پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

علی دایی سرمربی نفت تهران شد + عکس

X علی دایی X نفت تهران X دستیاران علی دایی در نفت تهران X خریدار باشگاه نفت تهران X بهنام پیشروی کیش X سابقه مربیگری علی دایی X 14 ستاره X 14setare.com X علی دایی سرمربی نفت تهران

علی دایی سرمربی نفت تهران شد. سرمربی فصل صبای قم پس از توافق با نفتی ها قرارداد خود را با این تیم به امضا رساند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، در حالی که نفتی ها از افشین پیروانی به عنوان اولین گزینه مربیگری تیم خود نام می بردند این مربی نتوانست در نهایت روی نیمکت این تیم بنشید و به همین دلیل مسئولان تیم نفت به سراغ گزینه ای رفتند که پیش از این نیز حرف از حضورش در این تیم بود و در نهایت علی دایی پس از توافق با مسئولان تیم نفت، پذیرفت تا نفر اول کادرفنی این تیم در لیگ شانزدهم باشد.

معرفی دستیاران دایی در نفت تهران

دستیاران علی دایی در تیم نفت تهران مشخص شدند.

علی دایی که مصاحبه اش بعد از سرمربیگری نفت تهران اعلام کرد دستیارانش در صبای قم با او به نفت می روند، لیست همکاران خود را به مسئولان باشگاه ارائه کرد.

بر این اساس ژلکو میاچ، محمد دایی به عنوان مربی، بهزاد غلامپور به عنوان مربی دروازه بان ها و نادر قربانی به عنوان مربی بدنساز و محمدرضا مهران پور کادرفنی علی دایی را در نفت تشکیل خواهند داد.

ششمین چالش حرفه‌ ای علی دایی در نفت

علی دایی سرمربی تیم نفت تهران شد تا در ۱۰ سال عمر مربیگری خودششمین تیم را در اختیار گیرد.

علی دایی در ابتدا هدایت سایپا را عهده دار شد وسپس در زمستان ۸۶ به تیم ملی رفت، از زمستان ۸۸ پرسپولیسی شد و در سال ۹۰ به تیم راه آهن رفت، در سال ۹۲ به پرسپولیس برگشت و سال گذشته هم هدایت تیم صبا را عهده دار شد تا بعد از تیمهای سایپا، تیم ملی، پرسپولیس، راه آهن و صبا، تیم فوتبال نفت تهران ششمین تیم فوتبال علی دایی در قالب مربیگری باشد.

علی دایی در ۱۰ سال عمر مربیگری خود با پرسپولیس ۲ بار قهرمان جام حذفی و یک بار دوم لیگ و ۲ بار چهارم لیگ و با سایپا یک بار قهرمان لیگ کشور شد و کارنامه او نسبتاً در این امر خوب بوده است. او با ۱۰۹ گل زده بهترین گلزن تاریخ فوتبال ملی بوده است.

منبع : ورزش سه

————————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “علی دایی سرمربی نفت تهران شد + عکس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط