پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

ماشین سازی ۰ تراکتور ۲ / درخشش دفاع راست

هفته۴ لیگ۱۶ جام خلیج فارس- ماشین۰ تراختور۲-سرخ ها دربی تبریز را فتح کردند- پاسخ محکم ایران پوریان- برنامه هفته چهارم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- لیگ برتر فوتبال ایران- شانزدهمین دوره لیگ برتر- 14setare.com- لیگ شانزدهم- عکسهای بازی تراکتورسازی ماشین سازی- محمد ایران پوریان- ادر لوسیانو ادینیهو برزیلی- آندرانیک تیموریان- مهدی کیانیX رسول خطیبی- 14 ستاره- تراکتورسازی تبریز- ماشین سازی تبریز- مانوئل فرناندز دروازه بان خارجی ماشین سازی تبریز- برنامه بازی های لیگ برتر در فصل شانزدهم- برنامه بازیهای تراکتور سازی در لیگ شانزدهمX نتایج کامل هفته چهارم لیگ برتر

تراکتورسازی با دو گل محمد ایران پوریان مدافع راست خود دربی سبز و سرخ های تبریز را که برای اولین بار در لیگ برتر برگزار میشد به سود خود تمام کرد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، تراکتور با دو گل دربی سبز و سرخ های تبریز را که برای اولین بار در لیگ برتر برگزار میشد از ماشین سازی برد.

ماشین ۰ تراکتور ۲؛ پاسخ محکم ایران پوریان / سرخ ها دربی تبریز را فتح کردند !

دو گل تراکتورسازی در این بازی توسط محمد ایران پوریان (۳۰ پنالتی) و (۱+۹۰) به ثمر رسید تا قرمزپوشان با ۸ امتیاز در رتبه دوم جدول لیگ برتر فصل ۹۶-۹۵ قرار بگیرند. ماشین سازی هم با تحمل اولین شکست ۵ امتیاز باقی ماند.

هفته چهارم لیگ برتر، ساعت ۱۸، ورزشگاه اختصاصی تراکتور، تماشاگر: ۵۲۰۰ نفر

داور : بیژن حیدری – کمک ها : سعید قاسمی و یعقوب حجتی

اخطارهای بازی تراکتور ماشین :

ادینیو (۱۲) خالد شفیعی (۵۶) از تراکتورسازی؛

آندرانیک تیموریان (۲۶) کاها (۶۳) بهرام احمدی(۶۱) از ماشین سازی

اخراج : حامد پاکدل (۴۳) از ماشین سازی

ترکیب ماشین سازی در برابر تراکتورسازی :

فرناندو مانوئل، ادسون، بهمن کامل، میرمهدی قریشی، حبیب گردانی، کاها، سامان نریمان جهان، آندرانیک تیموریان (۵۷ – بهرام احمدی)، سجاد رهبر ( ۶۵ -سعید دقیقی)، حامد پاکدل و سیدجلال رافخایی (۵۷ – امین قاسمی نژاد)

سرمربی : رسول خطیبی

ترکیب تراکتورسازی در برابر ماشین سازی :

محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، خالد شفیعی، هادی محمدی، سعید اقایی، محمد ابراهیمی (۸۶ – شهرام گودرزی)، مهدی کیانی، محمد نوری (۴۶ – فرزاد حاتمی)، سروش رفیعی، کرار جاسم و لوسیانو ادینیو (۶۹ -سینا عشوری)

سرمربی : امیر قلعه‌نویی

شرح بازی تراکتورسازی ماشین سازی :

بازی را تراکتورسازی هجومی آغاز کرد و از همان ابتدای مسابقه میل به حمله در میان بازیکنان این تیم وجود داشت. شاگردان قلعه نویی خیلی زود میانه میدان را در دست گرفتند و با مالکیت توپ زیاد بازیکنان ماشین سازی را تحت فشار قرار دادند. تراکتورسازی در این نیمه چند موقعیت گل هم داشت که یکی از آنها را به گل تبدیل کرد.

در سوی مقابل ماشین سازی بیشتر چشم به ضدحملات داشت که از این بابت هم به نتیجه نرسید. در نهایت تراکتورسازی به چیزی که استحقاقش را داشت در نیمه نخست دست یافت و با برتری یک بر صفر به رختکن رفت.

امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی در ابتدای نیمه دوم با اضافه کردن فرزاد حاتمی به ترکیب بر قدرت هجومی تیمش افزود و مشخص بود که می خواهد از ۱۰ نفره شدن ماشین سازی نهایت بهره را ببرد.

۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم بسیار محتاطانه دنبال شد. ماشین سازی که دوست نداشت گل های بیشتری دریافت کند، بی محابا حمله نمیکرد و از سوی دیگر تراکتور از ترس اینکه روی ضدحمله دروازه اش باز شود، با احتیاط به دروازه حریف نزدیک میشد.

هرچه از زمان بازی گذشت تراکتورسازی مثل نیمه اول مالک توپ و میدان شد و توانست به دروازه حریف نزدیک شود. تراکتوری ها چند موقعیت خوب هم به دست آوردند اما در نهایت فقط از یکی از این فرصت ها در دقایق پایانی استفاده کردند و گل دوم را به ثمر رساندند. ماشین سازی نیز در این نیمه روی ضربات ایستگاهی یکی، دو موقعیت نصفه و نیمه داشت که راهی به دروازه حریف نیافت.

در نهایت تراکتورسازی با دو گل از سد ماشین سازی گذشت و اندوخته امتیازی خود را به ۸ افزایش داد.

شرح گل ‌های بازی تراکتورسازی ماشین سازی :

تراکتورسازی ۱ – ماشین سازی ۰ (ایران پوریان) : در دقیقه ۳۰ بازی سعید آقایی در محوطه جریمه ماشین سازی توسط مدافع ماشین سازی متوقف شد تا داور اعلام ضربه پنالتی به سود تراکتورسازی کند. محمد ایرانپوریان پشت توپ قرار گرفت و در حالی که فرناندو مانوئل به سمت جهت توپ حرکت کرد دروازه ماشین سازی باز شد.

تراکتور ۲- ماشین سازی ۰ (ایرانپوریان) : در نخستین دقیقه وقت های اضافه نیمه دوم محمد ایرانپوریان حرکت زیبایی را آغاز کرد. او روی خط محوطه جریمه با کرار یک و دو کرد و با دریافت مجدد توپ توانست تور دروازه ماشین سازی را برای بار دوم به لرزه در آورد.

اتفاق ویژه بازی تراکتورسازی ماشین سازی :

اخراج حامد پاکدل مهاجم کم تجربه ماشین سازی در نیمه اول نقشه های رسول خطیبی را نقش بر آب کرد. این بازیکن در دومین بازی متوالی و در دومین دربی تبریز و برای دومین بار در زمان کمتر از ۴۵ دقیقه از زمین بازی اخراج شد.

همچنین محمد ایران پوریان چهره ویژه دیگر بازی تراکتورسازی ماشین سازی بود. این روزها که زمزمه پیوستن رامین رضاییان مدافع یاغی پرسپولیسی ها به تراکتور به گوش می رسد، هم پستی او در تراکتور یعنی ایران پوریان بسیار آماده تر از گذشته نشان می دهد.

بهترین بازیکن بازی تراکتورسازی ماشین سازی :

محمد ایرانپوریان، مدافع راست تیم تراکتورسازی درست در روزهایی که شایعاتی پیرامون جذب رامین رضاییان توسط مسئولان این باشگاه شنیده می شود، در دربی تبریز عملکردی فوق العاده داشت. ایرانپوریان در این مسابقه موفق شد دو گل برای تراکتورسازی به ثمر برساند. او همچنین در سایر دقایق بازی نیز نمایشی دلپذیر از خود برجای گذاشت و هواداران را راضی کرد.

هفته۴ لیگ۱۶ جام خلیج فارس- ماشین۰ تراختور۲-سرخ ها دربی تبریز را فتح کردند- پاسخ محکم ایران پوریان- برنامه هفته چهارم لیگ برتر فوتبال در لیگ شانزدهم- لیگ برتر فوتبال ایران- شانزدهمین دوره لیگ برتر- 14setare.com- لیگ شانزدهم- عکسهای بازی تراکتورسازی ماشین سازی- محمد ایران پوریان- ادر لوسیانو ادینیهو برزیلی- آندرانیک تیموریان- مهدی کیانیX رسول خطیبی- 14 ستاره- تراکتورسازی تبریز- ماشین سازی تبریز- مانوئل فرناندز دروازه بان خارجی ماشین سازی تبریز- برنامه بازی های لیگ برتر در فصل شانزدهم- برنامه بازیهای تراکتور سازی در لیگ شانزدهمX نتایج کامل هفته چهارم لیگ برتر

منبع : ورزش سه

—————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “ماشین سازی ۰ تراکتور ۲ / درخشش دفاع راست”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط