پربازدید های اخبار بین المللفرق ضاله

دیدار منافقین و سعودی ها در پوشش مراسم حج

%d8%af%db%8c%d8%af%d8%a7%d8%b1-%d8%aa%d8%b1%da%a9%db%8c-%d9%81%db%8c%d8%b5%d9%84-%d8%b3%d8%b9%d9%88%d8%af%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d8%b9%d8%b6%d8%a7%db%8c-%d9%85%d9%86%d8%a7%d9%81%d9%82%db%8c%d9%86 - X گروه های تجزیه طلب ایرانیX 14 ستارهX آل سعود تروریستX تروریستX اقدامات تروریستی گروه توحید و جهاد چه بود ؟- جنایات عربستان سعودی- منافقین یا گروه تروریستی مجاهدین خلق- 14setare.com- ترکی فیصل رییس دستگاه اطلاعاتی سعودی پدرخوانده داعش- حج سال 95- آل سعود شجره خبیثه ملعونه- شجره ملعونه

عربستان که اقدامات ضد ایرانی خود را طی ماه های گذشته علنی کرده و در اقدامی جدید و تنش‌زا، شماری از فعالان رسانه ‌ای تجزیه طلب را برای حج به این کشور دعوت کرده است. دیدار منافقین و سعودی ها در پوشش مراسم حج امسال در حالی صورت میگیرد که تا چندی قبل اعضای گروه های تجزیه طلب خصوصا گروه تروریستی مجاهدین خلق (منافقین) از دشمنی خود با سعودی ها و برتری نژادی!! دم می زدند!!

به گزارش “چهارده ستاره“، با وجود اقدامات خرابکارنه عربستان و تلاش برای آنچه تجزیه ایران میخواند، حضور «ترکی الفیصل» رئیس پیشین سازمان اطلاعات عربستان در نشست منافقین در حومه پاریس و اعلام حمایت از این گروهک تروریستی، دشمنی ریاض با ایران را وارد مرحله تازه‌ ای‌ کرده است. دیدار منافقین و سعودی ها در پوشش مراسم حج ۹۵ در حالی صورت میگیرد که تا چندی قبل اعضای گروه های تجزیه طلب خصوصا گروه تروریستی مجاهدین خلق (منافقین) از دشمنی خود با سعودی ها و برتری نژادی!! دم می زدند!!

در همین راستا عربستان طی چند ماه گذشته به صورت محسوس پوشش حجم زیادی از اخبار مربوط به گروهک تروریستی منافقین و سازمان‌ های تجزیه طلب را از طریق شبکه ‌های خبری خود برعهده گرفته است.

علی رغم حمایت‌ های مالی گسترده از سازمان ‌ها و گروهک ‌های تروریستی تجزیه طلب، یکی از اقدامات جدید این کشور دعوت از اعضای گروه‌ های تجزیه طلب برای حضور در مراسم حج است.

روزنامه عکاظ، گزارشی از سفر چند عضو گروهک‌ های تجزیه طلب به عربستان خبر داده که از میزبانی عربستان برای مراسم حج تعریف و تمجید کرده‌ اند.

جمال پورکریم از حامیان رسانه‌ای تجزیه طلبان کُرد، رضا حسین بر و ناصر نبات زهی از حامیان رسانه‌ ای تروریستهای مورد حمایت عربستان در سیستان و بلوچستان و یعقوب حر تستری از تجزیه طلبان عرب عناصری هستند که در این گزارش از آنها نام برده شده است.

سعودی‌ها میزبان تجزیه‌طلب‌های ایران +عکس

منبع : مشرق

——————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “دیدار منافقین و سعودی ها در پوشش مراسم حج”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط