پربازدید های کامپیوتر و اینترنت

دامنه مخصوص game های گوگل ثبت شد !

دامنه «Game» مخصوص بازی سازها از راه رسید-X .game X 14 ستاره X 14setare.com X google.com X www.google.com X دامنه اینترنت X دامنه جدید بازی X دامنه گوگلی .game X دامنه گوگلی بازی ها X شرکت گوگل X گوگل

شرکت‌ های بازیساز در سراسر جهان از این پس میتوانند دامنه .game را به ثبت رسانده و از آن برای معرفی محصولات خود استفاده کنند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، اگر چه در روزها و سال های ابتدایی شکل گیری اینترنت تنها دامنه هایی با پسوندهایی همچون com، .net، .org موجود و قابل استفاده بودند، اما سازمان آیکان در چند سال اخیر با توجه به اشباع بازار دامنه های اولیه اینترنتی، استفاده از دامنه هایی با پسوندهای جدید را ممکن کرده است.

ثبت دامنه گوگلی مخصوص game ها

شرکت‌ های بازی ساز در سراسر جهان از این پس میتوانند دامنه .game را به ثبت رسانده و از آن برای معرفی محصولات خود استفاده کنند.

پنج شرکت درخواست مدیریت امور مربوط به ثبت دامنه با پسوند جدید .game را مطرح کرده و برای این کار رقابت کردند که از جمله آنها میتوان به گوگل و آمازون اشاره کرد. اما در نهایت این شرکت Uniregistry بود که برنده رقابت یاد شده شد.

Uniregistry مدیریت و فروش دامنه های دیگری همچون audio, .auto، .car، .christmas، .flowers، .help، .hiphop و .photo را بر عهده دارد. پیش از فروش عمومی دامنه هایی با این پسوند شرکت های بزرگ فرصت یافتند برندهای خود را با پسوند گیم به ثبت برسانند.

منبع : فارس

——————————————————————-

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “دامنه مخصوص game های گوگل ثبت شد !”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.