روش جلوگیری از خواندن تلگرام ارسالی اشتباه

_telegram message- X- عکس گوشی و تلگرام در دست- آموزش های تلگرامی -روش جلوگیری از دریافت تلگرام اشتباه توسط مخاطب- راه جلوگیری از خوانده شدن پیام تلگرام ارسال شده اشتباه توسط مخاطب- حذف پیام تلگرام ارسالی اشتباه از تلگرام مخاطب- 14 ستاره- تلگرام- 14setare.com- سرویس تلگرام- avoid receiving message telegram- ترفند جلوگیری از خوانده شدن پیام در سرویس تلگرام توسط دریافت کننده پیام

نرم افزار تلگرام یکی از پرطرفدارترین نرم افزار های پیام رسان است که در بین ایرانیان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. نگرانی بسیاری از کاربران، حذف پیام هایی است که بدون قصد کاربر ارسال شده است. برای حذف دریافت پیام تلگرام دو شیوه وجود دارد که در ادامه به آن می پردازیم. در واقع در ادامه دو روش جلوگیری از خواندن تلگرام ارسالی اشتباه توسط مخاطب تلگرامی را مرور می کنیم.

جلوگیری از دریافت پیام تلگرام اشتباه توسط مخاطب شما

نرم افزار تلگرام یکی از پرطرفدارترین نرم افزار های پیام رسان است که در بین ایرانیان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. نگرانی بسیاری از کاربران، حذف پیام هایی است که بدون قصد کاربر ارسال شده است. برای حذف دریافت پیام تلگرام دو شیوه وجود دارد که در زیر به آن می پردازیم.

راه های جلوگیری از دریافت پیام تلگرام اشتباهی

همانطور که میدانید در تلگرام قابلیت پاک کردن پیام بعد از ارسال وجود ندارد و پیغام شما پس از ارسال برای طرف مقابل در سرورهای تلگرام باقی خواهد ماند و پس از آنلاین شدن وی نمایش داده میشود.

اگر به صورت اشتباهی پیغامی را فرستاده اید و پیام به سرور رسیده است و یک تیک خورده است و خوشبختانه طرف مقابلتان آنلاین نیست یا هنوز پیام شما را نخوانده است دیگر نمی توان با روش اول کاری از پیش برد.

شیوه اول : استفاده از پیام خصوصی (Secret Chat)

برای اینکه مدیریت کاملی روی چت ها و دریافت پیام تلگرام داشته باشید، بهترین راه استفاده از secret chat است، برای این منظور لازم است حتما از نسخه موبایلی تلگرام استفاده کنید. ابتدا به بخش تنظیمات رفته و گزینه New Secret chat را انتخاب کنید.

سپس شخصی که میخواهید برای او چیزی بنویسید را انتخاب کنید. بعد از اینکه پیام ها را ارسال کردید این امکان به شما داده خواهد شد که هر پیغامی که دوست نداشتید او بخواند را به صورت عادی پاک کنید و در حالی که پیام ها از گوشی شما پاک میشود، فرد مورد نظر هم دیگر در گوشی خودش این پیغام ها را مشاهده نخواهد کرد.

شیوه دوم : بلاک کردن مخاطب قبل از آنلاین شدن

تنها راه این است که جلوی خوانده شدن پیام را بگیریم که این امر هم به شانس و سرعت عملتان بستگی دارد برای این کار باید آن شخص را قبل از آنلاین شدن وی بلاک کنید و از دریافت و خواندن پیغام اشتباه توسط او جلوگیری کنید.

اما به این نکته توجه داشته باشید که حتما باید منتظر بمانید فرد آنلاین شود و پس از آن او را از بلاک در بیاورید و به این صورت پیغام ارسال شده اشتباه برای او نمایش داده نمیشود.

منبع : کدنویسی به زبان ساده

——————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “روش جلوگیری از خواندن تلگرام ارسالی اشتباه”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.