظهار داشت: با بررسی هیئت داوران از فیلم‎های رسیده، ۳۰ اثر در بحث جشنواره به عنوان اثر برگزیده معرفی شد و ۴۰ اثر نیز در بخش داستانی در این جشنواره جای خود را پیدا کرد.

شورجه با بیان اینکه مرحوم سلحشور پرچمدار سینمای قرآنی و انقلابی بود، افزود: این هنرمند میراثی را برای ما گذاشتند و ۶ سال تلاش کردند که متن فیلم‌نامه قرآنی موسی‎بن عمران (ع) که مورد توصیه مقام مظم رهبری بود را تهیه کنند.

وی افزود: این استاد در این مسیر از ۲۰ محقق و پژوهشگر قرآنی بهره جست و فیلم‎نامه آنرا در ۷۲ قسمت نگارش و امیدواریم بتوانیم ساخت این فیلم را به سرانجام برسانیم.

منبع : تسنیم

——————————-

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “به زودی فیلم حضرت موسی (ع) ساخته میشود.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط