پربازدید های گوناگون های خبری

بگویید داعش بیاید همدان و تهران را بگیرد !!

داعش در تهران ایران- میدان آزادی!- داعشی در تهران- داعشی در آزادی تهران- داعش در همدان و کرمانشاه - استقرار جنگنده بمب افکن های روس در نوژه همدان- پایگاه هوایی نوژه همدان- 14 ستاره- جنگنده بمب افکن SU-34 روسیه در همدان- جنگنده بمب افکن TU-23M3 روسیه در همدان- روسیه- ایران- ایران روسیه- نیروی هوایی روسیه- داعش-داعش در همدان و کرمانشاه- فتنه 88- فتنه سبز- صهیونیسم

ادعای دروغ واگذاری پایگاه نظامی به روس‌ها در همدان، آن روی دیگر شعار دروغین «نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران» است و مدعیان این شعار در عمل، پیاده نظام رژیم صهیونیستی از آب درآمدند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، به دنبال انتشار خبر استقرار چند جنگنده روسی در پایگاه نوژه همدان و حمله به تروریستها در سوریه، جریان رسانه‌ های هدایت شده‌ ای سعی کرد این ابتکار ایران را با انواع دستاویزها زیر سؤال ببرد؛ از ادعای نقض قانون اساسی تا مدعای باز کردن پای روسیه به ایران و از دست رفتن استقلال و تمامیت ارضی و شبیه‌ سازی این ماجرا به واگذاری پایگاه نظامی از سوی کشورهای ضعیف.»

رصدهای خبری موثق حاکی از آن است که شروع پمپاژ این شبهات از برخی پایگاه‌های مجازی در لندن، پاریس، تل‌آویو و نیز کشور عربستان بوده اما عاملان آن سعی می‌کنند خود را شهروند ایرانی و مقیم ایران جا بزنند.

اما صرف نظر از آبشخور شبهات اخیر باید گفت در سپردن پایگاه نظامی به یک دولت خارجی، طرف بیگانه در آن پایگاه نظامی آمریت دارد و فعال مایشاء است و مطلقاً به اراده کشور میزبان عمل نمی‌کند. اما در موضوع مورد بحث (استقرار موقت چند جنگنده روسی در پایگاه نوژه و حمله به تروریست‌ها در سوریه) اولاً پایگاهی واگذار نشده، ثانیاً حضور جنگنده‌ها موردی و موقتی بوده و ثالثاً آنها طبق اراده و خواست ایران عمل کرده‌اند و حق هیچ فعالیت دیگری را نداشته‌اند. در حقیقت جنگنده‌ های روسیه طبق مأموریت توافق شده، اقدام به بمباران جبهه‌ های گروه‌ های تروریستی داعش و النصره کرده‌اند.

یادآور میشود طیف نق‌زن در موضوع حمایت ایران از محور مقاومت و سوریه هم اقدام به شبهه افکنی میکردند و ادای غیرتمندی برای منافع ملی را در می‌آوردند؛ حال آن که اگر به نسخه این جماعت عمل می‌شد، داعش که تا پشت مرزهای ایران در جلولا پیش آمده بود، تا همدان و کرمانشاه نیز جلو می‌آمد. یعنی باید چنین اجازه و مجالی فراهم میشد؟! و به جای سرکوب دشمن قسم خورده در بیرون مرزها -که قصد اصلی خود را ایران می‌داند و از سوی جبهه ضد ایرانی (آمریکا، اسرائیل، انگلیس و عربستان) پشتیبانی میشود- باید در خاک خودمان و هنگامی که کار از کار گذشته بود، می‌جنگیدیم؟ آیا در چنین وضعیتی لاف‌زن‌های «نه غزه، نه لبنان- جانم فدای ایران» کمترین غیرتی برای جنگیدن با مهاجمان به خرج میدادند؟ اگر در ۸ ساله دفاع مقدس، حتی از دماغ یکی از این گروهک‌ های لاف‌زن مدعی ملی‌ گرایی قطره خونی ریخت، در برابر داعش نیز می‌ جنگیدند؛ بلکه برخی از آنها نظیر شورای هماهنگی سبز و گروهک ملی-مذهبی و… در کنار داعش به عنوان پیاده‌ نظام صهیونیست‌ ها و آمریکایی‌ ها و انگلیسی‌ها محسوب میشود و این نوکری را در فتنه سبز نمایش دادند.

در آشوب سال ۸۸ مقامات اسرائیل از آشوبگران به عنوان «سرمایه بزرگ تل‌آویو» و «پیاده نظام ارتش اسرائیل» یاد کردند. آنها نتوانستند وگرنه پای داعش را به کرمانشاه و همدان و تهران هم باز میکردند.

به تعبیر دیگر باید گفت سازمان‌ دهندگان شبهه درباره همکاری نظامی ایران و روسیه علیه تروریست‌ ها، در حقیقت سنگ داعش و آمریکا و انگلیس و اسرائیل و آل‌سعود را به سینه می‌زنند که به اعتبار ابتکارات جمهوری اسلامی و سرلشکر سلیمانی قهرمان، به طرف شکست خورده فتنه‌انگیزی منطقه‌ای خود تبدیل شده‌ اند.

تفاوت مدل مقاومت با مدل دخیل بستن به آمریکایی‌ها این است که در مدل مقاومت، میتوان حتی به روسیه جرأت بخشید و در راستای منافع مشترک، در جنگ علیه دشمنان از توان آنها استفاده کرد اما در مورد دخیل بستن به کدخدا، لاجرم باید در زمین او بازی کرد و جز دادن امتیازهای نقد، چیزی حاصل کشور نشود.

تصاویر و عکس های منتشره از استقرار جنگنده بمب افکن های روسی در پایگاه هوایی همدان- نقشه مسیر پرواز جنگنده های روسیه از ایران به سمت بمباران مواضع داع و تروریست ها در سوریه -- تحلیل چرایی استقرار هواپیماهای جنگی روسیه در ایران- استقرار جنگنده بمب افکن های روس در نوژه همدان- روسیه- ایران- نیروی هوایی روسیه- پایگاه هوایی نوژه همدانX نیروی هوایی ایران- سوخو۳۴- توپولوف۲۳- SU-34- TU-23- جنگنده بمب افکن TU-23M3 روسیه در همدان- جنگنده بمب افکن SU-34 روسیه در همدان- ۱۴setare.com- سوریه- دلیل کمک ایران به محور مقاومت- مستشاران نظامی ایران در سوریه- مستشاران نظامی روسیه در ایران- ۱۴ ستاره

نمایی از تصویر جنگنده بمب افکن های پیشرفته سوخو ۳۴ و توپولوف ۲۳ روسیه مستقر در همدان

نقشه مسیر پرواز جنگنده های روسیه از ایران به سمت بمباران مواضع داع و تروریست ها در سوریه -- تحلیل چرایی استقرار هواپیماهای جنگی روسیه در ایران- استقرار جنگنده بمب افکن های روس در نوژه همدان- روسیه- ایران- نیروی هوایی روسیه- پایگاه هوایی نوژه همدانX نیروی هوایی ایران- سوخو34- توپولوف23- SU-34- TU-23- جنگنده بمب افکن TU-23M3 روسیه در همدان- جنگنده بمب افکن SU-34 روسیه در همدان- 14setare.com- سوریه- دلیل کمک ایران به محور مقاومت- مستشاران نظامی ایران در سوریه- مستشاران نظامی روسیه در ایران- 14 ستاره

نقشه مسیر حمله جنگنده های روسیه مستقر در پایگاه هوایی نوژه همدان

به مواضع تروریست های داعش و جبهه النصره (جبهه فتح الشام) در سوریه

منبع: کیهان

———————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “بگویید داعش بیاید همدان و تهران را بگیرد !!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط