پربازدید های اخبار بین الملل

رد ادعای بحرین درباره دخالت ایران در کشورش

شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین- X بحرین X رهبر شیعیان بحرین X شیخ عیسی قاسم X ایران X ایران و بحرین X 14setare.com X 14 ستاره X راهپیمایی و تحصن مردم بحرین

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان بیانیه وزارت کشور بحرین و اتهامات وارده مبنی بر ارتباط دستگیرشدگان با جمهوری اسلامی ایران را امری تکراری، کذب، بی اساس و روشی کهنه و منسوخ خواند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان بیانیه وزارت کشور بحرین و اتهامات وارده مبنی بر ارتباط دستگیرشدگان با جمهوری اسلامی ایران را امری تکراری، کذب، بی اساس و روشی کهنه و منسوخ خواند.

رد ادعای بحرین درباره دخالت ایران در کشورش

بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اشاره به بیانیه وزارت کشور بحرین و اتهامات وارده مبنی بر ارتباط دستگیرشدگان با جمهوری اسلامی ایران آنرا امری تکراری، کذب، بی اساس و روشی کهنه و منسوخ خواند.

بهرام قاسمی از بحرینی ها خواست به جای تکرار اینگونه اتهام‌ های بی اساس و اتخاذ رویکردهای عبث و آزموده شده، از بی نتیجه بودن این اقدامات درس گرفته و به حل ریشه‌ ای معضلات و مشکلات داخلی خود بپردازد.

وی تأکید کرد: متأسفانه هدف دولت این کشور از طرح این اتهام‌ های ساختگی و مردود، فرافکنی بحران داخلی این کشور و فرار از پاسخگویی به افکار عمومی است.

منبع : فارس

————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “رد ادعای بحرین درباره دخالت ایران در کشورش”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.