پربازدید های دفاع مقدسولایت فقیه

سرلشکر باقری رییس ستاد مشترک نیروهای مسلح

آقا و باقری رییس جدید ستاد-X سرلشکر باقری X محمدحسین باقری X ستادکل نیروهای مسلح X سرلشکر فیروزآبادی X سیدحسن فیروزآبادی X 14 ستاره X 14setare.com X رهبری X رهبر انقلاب اسلامی X امام خامنه ای X فرمانده جدید ستاد مشترک نیروهای مسلح X آیت الله خامنه ای

حضرت آیت الله خامنه ‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی سردار سرلشکر پاسدار محمدحسین باقری را به ریاست ستاد کل نیروهای مسلح منصوب کردند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی سردار سرلشکر پاسدار محمدحسین باقری را به ریاست ستاد کل نیروهای مسلح منصوب کردند.

متن حکم فرمانده معظم کل قوا به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

سردار سرلشکر پاسدار محمدحسین باقری

با توجه به انتقال سردار سرلشکر بسیجی دکتر سیّد حسن فیروزآبادی به جایگاه مشاورت عالی فرماندهی کلّ نیروهای مسلح و نظر به خدمات شایسته و تجارب ارزنده جنابعالی در دوران دفاع مقدس و پس از آن به ‌ویژه در مسئولیت ‌های ستاد کل و قرارگاه خاتم‌ الانبیاء (ص)، شما را به ریاست ستاد کل نیروهای مسلح منصوب میکنم.

با تمسک و امید به عنایات الهی، ارتقاء توانمندی ‌ها و آمادگی‌ های دفاعی امنیتی نیروهای مسلح و بسیج مردمی و امکان پاسخگویی به‌ موقع و مؤثر به هر سطح و نوع از تهدیدات متوجّه به نظام جمهوری اسلامی ایران با عمل انقلابی مورد انتظار است.

از تلاشهای مخلصانه و مدبّرانه سردار سرلشکر بسیجی دکتر فیروزآبادی از ابتدا تاکنون در این مسئولیت مهم قدردانی و تشکر میکنم.
دوام توفیقات همگان را از خداوند متعال مسئلت میکنم.

سیّد علی خامنه ‌ای
۸/ تیر ماه/ ۹۵

منبع : دفتر مقام معظم رهبری

———————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “سرلشکر باقری رییس ستاد مشترک نیروهای مسلح”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط