پربازدید های گوناگون های خبری

تهدید دوباره ایران توسط داعش به حمله تروریستی

تهدید داعش علیه ایران- داعش- آخرین اخبار داعش- تهدید ایران توسط داعش- حملات تروریستی گرگ تنها- حملات تروریستی به اورلاندو آمریکا- 14setare.com- 14 ستاره- ایران- ISIS- Iranians are fighting Isis- ISIL or ISIS are a group of Wahhabis- Saudi Arabia is the center of Wahhabism

داعش با انتشار ویدئوی جدید خواستار اجرای حملات مشابه تیراندازی خونین اورلندوی آمریکا در کشورهای دیگر از جمله ایران شد. در این فیلم سه و نیم دقیقه ای که توسط داعش منتشر شده، تهدید دوباره داعش علیه ایران جلب توجه میکند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، گروه تروریستی داعش امروز (۱۷ اوت)، با انتشار ویدئوی جدید خود به نام «به پا خیزید» در شبکه‌ های وابسته به این گروه تروریستی، از طرفدارانش خواست حملاتی شبیه تیراندازی مرگبار باشگاه همجنس‌گرایان شهر «اورلندو» در ایالت فلوریدای آمریکا را انجام دهند.

به گزارش هوی، در این فیلم ۳٫۵ دقیقه‌ای از عناصر تروریستی داعش خواسته شده در فرانسه، آمریکا، بلژیک، ایتالیا، روسیه، اسپانیا، دانمارک و ایران، حملات تروریستی «گرگ تنها» را اجرا کنند.

نگارنده مطلب می ‌افزاید: تاکنون سابقه نداشته داعش در ویدئوهای خود از ایران به ویژه در کنار کشورهای غربی نام ببرد. در این ویدئو، «ابو محمد العدنانی،» سخنگوی داعش، از طرفداران این گروه تروریستی خواست کفار را در کشورهایشان هدف قرار دهند.

در بخشهای دیگری از این ویدئو، صحنه‌ های گردن ‌زنی یکی از قربانیان داعش و حملات اخیر عناصر وابسته به این گروه تروریستی در کشورهای دیگر گنجانده شده است. بخش ‌هایی از یک فیلم قدیمی این داعش درباره حمله به میدانی در شهر نیویورک نیز در این ویدئو نشان داده میشود.

منبع : فردا

—————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “تهدید دوباره ایران توسط داعش به حمله تروریستی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط