پربازدید های محور مقاومت

راموسه آزاد شد / تکمیل مجدد محاصره شهر حلب

آخرین خبرها از عملیات ارتش سوریه در حلب و حماه - - راموسه حلب- شهرک خان طومان سوریه- 14 ستاره- آخرین اخبار حلب- آخرین نقشه حلب سوریه- اتوبان کاستیلو حلب- العامریه حلب- ارتش سوریه در حلب- الجيش السوري في حلب- آخرین تحولات میدانی حلب- اهمیت سیطره ارتش سوریه بر جاده الکاستیلو حلب- 14setare.com- سوریه- محاصره حلب توسط ارتش سوریه- آخرین اخبار سوریه- ارتش سوریه- محور مقاومت در برابر داعش و اسرائیل- تجزیه سوریه- گروه تروریستی حرکه نورالدین زنگی- جبهه النصره- در حلب سوریه چه خبر است ؟ وضعیت کنونی راموسه روی نقشه - نقشه راموسه حلب بعد از آزادی مجدد - نقشه حلب بعد از آزادی راموسه و محاصره حلب توسط ارتش - حلب آزاد خواهد شد- شهریور95 -

منابع میدانی دقایقی پیش از سیطره کامل ارتش سوریه بر محله راموسه واقع در جنوب غربی شهر حلب پس از نبردهای شدید با عناصر گروه های تروریستی تکفیری القاعده و ارتش آزاد خبر داده اند. همچنین خبرها حاکی است که ارتش سوریه و نیروهای محور مقاومت در ادامه پیشروی های سریع خود در حومه شهر حلب به دروازه های خان طومان رسیده اند. به این ترتیب ارتش موفق به محاصره شهر حلب شد و در آستانه یک پیروزی کامل قرار گرفت.

به گزارش “چهارده ستاره“، منابع میدانی دقایقی پیش از سیطره کامل ارتش سوریه بر محله راموسه واقع در جنوب غربی شهر حلب پس از نبردهای شدید با عناصر گروه های تروریستی تکفیری القاعده و ارتش آزاد خبر داده اند.

بنابراین گزارش، حملات نظامیان سوری از نیمه شب گذشته با گلوله باران شدید مواضع گروه های تروریستی تکفیری در راموسه آغاز شده که پس از ساعتها نبرد با سیطره آنها بر این منطقه همراه بوده است.

محله راموسه یک ماه پیش در جریان هجوم هزاران تروریست تکفیری از کنترل نیروهای دولتی سوریه خارج شده بود.

با سیطره نیروهای ارتش سوریه بر این منطقه و ارتفاعات مجاور آن علاوه بر برقراری مجدد محاصره محلات شرقی شهر حلب بستر لازم برای ادامه عملیات نظامی پاکسازی سایر مناطق تحت اشغال تروریستها را فراهم می آورد.

ارتش سوریه به ورودی‌ های شهرک خان‌ طومان رسید.

نیروهای نظامی سوریه و محور مقاومت در ادامه پیشروی خود در حومه حلب به ورودی‌ های شهرک خان‌طومان در حومه جنوبی این شهر رسیدند.

به گزارش “چهارده ستاره“، ارتش سوریه با کمک نیروهای همپیمان مناطق دیگری در داخل منطقه استراتژیک الراموسه در محور جنوب حلب را به کنترل خود در آورد.

این در حالی است که برخی از اخبار از ورود تجهیزات گسترده نیروهای ارتش و مقاومت به حلب برای مشارکت در عملیات سرنوشت‌ ساز حکایت دارد.

نیروهای نظامی سوریه همچنین در ادامه پیشروی خود در حومه حلب به ورودی‌ های شهرک خان‌ طومان در حومه جنوبی حلب رسیدند و این در حالی است که تلاش تروریستهای جیش الفتح برای مشغول کردن ارتش از طریق بازگشایی جبهه محله العامریه با شکست مواجه شد.

در این بین ارتش سوریه چندین منطقه تحت اشغال تروریستها در محور الکاستیلو – الملاح در حومه شمالی حلب را بازپس گرفت.

یک منبع میدانی گفت که عملیات نظامی در شمال حلب عملیاتی پیشدستانه قبل از حمله ای است که تروریستها قصد داشتند در جاده الکاستیلو انجام دهند.

وی تاکید کرد که نیروهای ارتش و همپیمانان به برقراری کامل امنیت این جاده برای جلوگیری از نفوذ تروریستها به مناطق آن ادامه می‌دهند.

این در حالی است که منابع محلی از اختلافات بین سرکرده‌ های گروههای مسلح در حومه حلب به دنبال فرار برخی از آنها به مرزهای ترکیه برای شرکت در عملیات موسوم به درع الفرات (سپر فرات ترکیه) که از حمایت دولت ترکیه برخوردار است خبر دادند.

از سوی دیگر ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه گروههای تروریستی در حومه حماه، شهرک اسکندریه، روستای خربه الحجامه در جنوب غرب طیبه الامام، تپه العباده در حومه شمالی حماه را بعد از درگیری با تروریست‌ های جندالاقصی به کنترل خود در آورد.

بر اساس اطلاعات رسیده، بیش از ۱۵۰ تروریست در درگیری با ارتش سوریه در جنوب شرق معردس در حومه شمالی حماه به هلاکت رسیده و تعدادی از خودروهای زرهی و حامل رگبار آنها منهدم شده است.

سیطره کامل ارتش سوریه بر راموسه حلب+عکس

سیطره کامل ارتش سوریه بر راموسه حلب+عکس

%d9%86%d9%82%d8%b4%d9%87-%d9%85%d8%ad%d9%84%d9%87-%d8%b1%d8%a7%d9%85%d9%88%d8%b3-%d8%ad%d9%84%d8%a8-%d9%86%d9%82%d8%b4%d9%87-%d8%b4%d9%87%d8%b1-%d8%ad%d9%84%d8%a8-%d9%86%d9%82%d8%b4%d9%87-%d8%a7 - - راموسه حلب- شهرک خان طومان سوریه- 14 ستاره- آخرین اخبار حلب- آخرین نقشه حلب سوریه- اتوبان کاستیلو حلب- العامریه حلب- ارتش سوریه در حلب- الجیش السوری فی حلب- آخرین تحولات میدانی حلب- اهمیت سیطره ارتش سوریه بر جاده الکاستیلو حلب- 14setare.com- سوریه- محاصره حلب توسط ارتش سوریه- آخرین اخبار سوریه- ارتش سوریه- محور مقاومت در برابر داعش و اسرائیل- تجزیه سوریه- گروه تروریستی حرکه نورالدین زنگی- جبهه النصره- در حلب سوریه چه خبر است ؟ وضعیت کنونی راموسه روی نقشه - نقشه راموسه حلب بعد از آزادی مجدد - نقشه حلب بعد از آزادی راموسه و محاصره حلب توسط ارتش - حلب آزاد خواهد شد- شهریور95 -

نقشه غرب شهر حلب + ریف جنوبی، غربی و جنوب غربی حلب سوریه و محله تازه آزاد شده راموسه با رنگ آبی

منبع : تسنیم

———————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “راموسه آزاد شد / تکمیل مجدد محاصره شهر حلب”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.