پربازدید های گوناگون های خبری

دستگیری ۱۰ تروریست خطرناک در شهر خاش

خاش- نقشه سیستان و بلوچستان- نقشه استان سیستان- خاش- سراوان- زاهدان- ایرانشهر- کشف محموله تروریستی X درگیری نیروی انتظامی با تروریست ها در خاش سیستان و بلوچستان X 14setare.com X 14 ستاره X درگیری های مرزی خاش X نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران X وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران X گروه تروریستی جیش العدل مستقر در پاکستان (جیش الظلم)

در عملیات مشترک مأموران انتظامی خاش و سربازان گمنام امام زمان (عج) تیم تروریستی که قصد خرابکاری در مقرهای نظامی را داشت، شناسایی و منهدم شد.

به گزارش “۱۴ ستاره” و به نقل از پایگاه خبری پلیس، در عملیات مشترک ماموران انتظامی خاش و سربازان گمنام امام زمان (عج) تیم تروریستی که قصد خرابکاری در مقرهای نظامی را داشت، شناسایی و منهدم شد.

دستگیری ۱۰ تروریست خطرناک در شهر خاش

در عملیات مشترک ماموران انتظامی خاش و سربازان گمنام امام زمان (عج) تیم تروریستی که قصد خرابکاری در مقرهای نظامی را داشت، شناسایی و منهدم شد.

با توجه به پایش‌ های میدانی و اشراف اطلاعاتی، ماموران انتظامی و دستگاه ‌های امنیتی از حفاری تونلی به قصد خرابکاری در منزلی در همجواری دو مرکز مهم نظامی و امنیتی توسط گروه‌ های معاند، مطلع شدند.

بنابراین گزارش، ماموران انتظامی و سربازان گمنام امام زمان (عج) در یک عملیات مشترک در بازرسی از منزل مورد نظر یک تونل که در عمق ۲۰ متری زمین و حرکت ۳۰ متری در طول به سمت مقرهای نظامی و امنیتی حفر شده بود را به همراه یک ریموت تله انفجاری، مقادیری سلاح و مهمات، وسایل حفاری پیشرفته و نقشه ‌ای که مسیر حفاری به این اماکن در آن ترسیم شده بود، کشف کردند.

در این عملیات ۱۰ عضو این گروه تروریستی دستگیر و تحقیقات تخصصی از آنان همچنان ادامه دارد.

منبع : مشرق

————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “دستگیری ۱۰ تروریست خطرناک در شهر خاش”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط