پربازدید های اخبار ورزشیفوتبال ایران

خرید خارجی پرسپولیس از قهرمان لیگ آسیا

آنتونی گولچ-X آنتونی گولچ X بازیکن خارجی پرسپولیس X پرسپولیس تهران X سایت هواداران پرسپولیس تهران X لیست خرید پرسپولیس X لیست بازیکنان پرسپولیس در لیگ شانزدهم X نقل و انتقالات پرسپولیس X احتمالات نقل و انتقالات پرسپولیس تهران X 14 ستاره X 14setare.com X اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران X رزومه آنتونی گولچ خرید جدید پیروزی

مدافع مدافع دو رگه کروات – استرالیایی مدنظر پرسپولیس امروز صبح به تهران آمد تا کارهای نهایی برای عقد قراردادش را با این تیم به سرانجام برساند.

به گزارش “۱۴ ستاره“، آنتونی گولچ، مدافع ۱۹۴ سانتیمتری استرالیایی که پرسپولیسی ها برای خط دفاعی خود در نظر گرفته بودند، بامداد امروز وارد تهران شد و به زودی برای عقد قرارداد دوساله با این باشگاه راهی باشگاه خواهد شد.

گولچ ۲۶ ساله با یک مدافع چپ پا و بلندقامت است که جانشین لوکا ماریچ خواهد شد. او بعد از دو هفته مذاکره با پرسپولیسی ها سرانجام بامداد امروز وارد تهران شده و با مدیربرنامه هایش برای عقد قرارداد به باشگاه پرسپولیس خواهد رفت.

او با تیم استرالیایی وسترن سیدنی در فصل ۲۰۱۴ – ۲۰۱۳ قهرمان آسیا شده و سابقه عضویت در تیم امید استرالیا را نیز دارد.

این مدافع فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۶ را در ۲ تیم توپ زده است. گولچ ابتدا برای پرث گلوری در لیگ استرالیا ۶ بازی انجام داد و سپس به تیمی با نام شریف تیراسپول از لیگ مولداوی پیوست و در ۱۰ بازی برای این تیم به میدان رفت.

گولچ یا گولتس سابقه بازی برای تیم زیر ۲۰ ساله ها و زیر ۲۳ ساله های استرالیا را هم در پرونده خود می بیند هرچند که تعداد بازیهای او برای این ۲ تیم به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسد.

این مدافع ۲۶ ساله از قدرت بازیسازی و پا به توپ خوبی بهره می برد و در تیم هایی که به میدان رفته گزینه اول بازیسازی به شمار میرود. جالب است بدانید که او با قدی در حدود ۱۹۴ سانتیمتر جزء مدافعان بلندقامت به شمار میرود.

————————————————————–

برچسب

مطالب مرتبط را نگاهی بیندازید

0 دیدگاه برای : “خرید خارجی پرسپولیس از قهرمان لیگ آسیا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرنامه 14 ستاره

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات، عضو خبرنامه شوید.

آخرین مطالب مرتبط