پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال جهان

رئال مادرید قهرمان جام باشگاه های جهان

%d8%ac%d8%b4%d9%86-%d9%82%d9%87%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%b1%d8%a6%d8%a7%d9%84-%d9%85%d8%a7%d8%af%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%af%d8%b1-%da%98%d8%a7%d9%be%d9%86- X رئال مادرید اسپانیاX کاشیما آنتلرز ژاپنX جام باشگاه های جهانX 14 ستارهX 14setare.comX جام جهانی باشگاه هاX رئال مادرید قهرمان جام باشگاه های2016 جهانX فینال باشگاههای جهان2016 بین رئال مادرید و کاشیمای ژاپنX ریال مادریدX کریستیانو رونالدوX رکوردهای رونالدوX جام قهرمانی در دستان کریستیانو رونالدوX رئال مادرید

رئال مادرید در فینال جام باشگاه های جهان تیم سخت کوش کاشیما آنتلرز ژاپن را با هت تریک کریس رونالدو شکست داد و برای دومین بار قهرمان این رقابت ها شد تا با تداوم شکست ناپذیری زیدان سال خوبش را با یک جام دیگر به پایان برساند.

به گزارش چهارده ستاره، دیدار نهایی جام باشگاه های جهان عصر امروز بین دو تیم رئال مادرید و کاشیما در ژاپن برگزار شد و رئال مادرید در وقت های اضافه چهار بر دو حریف ژاپنی اش را شکست داد و برای دومین بار قهرمان این بازی ها شد.

گزارش کامل این دیدار را در ادامه بخوانید :

دقیقه ۳ کاشیما که با ترکیبی تهاجمی تر از آنچه پیش بینی میشد پا به زمین گذاشته سومین خطای خود را در این دقیقه انجام می دهد.

دقیقه ۵ کاشیما کمی آرام می گیرد و وارد فاز دفاعی می شود.

دقیقه ۹ گل برای رئال مادرید! لوکا مودریچ از روی خط محوطه جریمه شوتزنی میکند و دروازه بان آنها را دفع میکند اما ریباند توپ در مقابل دروازه ای خالی برابر کریم بنزما قرار می گیرد تا رئالی ها خیلی زود پیش بیفتند.

دقیقه ۱۲ نیشی توپی را روی دروازه ارسال میکند اما ناواس آنرا به سادگی جمع میکند.

دقیقه ۲۰ رونالدو در ضد حمله رئال مادرید در برابر مدافعین کاشیما ناکام می ماند؛ مودریچ از پشت محوطه شوت میکند و توپش ابتدا بلوکه و بعد دور می شود.

دقیقه۲۲ شیباساکی و دوی در سمت راست زمین با هم پاسکاری می کنند اما مارسلو توپشان را می برد.

دقیقه ۲۵ روی یک ضد جمله دیگر رونالدو توپ را روی خط محوطه در اختیار وازکز می گذارد اما شوت بازیکن اسپانیایی بلوکه می شود و در ادامه شوت کاسمیرو با برخورد به مدافع حریف به کرنر می رود.

دقیقه ۲۷ بنزما بعد از یک ودویی خوب با وازکز شوتزنی میکند اما سوگاهاتا توپ را به کرنر می فرستد.

دقیقه ۳۱ روی مودریج خطا می شود. ضربه ایستگاهی رونالدو به دیواره دفاعی می خورد و تلاش دوم رونلدو هم از بالای دروازه به بیرون می رود.

دقیقه ۳۹ کاشیما ضد حمله ای خوب و ناگهانی را ترتیب می دهد اما پاس شیباساکی از سمت چپ محوطه جالب نیست و به هم تیمی اش نمی رسد.

دقیقه ۴۴ گل برای کاشیما آنتلرز! دوی توپی را به شیباساکی می رساند و او در برابر تعلل واران بعد از یک کنترل مناسب با ضربه پای چپ در زاویه دور تر وارد دروازه ناواس میکند.

دقیقه ۴۸ ضربه راموس روی یک کرنر روی سقف دروازه کاشیما فرود می آید.

دقیقه ۵۱ گل برای کاشیما آنتلرز! شیباساکی اینبار روی دفاع نه چندان خوب راموس با ضربه ای دروازه را باز میکند. ناواس و وازکز هم می توانستند عملکرد بهتری داشته باشند.

دقیقه ۵۵ راموس به دلیل خطای روی کانازاکی کارت زرد می گیرد.

دقیقه ۵۹ پنالتی و گل برای رئال مادرید! یاماموتو توپ را لو داد و در ادامه مجبور شد روی لوکاس وازکز خطا کند. یک پنالتی به رئال مادرید و یک کارت زرد برای بازیکن کاشیما داده می شود. رونالدو پشت توپ می ایستد با ضربه ای مطمئن به پایین، گوشه، سمت چپ دروازه نتیجه را خیلی زود برابر میکند.

دقیقه ۶۳ رونالدو از پشت محوطه شوتزنی می کند و سوگاهاتا توپ را به کرنر می فرستد.

دقیقه ۶۴ کرنر ارسالی از همه عبور می کند و به راموس می رسد؛ ضربه پای چپ کاپیتان سفید ها زوزه کشان از بالای دروازه به بیرون می رود.

دقیقه ۶۹ کیلور ناواس برای دفع یک توپ بلند از محوطه جریم خارج می شود و برخورد شدیدی با سرخیو راموس دارد؛ راموس برای مدتی نقش بر زمین بود اما در نهایت به بازی برگشت.

دقیقه ۷۳ شوت بنزما را سوگاهاتا دفع میکند و توپ در زاویه ای بسته برابر رونالدو قرار می گیرد؛ شوت مهاجم پرتغالی وارد دروازه می شود اما وی در موقعیت آفساید قرار داشت.

دقیقه ۸۰ شوت رونالدو از پشت محوطه از بالای دروازه به بیرون می رود.

دقیقه ۸۱ وازکز توپ را روی دروازه ارسال می میکند اما ضربه رونالدو با شانه اش بی ثمر است.

دقیقه ۸۷ دو سانتر پیاپی خطرناک بازیکنان کاشیما را رئالی ها برمی گردانند.

دقیقه ۸۷ با توپ ربایی بنزما، رونالدو به تنهایی به سمت دروازه کاشیما حمله ور می شود اما در آستانه ورود به محوطه مدافعین کاشیما توپ را از او می گیرند.

دقیقه ۸۸ شوت خطرناک فابریسیو را با ناواس با عکس العملی عالی به کرنر می فرستد.

دقیقه ۹۰ راموس در میانه میدان روی بازیکن حریف مرتکب خطا می شود و بازیکنان تیمی ژاپنی معتقدند راموس باید کارت زرد دوم را بگیرد اما داور چنین نظری ندارد.

دقیقه ۹۳ در آخرین ثانیه های بازی اندو ضربه ای فوق العاده خطرناک می زند اما توپش در چارچوب نیست.

دقیقه ۹۲ راموس روی ضد حمله کاشیما سریعتر از نیشی عمل میکند و توپ را صاحب می شود.

دقیقه ۹۶ فابریسیو در میانه میدان از کروس توپ ربایی می کند و در پشت محوطه بعد از کمی پا عوض کردن شوتزنی میکند و شوتش با برخورد به مدافعین پیش رویش راهی کرنر می شود.

دقیقه ۹۸ گل برای رئال مادرید! رونالدو روی پاس در عمق عالی بنزما از تله آفساید فرار کرد و رئال مادرید را بار دیگر پیش انداخت.

دقیقه ۱۰۱ تیرک برای کاشیما! کاسمیرو پشت محوطه مانع بازیکن کاشیما می شود و با دادن یک خطا، کارت زرد هم می گیرد. دوی توپ را روی دروازه ارسال می کند و ضربه سر محکم یوما با بدشانسی به تیر افقی دروازه برخورد میکند و به بیرون می رود.

دقیقه ۱۰۴ گل برای رئال مادرید! کارواخال توپ را از سمت راست روی دروازه ارسال میکند و مدافعین کاشیما آنرا برگشت می دهند؛ کروس روی ریباند و از پشت محوطه ضربه ای ضعیف به توپ می زند و توپش برابر رونالدو قرار می گیرد و او با یک ضربه محکم پای چپ کار را تمام میکند.

دقیقه ۱۱۱ کوراتا به جای رونالدو وارد بازی شد.

دقیقه ۱۱۶ کواچیچ بعد از یک توپ روبایی با پاسی عالی موراتارا در سمت راست راه می اندازد؛ موراتا وارد محوطه می شود و بعد از سه بار سر توپ زدن شوتزنی میکند و توپش پس از گذر از دروازه بیرون آمده کاشیما به آخرین مدافع تیم ژاپنی برخورد میکند.

دقیقه ۱۱۹ رئال مادرید دقایق پایانی بازی را به حفظ توپ می گذرانند.

به این ترتیب تیم رئال مادرید توانست با درخشش کریسیانو رونالدو با نتیجه ۴ بر ۲ کاشیماآنتلرز زاپن نماینده شایسته فوتبال آسیا را در فینال جام جهانی باشگاه های۲۰۱۶ شکست داده و برای بار دوم قهرمان جام باشگاه های جهان شود.

منبع : مشرق نیوز

—————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “رئال مادرید قهرمان جام باشگاه های جهان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط