پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

روسیه ۱ اسلواکی ۲ / تیم برتر زمین باخت !

روسیه اسلواکی-X روسیه اسلواکی X تیم ملی فوتبال روسیه X یورو X تصاویر یورو 2016 X یورو 2016 فرانسه X Euro 2016 France X 14setare.com X 14 ستاره X برنامه بازیهای گروه دو یورو 2016

دیدار تیمهای روسیه و اسلواکی لحظاتی پیش با نتیجه ۲-۱ به سود اسلواکی خاتمه یافت تا این تیم با جبران شکست روز اول برابر ولز همچنان به صعود امیدوار باشد.

به گزارش “۱۴ ستاره“، دور دوم مرحله گروهی یورو ۲۰۱۶ با جدال روسیه و اسلوواکی از گروه B مسابقات آغاز شد. روسیه از بازی اول خود یک تساوی مقابل انگلیس کسب کرده بود اما اسلواکی برابر ولز متحمل شکست ۲-۱ شده بود و برای امیدوار ماندن به صعود نباید در این بازی هم شکست می خورد.

خلاصه گزارش بازی روسیه و اسلواکی

دور دوم مرحله گروهی یورو ۲۰۱۶ با جدال روسیه و اسلوواکی از گروه B مسابقات آغاز شد. روسیه از بازی اول خود یک تساوی مقابل انگلیس کسب کرده بود اما اسلواکی برابر ولز متحمل شکست ۲-۱ شده بود و برای امیدوار ماندن به صعود نباید در این بازی هم شکست می خورد.

روسیه بازی را بهتر آغاز کرد اما پس از گذشت دقایقی، بازی شکل متعادل تری به خود گرفت. تا دقیقه ۲۰ به ندرت شاهد خلق موقعیت جدی روی دروازه ها بودیم تا اینکه دقیقه ۲۲، زوبیا با ضربه سر تا آستانه باز کردن دروازه اسلواکی پیش رفت اما دروازه بان در دهانه دروازه موفق به مهار توپ شد.

۵ دقیقه بعد، سمولوف روی یک حرکت گروهی عالی، با یک شوت از راه دور زمینی می توانست روسیه را به گل برساند اما توپ با اختلاف بسیار اندکی از کنار تیر عمودی به بیرون رفت.

در حالی که روسیه در حال حمله کردن بود این اسلواک ها بودند که به گل دست یافت. یک پاس عمقی فوق العاده از همشیک، ولادیمیر وایس را در موقعیت عالی گلزنی قرار داد، او در گوشه محوطه جریمه با کنترلی خوب و فریب دو مدافع پیش رویش، توپ را به سمت دروازه شلیک کرد و ثانیه ای بعد، تور دروازه روسیه به لرزه درآمد تا حساب کار ۱-۰ به سود اسلواکی شود.

این پایان کار نبود چرا که دقیقه ۴۵ مارک همشیک، ستاره باتجربه اسلواکی حساب کار را ۲-۰ کرد. او از همان نقطه ای که گل اول به ثمر رسید موفق شد با شوتی استثنایی توپ را به کنج دروازه روسیه برساند. در نهایت نیمه اول با دو گل به سود اسلواک ها به اتمام رسید.

نیمه دوم را روسیه برای جبران گل خورده هجومی آغاز کرد اما در خلق موقعیت های جدی گل عاجز بود و بازیکنان اسلواکی با تجمع در یک سوم دفاعی مانع رسیدن روس ها به گل می شدند. ضمن اینکه ضد حملات اسلواک ها نیز خطرناک جلوه میکرد.

بازی تا دقیقه ۸۰ بدون حادثه چندان خاصی دنبال میشد تا اینکه روسیه توانست فاصله را به یک گل کاهش دهد. یک حرکت تیمی عالی و سانتر زیبای شاتوف از چپ باعث شد گلوشاکوف با ضربه سری دقیق، توپ را به قعر دروازه اسلواکی بفرستد و حساب کار را ۲-۱ کند.

شاتوف یک دقیقه بعد می توانست کار را به تساوی بکشاند اما مدافع اسلواکی بدن خود را سپر کرد تا شوت این بازیکن به دروازه نرسد.

حملات روس ها برای زدن گل تساوی نتیجه ای نداشت تا این بازی با نتیجه ۲-۱ به سود اسلواکی به اتمام برسد. روسیه با این شکست ۱ امتیازی ماند و اسلواکی نیز ۳ امتیازی شد.

منبع : ورزش سه

————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “روسیه ۱ اسلواکی ۲ / تیم برتر زمین باخت !”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط