پربازدید های فرق ضالهگوناگون های خبری

روش هالیوودی داعش برای انتخاب جانشین بغدادی

عمر شیشانی مرد و جانشینش در گروه تروریستی داعش انتخاب شد. X ابومحمد العدنانی سخنگوی گروه تروریستی داعش در سوریه و عراق- 14setare.com- داعش- آخرین اخبار داعش- عمر شیشانی فرمانده نظامی داعش و جانشین ابوبکر بغدادی- ابوبکر بغدادی- 14 ستاره

نشریۀ ساندی تلگراف گزارشی درباره ی نحوه انتخاب جانشین سخنگوی داعش منتشر کرد و نوشت ابوبکر بغدادی برای انتخاب جانشین العدنانی، جلسات مصاحبه برگزار میکند.

به گزارش “چهارده ستاره“، بر اساس این گزارش، یک سلفی بحرینی و یک سوری که اولین حاکم رقه بعد از سیطرۀ داعش بر آن بود؛ از جملۀ نامزدهای جانشینی العدنانی هستند که از مؤسسان داعش و از زمرۀ با نفوذترین شخصیت های آن به شمار می رفت.

ساندی تلگراف در ادامۀ گزارش خود می افزاید: ابوبکر بغدادی سرکردۀ تشکیلات داعش با نامزدها جلسات مصاحبه و آزمون به شکل برنامۀ آمریکایی معروف “apprentice” برگزار می کند.

این نشریه خاطرنشان کرد که مهمترین نامزدهای جانشینی العدنانی، ترکی البن علی، سلفی ۳۲ سالۀ بحرینی است که احتمالا مفتی داعش بوده و قبلا فتوای جایز بودن تجاوز به زنان ایزدی توسط او صادر شده است.

نامزد دیگر ابولقمان ۴۳ ساله، تبعه ی سوریه است که اولین حاکم رقه بود و بر تجارت نفتی که داعش از مناطق تحت سیطرۀ خود سرقت میکند نظارت دارد.

ساندی تلگراف تأکید می کند که ظاهرا انتخاب جانشین العدنانی کار ساده ای نیست چون او در زمینۀ برنامه ریزی راهبردی برای آیندۀ تشکیلات و مدیریت منابع درآمدش تجربه داشت و همین امر او را به فرد شایسته ای برای جانشینی بغدادی تبدیل کرده بود.

ابومحمد العدنانی سخنگوی داعش در حملات هوایی نزدیک شهر حلب کشته شد.

منبع : فارس

———————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “روش هالیوودی داعش برای انتخاب جانشین بغدادی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط