پربازدید های اخبار ورزشیسایر ورزش هاکشتی و وزنه برداری

جدول نهایی توزیع مدالی المپیک ۲۰۱۶ ریو

سه کشور برتر المپیک به همراه نمادهایشان - - مدال برنز قاسم رضایی در ریو2016- رده بندی مدالی المپیک ریو- جایگاه کاروان ایران در رده بندی المپیک- جدول رده بندی- رتبه نهایی ایران در رده بندی مدالی المپیک ریو 2016- 14setare.com- جمع مدال های ایران در المپیک ریو 2016 و رده نهایی ایران- المپیک ریو 2016- المپیک ریو- المپیک برزیل- حد و جایگاه و توان واقعی مدال آوری ایران در المپیک- مدال آوران ایران در المپیک 2016- مدال برنز حسن رحیمی در ریو2016- مدال برنز سعید عبدولی در ریو2016- سعید عبدولی- کیمیا علیزاده- تاریخ سازی کیمیا علیزاده- کمیل قاسمی- کمیل قاسمی برنده مدال نقره المپیک ریو 2016- حسن یزدانی- مدال طلای حسن یزدانی در ریو2016- سهراب مرادی- کیانوش رستمی- 14 ستاره- قهرمان المپیک 2016 ریو- سه کشور برتر المپیک 2016- جدول نهایی توزیع مدال در المپیک ریو-

مسابقات المپیک ریو۲۰۱۶ تمام شد و جدول نهایی توزیع مدال های المپیک ۲۰۱۶ مشخص شد که در نهایت کاروان ایران در المپیک ریو ۲۰۱۶ با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و ۴ برنز به کارش پایان داد.

به گزارش “چهارده ستاره“، مسابقات المپیک ریو۲۰۱۶ تمام شد و جدول نهایی توزیع مدال های المپیک ۲۰۱۶ مشخص شد که در نهایت کاروان ایران در المپیک ریو ۲۰۱۶ با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و ۴ برنز به کارش پایان داد.

در پایان رقابتهای المپیک ۲۰۱۶ ریو و در جدول توزیع مدالی این مسابقات، کاروان آمریکا توانست قهرمان المپیک ریو۲۰۱۶ شود و اتحادیه بریتانیا شامل کشورهای انگلیس، ولز، اسکاتلند، ایرلند شمالی و جنوبی در پایان دوم و چین سوم شدند. کاروان اعزامی ایران به المپیک ریو۲۰۱۶ نیز در نهایت توانست با کسب سه مدال طلا، یک نقره و ۴ برنز به مقام ۲۵ المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو برزیل دست یابد.

گفتنی است کاروان ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو با کسب ۴ طلا، ۵ نقره و ۳ برنز به مقام ۱۷ المپیک۲۰۱۲ لندن دست یافته بود.

آخرین جدول کسب مدال های المپیک ۲۰۱۶ ریو

رده بندی ۱۰ کشور اول رتبه بندی مدالی کاروان های اعزامی به المپیک۲۰۱۶

رده بیست و پنجمی کاروان ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو

جدول نهایی رتبه‌بندی مدال‌های المپیک

جدول نهایی رتبه‌بندی مدال‌های المپیک - مقم یازدهم تا بیستم المپیک-

جدول نهایی رتبه‌بندی مدال‌های المپیک - مقام بیستم تا بیست و پنجمی ایران در المپیک ریو-

بازی های المپیک ریو در نهایت بعد از رقابت ورزشکاران برتر رشته های مختلف در ریو به پایان رسید. آمریکا همچون دوره قبل توانست در صدر جدول توزیع مدال ها قرار گیرد.

آمریکا با ۱۲۱ مدال در صدر جدول مدال های المپیک ریو جای گرفت، بریتانیا و چین به ترتیب رده ی دوم و سوم جدول را به خود اختصاص دادند.

ایران با ۸ مدال در رده ی ۲۵ جدول مدال های المپیک قرار گرفت.

لیست اسامی مدال آوران ایران در المپیک ۲۰۱۶ ریو

کاروان اعزامی ایران به المپیک ریو۲۰۱۶ نیز در نهایت توانست با کسب سه مدال طلا، یک نقره و ۴ برنز به مقام ۲۵ المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو برزیل دست یابد. حسن یزدانی در کشتی آزاد، کیانوش رستمی و سهاب مرادی در وزنه برداری مدال طلا، کمیل قاسمی در کشتی آزاد مدال نقره، قاسم رضایی و سعید عبدولی در کشتی فرنگی، حسن رحیمی در کشتی آزاد و کیمیا علیزاده در تکواندو نیز ۴ برنز ایران در المپیک۲۰۱۶ بودمد تا در مجموع کاروان ایران به رتبه بیست و پنجم المپیک ۲۰۱۶ رضایت دهد.

 مدال آوران کاروان ایران در المپیک

تصویر ۸ مدال آور ایران در المپیک۲۰۱۶

——————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “جدول نهایی توزیع مدالی المپیک ۲۰۱۶ ریو”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط