پربازدید های موفقیت

عکسنوشته موفقیت / دلایل موفقیت مایکل جردن

X موفقیت X مایکل جردن X راز موفقیت X رمز و راز موفقیت X عکسنوشته موفقیت X متن زیبا درباره موفقیت X مسیر موفقیت X موفقیت در زندگی X افراد موفق X بهبود زندگی X پیشرفت X 14 ستاره X 14setare.com X بسکتبالیست آمریکایی X بسکتبال X عکسنوشته

عکسنوشته موفقیت / موفقیت مایکل جردن

مایکل جردن، بازیکن استثنایی بسکتبال، دلیل موفقیت خودش رو اینطور عنوان کرده است :

– در طول دوران بازیکنی ام بیشتر از ۹۰۰۰ پرتابم گل نشده،

– در حدود ۳۰۰ مسابقه بازنده بودم،

– ۲۶ بار به من اطمینان شد تا شوت پیروزی بخش تیمم رو انجام بدم اما ناموفق بودم. و به دفعات هم در زندگی ام شکست خوردم و اینها همه دلایل موفقیت من بودند.

در این زمانه که خیلی ها سعی میکنند شکستشان را توجیه کنند و یا پیش از توجه به کاستی های خودشان، دیگران را مقصر قلمداد می کنند و به همین دلیل هم بازار حاشیه سازی بسیار داغ شده است، این جمله از قول فردی که شاید یکی از موفق ترین ورزشکاران تاریخ می باشد، جالب و بسیار آموزنده به نظر می رسد.

????????????????????

مایکل پول زیادی از زندگی خود در بسکتبال به دست آورد.

در دهه ۹۰ در یک فاصله ۸ ساله تیم شیکاکو بولز ۶ بار از سال ۱۹۹۱ تا ۱۹۹۸ قهرمان بلامنازع NBA شد.

۵ بار عنوان مرد سال بسکتبال اتحادیه ملی بسکتبال را یدک کشید. ۱۰ بار آقای گل و سرآمد آن قهرمان و آقای قرن بیستم ورزش جهان شد. در دی ماه ۱۹۹۸ در سن ۳۶ سالگی برای اولین بار اعلام بازنشستگی کرد ولی دیری نپایید که پشیمان شد و مجدداً در سال ۲-۲۰۰۱ با واشنگتن ویزاردز به NBA برگشت که در دور مقدماتی آن هم به لطف جردن این تیم با شرایط ۳۷ برد و ۴۵ باخت در جای پنجم آتلانتیک قرار گرفت و موفق به حضور در مرحله پلی آف نشد.

در سال ۳-۲۰۰۲ باز هم با این تیم وارد بازی ها شد که سرانجام آخرین بازی خود را در برابر تمام همدوره هایش انجام داد و برای همیشه صحنه بازی را ترک و خداحافظی نمود.

خیلی ها معتقدند که NBA دیگر بازیکنی مثل مایکل جردن به خود نخواهد دید. جردن با حضورش در NBA اعتبار خاصی در سطح جهان به این لیگ حرفه ای داد و موجب شد که سیل علاقه مندان چه در محل بازی و چه از طریق تلویزیون بیننده این بازی ها باشند.

او در سال ۲۰۰۰، یک تیم NBA به نام واشنگتن را خرید. آنها تیم خوبی نیستند. این تیم مایکل است و اکنون زمان جذابی برای بسکتبال است. آیا تیم مایکل جردن می تواند پرواز کند ؟ 

حالا دیگر مایکل جردن به عنوان مدیر باشگاه واشنگتن سعی میکند خاطرات خودش را از این طریق و درست کردن یک تیم قدرتمند زنده کند؛ چرا که مردم تمام کشورها با نام مایکل جردن آشنا هستند. آنها چهره او را می شناسند. شماره پیراهن او را می دانند: ۲۳. او بلند قد و قوی است، پولهای زیادی دارد بسیار مشهور است و می تواند پرواز کند.

مایکل جردن یک بسکتبالیست است او ۱۳ سال برای تیم شیکاگو بولز در NBA بازی می کرد اکثر مردم ورزش بسکتبال را می شناسند و آنرا دوست دارند. اما مایکل جردن با بسکتبال زندگی میکند. هر بازی برای او مهم است. 

این مسیر موفقیت مایکل جردن می باشد.

????????????????????

 

NBA_Basketball_Michael-Jordan2مایکل جردن

———————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “عکسنوشته موفقیت / دلایل موفقیت مایکل جردن”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.