پربازدید های اخبار ورزشیتوپ و تور

نتایج نهایی هندبال المپیک در بخش مردان و زنان

هندبال مردان دانمارک مدال طلای المپیک- نتایج نهایی هندبال زنان المپیک- نتایج نهایی هندبال مردان المپیک- دانمارک هندبال مردان المپیک ریو ۲۰۱۶- روسیه قهرمان زنان هندبال المپیک ریو ۲۰۱۶- رده بندی نهایی هندبال المپیک ۲۰۱۶- قهرمان هندبال زنان المپیک ۲۰۱۶- عکس هندبال زنان المپیک - عکس های ورزشکاران زن در المپیک - زنان المپیک - زنان سانسور شده در ریو 2016- عکس دختر ورزشکار خارجی- عکس زن ورزشکار -قهرمان رشته هندبال مردان المپیک ۲۰۱۶- ۱۴setare.com- 14 ستاره- رده بندی مدالی هندبال در المپیک

در آخرین روز المپیک ریودوژانیرو، مسابقات فینال و رده ‌بندی هندبال زنان و مردان برگزار شد و دانمارک به مقام قهرمانی هندبال مردان و روسیه به مقام قهرمانی هندبال زنان المپیک ۲۰۱۶ رسیدند.

به گزارش “چهارده ستاره“، در دو فینال مسابقات هندبال المپیک ۲۰۱۶ ریو تیمهای هندبال مردان دانمارک و هندبال زنان روسیه با غلبه بر حریفان ضمن قهرمانی در بخش مردان و زنان هندبال المپیک ریو۲۰۱۶، برنده مدال طلای هندبال المپیک ۲۰۱۶ شدند.

نتایج نهایی هندبال المپیک در بخش مردان و زنان

در فینال مسابقات هندبال المپیک ۲۰۱۶ ریو تیمهای هندبال مردان دانمارک و هندبال زنان روسیه با غلبه بر حریفان ضمن قهرمانی در بخش مردان و زنان هندبال المپیک ریو۲۰۱۶، برنده مدال طلای هندبال المپیک ۲۰۱۶ شدند.

تیم مردان دانمارک قهرمان هندبال المپیک ۲۰۱۶ شد.

در آخرین روز المپیک ریودوژانیرو، مسابقات فینال و رده‌بندی هندبال مردان برگزار شد و دانمارک به مقام قهرمانی رسید.

در شانزدهمین روز از رقابتهای المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو دیدار فینال و رده‌ بندی هندبال مردان المپیک برگزار شد.

دو تیم ملی فرانسه و دانمارک که توانسته بودند به فینال رقابت‌ های هندبال مردان راه یابند به مصاف یکدیگر رفتند و دانمارک توانست با نتیجه ۲۸ بر ۲۶ پیروز میدان شود و مدال طلای این دوره از رقابت‌ های المپیک را بر گردن آویزد. تیم فرانسه نیز به مدال نقره رسید.

همچنین در دیدار رده‌ بندی، دو تیم آلمان و لهستان مقابل یکدیگر قرار گرفتند و در نهایت تیم آلمان توانست با نتیجه ۳۱ بر ۲۵ پیروز شود و به عنوان سومی رقابتهای هندبال المپیک ۲۰۱۶ دست یابد.

به این ترتیب دانمارک، فرانسه و آلمان تیمهای اول تا سوم هندبال المپیک ریو ۲۰۱۶ شدند و به ترتیب مدال طلا، نقره و برنز رشته تیمی هندبال المپیک را به دست آوردند.

تصاویر هندبال مردان ریو ۲۰۱۶

تیم زنان روسیه قهرمان هندبال ۲۰۱۶ المپیک شد.

تیم زنان روسیه با پیروزی بر فرانسه، قهرمان بازیهای هندبال المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو برزیل شد.

در دیدار پایانی این رقابت ها که در شهر ریو برگزار شد، تیم هندبال زنان روسیه با نتیجه ۲۲ بر ۱۹ از سد فرانسه گذشت و بر سکوی قهرمانی ایستاد.

تیم هندبال زنان نروژ نیز در دیدار رده بندی با نتیجه ۳۶ بر ۲۶ مقابل هلند به برتری رسید و صاحب مدال برنز شد.

به این ترتیب روسیه، فرانسه و نروژ تیمهای اول تا سوم هندبال المپیک ریو ۲۰۱۶ شدند و به ترتیب مدال طلا، نقره و برنز رشته تیمی هندبال المپیک را به دست آوردند.

 

تصاویر هندبال زنان ریو ۲۰۱۶

 

منبع : چهارده ستاره

————————————

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “نتایج نهایی هندبال المپیک در بخش مردان و زنان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط