پربازدید های اخبار ورزشیتوپ و تور

روسیه ۳ ایران ۰ / چهارمی ایران در گروه ۲ المپیک

VOLLEYBALL-OLY-2016-RIO-RUS-IRI - X 12 تیم حاضر در والیبال المپیک ریو- المپیک ریو- المپیک ریو 2016- المپیک برزیل- 14setare.com- تیم ملی والیبال روسیه- تیم ملی والیبال ایران- عکس والیبال- ایران روسیه- عکسهای بازی ایران روسیه در والیبال المپیک ریو 2016- فهرست تیم والیبال روسیه در المپیک ریو 2016- گروه ایران در مسابقات والیبال المپیک 2016- همگروه های ایران در والیبال المپیک- 14 ستاره

تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار دور مقدماتی المپیک ۳ بر صفر مقابل روسیه شکست خورد تا به عنوان تیم چهارم گروه B با ایتالیا صدرنشین گروه مقابل رو در رو شود. چهارمی ایران در این گروه باعث شد تا ایتالیا صدرنشین گروه یک والیبال المپیک در مرحله یک چهارم نهایی حریف ایران شود.

به گزارش “۱۴ ستاره“، تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار دور مقدماتی المپیک ۳ بر صفر مقابل روسیه شکست خورد تا به عنوان تیم چهارم گروه B با ایتالیا صدرنشین گروه مقابل رو در رو شود.

تیم ملی ایران از ساعت ۲۲:۳۰ امشب در آخرین دیدار مرحله مقدماتی والیبال المپیک ریو به مصاف روسیه؛ مدافع عنوان قهرمانی المپیک ۲۰۱۲ لندن و پرافتخارترین تیم این بازیها و پرمدال ترین تیم تاریخ والیبال می رود. تیمی که از ۷۶ دوره مسابقه جهانی و المپیک والیبال تاکنون ۱۹ طلا، ۱۴ نقره، ۱۵ برنز و مجموعا ۴۸ مدال بر گردن آویخته است.

لوزانو در این دیدار دست به تغییرات زیادی زده بود که حضور مجتبی میرزاجانپور، فرهاد قائمی و امیر غفور از ابتدا مهمترین آنها بود. سعید معروف، عادل غلامی، محمد موسوی و مهدی مرندی دیگر تشکیل دهنگان ترکیب ایران بودند.

اختلاف در همان امیتازات ابتدایی ۴ بر یک به سود حریف شد و این کار را برای ایران سخت کرد. سرتاسر ست برای ایران برای جبران گذشت تا اینکه دو تیم در امتیاز ۱۸ به هم رسیدند. این نبرد پا یا پای تا ۲۳ هم پیش رفت اما یک اشتباه کافی بود تا روسیه ۲۵ بر ۲۳ برنده ست اول باشند.

لوزانو برای برد در ست سوم دست به تعییرات زیادی زد، از ذخیره گذاشتن معروف تا حضور دوباره عبادی پور در زمین اما هیچ یک از اینجا به جایی ها جواب نداد تا روسیه در پایان با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازات ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۲۰ برنده بازی شود.

با این شرایط ایران روز چهارشنبه از ساعت ساعت ۱۷:۳۰ به مصاف ایتالیا، تیم اول گروه A خواهد رفت.

نکات بازی ایران روسیه در مرحله گروهی والیبال المپیک ریو ۲۰۱۶ :

* غفور و میرزاجانپور، دو بازیکن تازه وارد به ترکیب ایران بودند.

* در آن طرف زمین ۲ هم بازی سابق معروف حضور دارند که سعید با وربوف لیبرو حریف رابطه نزدیکی داشت.

* معروف و روس ها زیر تور با هم خوش و بش می کردند که با خنده همراه بود؛ بر خلاف بازی با لهستان.

* شیرجه سید محمد موسوی و توپگیری زیبا او با امتیاز همراه شد تا زیبا ترین صحنه ست دوم را رقم بزند.

* اسپک فرهاد قائمی از بین ۳ دفاع بلند روس ها مستقیما در زمین خوابید تا کارگردان تلوزیونی بارها آنرا تکرار کند.

* بعد از اختلاف ۱۰ امتیازی بین دو تیم پیش آمد لوزانو محمودی، عبادی پور و مهدوی را به زمین فرستاد تا ترکیب ایران به کلی تغییر کند.

* مهدی مهدوی در این المپیک برای اولین بار در ابتدای ست سوم به جای سعید معروف در ترکیب قرار گرفت؛ کارگردان تلوزیونی بعد از هر عملکرد موفق مهدوی، معروف را نشان می دهد.

* در امتیاز ۲۲ بر ۱۸ ست سوم و وقتی اختلاف بین دو تیم زیاد میشد دوربین روی سعید معروف رفت که با اطمینان از شکست ایران بندهای کفش خود را باز میکرد.

منبع : ورزش سه

——————————-

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “روسیه ۳ ایران ۰ / چهارمی ایران در گروه ۲ المپیک”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط